Narva linn, Kangelaste prospekt 12 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80175498 KÜ Narva linn Registreeritud 12.11.2002
Võrdle

Narva linn, Kangelaste prospekt 12 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80175498, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 032 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 897 €
↑ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 987 €
↑ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 994 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 39 032 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,4 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 994 € · +2,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 361 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 821 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 821 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 818 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 898 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 073 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 973 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 994 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 818 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 898 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 073 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 973 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 994 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 897 € · +2,2% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 711 €IV·232024 I kv Ettevõte: 711 €2024 II kv Ettevõte: 1 593 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 593 €2024 IV kv Ettevõte: 1 608 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 714 €2025 II kv Ettevõte: 1 777 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 777 €2025 IV kv Ettevõte: 2 057 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 777 €2026 II kv Ettevõte: 1 857 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 897 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 608 €2025 I kv Ettevõte: 1 714 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 777 €2025 III kv Ettevõte: 1 777 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 057 €2026 I kv Ettevõte: 1 777 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 857 €2026 III kv Ettevõte: 1 897 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 897 1 987 2
2026 II kv — 1 857 1 945 2
2026 I kv — 1 777 1 862 2
2025 IV kv — 2 057 2 146 2
2025 III kv — 1 777 1 862 2
2025 II kv — 1 777 1 862 2
2025 I kv — 1 714 1 796 2
2024 IV kv — 1 608 1 636 2
2024 III kv — 1 593 1 641 2
2024 II kv — 1 593 1 641 2
2024 I kv — 711 721 2
2023 IV kv — 711 721 1
2023 III kv — 711 721 1
2023 II kv — 695 706 1
2023 I kv — 995 1 022 1
2022 IV kv — 1 039 1 086 1
2022 III kv — 749 779 1
2022 II kv — 617 644 1
2022 I kv — 586 618 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
331 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 032 € · −2,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32 716 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 34 031 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 58 297 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 34 440 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 42 050 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 39 860 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 39 032 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32 716 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 34 031 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 58 297 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 34 440 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 42 050 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 39 860 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 39 032 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 158 € · −90,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 836 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 045 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 3 143 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 1 695 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 1 739 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 158 € Tegevusala mediaan: 283 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 836 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 045 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 3 143 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 1 695 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 1 739 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 158 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,4 % · −4,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 5,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 5,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 48 065 € · +3,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 636 €20192020 Ettevõte: 50 128 €20202021 Ettevõte: 31 893 €20212022 Ettevõte: 29 941 €20222023 Ettevõte: 37 229 €20232024 Ettevõte: 46 409 €20242025 Ettevõte: 48 065 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 636 €20192020 Ettevõte: 50 128 €2021 Ettevõte: 31 893 €20212022 Ettevõte: 29 941 €2023 Ettevõte: 37 229 €20232024 Ettevõte: 46 409 €2025 Ettevõte: 48 065 €2025
Omakapital, € 2025: 15 317 € · +1,0% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 18 393 €20192020 Ettevõte: 20 438 €20202021 Ettevõte: 13 580 €20212022 Ettevõte: 11 725 €20222023 Ettevõte: 13 420 €20232024 Ettevõte: 15 159 €20242025 Ettevõte: 15 317 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 18 393 €20192020 Ettevõte: 20 438 €2021 Ettevõte: 13 580 €20212022 Ettevõte: 11 725 €2023 Ettevõte: 13 420 €20232024 Ettevõte: 15 159 €2025 Ettevõte: 15 317 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 39 032 158 18 102 48 065 15 317 0
2024 39 860 1 739 15 273 46 409 15 159 0
2023 42 050 1 695 8 152 37 229 13 420 0
2022 34 440 117 12 164 29 941 11 725 0
2021 58 297 3 143 9 936 31 893 13 580 0
2020 34 031 2 045 10 062 50 128 20 438 0
2019 32 716 1 836 9 674 37 636 18 393 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
31,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
68,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,47
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40014394 / 21
30.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
30.06.2025
PDF
Ü 40014394 / 20
16.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
16.03.2023
PDF
Ü 40014394 / 19
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40014394 / 18
08.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
08.04.2022
PDF
Ü 40014394 / 17
22.03.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
22.03.2021
PDF
Ü 40014394 / 16
08.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
08.04.2019
PDF
M 40014394 / 15
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014394 / 14
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014394 / 13
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40014394 / 12
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40014394 / 11
14.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.03.2017
PDF
M 40014394 / 10
12.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
12.01.2017
PDF
M 40014394 / 9
21.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
21.03.2013
PDF
M 40014394 / 8
07.11.2012
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2012
PDF
M 40014394 / 7
09.05.2011
Muutmiskanne Jõustunud
09.05.2011
PDF
M 14394 / 6
04.11.2009
Muutmiskanne Jõustunud
04.11.2009
PDF
M 14394 / 5
05.05.2009
Muutmiskanne Jõustunud
05.05.2009
PDF
M 14394 / M5
16.04.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.07.2009 Jõustunud
16.04.2009
PDF
M 14394 / M4
02.04.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.07.2009 Jõustunud
03.04.2009
PDF
M 14394 / M3
20.03.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.06.2009 Jõustunud
20.03.2009
PDF
M 14394 / 4
21.05.2008
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
26.05.2008
PDF
M 14394 / M2
30.01.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 14.05.2008 Jõustunud
14.02.2008
PDF
M 14394 / M1
09.01.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 18.04.2008 Jõustunud
19.01.2008
PDF
M 14394 / 3
16.01.2007
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2007
PDF
M 14394 / 2
20.04.2006
Muutmiskanne Jõustunud
20.04.2006
PDF
M 14394
12.11.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes