Jõhvi vald, Jõhvi linn, Veski tn 8 korteriühistu
Jõhvi vald, Jõhvi linn, Veski tn 8 korteriühistu (KÜ), Jõhvi linn, registrikood 80171046, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 24 204 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 644 €parem kui 41% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 24 204 €parem kui 63% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 39,8 %parem kui 75% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 635 | 644 | 1 |
| 2026 II kv | — | 529 | 537 | 1 |
| 2026 I kv | — | 529 | 537 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 529 | 537 | 1 |
| 2025 III kv | — | 529 | 537 | 1 |
| 2025 II kv | — | 529 | 537 | 1 |
| 2025 I kv | — | 518 | 526 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 497 | 504 | 1 |
| 2024 III kv | — | 497 | 504 | 1 |
| 2024 II kv | — | 398 | 404 | 1 |
| 2024 I kv | — | 398 | 404 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 398 | 404 | 1 |
| 2023 III kv | — | 398 | 404 | 1 |
| 2023 II kv | — | 398 | 404 | 1 |
| 2023 I kv | — | 398 | 404 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 398 | 404 | 2 |
| 2022 III kv | — | 364 | 370 | 2 |
| 2022 II kv | — | 298 | 303 | 2 |
| 2022 I kv | — | 298 | 303 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 204 | 9 628 | 5 146 | 32 260 | 26 437 | 1 |
| 2024 | 24 240 | 2 933 | 4 599 | 23 409 | 16 809 | 1 |
| 2023 | 24 288 | 4 842 | 4 014 | 20 845 | 13 876 | 1 |
| 2022 | 22 977 | -1 621 | 3 512 | 19 522 | 9 034 | 1 |
| 2021 | 22 751 | 1 950 | 3 010 | 26 686 | 10 655 | 1 |
| 2020 | 21 982 | 2 935 | 2 531 | 28 892 | 8 705 | 1 |
| 2019 | 19 822 | 94 | 2 171 | 30 990 | 5 770 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 14.02.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 21.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 15.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 19.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 07.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 17.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Vladimir BarõšnikovJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Sirli TammisteJuhatuse liige · alates 18.06.2021
- Nelli TavgenJuhatuse liige · alates 03.06.2024
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40014182 / 18 03.06.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.06.2024 |
||
| Ü 40014182 / 17 19.05.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 19.05.2023 |
||
| Ü 40014182 / 16 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40014182 / 15 18.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.06.2021 |
||
| Ü 40014182 / M7 14.06.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.06.2021 | Puudused kõrvaldatud 18.06.2021 |
|
| Ü 40014182 / M6 15.04.2021 |
Määruse tühistamise määrus | Jõustunud 15.04.2021 |
||
| Ü 40014182 / 14 15.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.04.2021 |
||
| Ü 40014182 / M5 16.02.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 26.02.2021 | Jõustunud 16.02.2021 |
|
| Ü 40014182 / M4 26.01.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 09.02.2021 | Jõustunud 26.01.2021 |
|
| M 40014182 / 12 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40014182 / 11 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40014182 / 10 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40014182 / 9 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40014182 / 8 28.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 28.11.2016 |
||
| M 40014182 / 7 15.08.2014 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 15.08.2014 |
||
| M 40014182 / M3 15.10.2012 |
Kättetoimetatav määrus | 15.01.2013 | Jõustunud 15.10.2012 |
|
| M 40014182 / 6 25.11.2010 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 25.11.2010 |
||
| M 40014182 / 5 12.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.03.2010 |
||
| M 40014182 / M2 15.02.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.05.2010 | Jõustunud 15.02.2010 |
|
| M 14182 / 4 01.09.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2006 |
||
| M 14182 / 3 14.08.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 14182 / 2 28.11.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 14182 24.09.2002 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| M 14182 / M1 10.09.2002 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 10.11.2002 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes