Tallinn, Kadaka tee 159 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80167599 KÜ Registreeritud 10.05.2002
Võrdle

Tallinn, Kadaka tee 159 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80167599, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 37 924 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 716 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 732 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 732 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 37 924 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 7,2 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 732 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 701 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 717 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 604 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 604 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 802 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 991 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 090 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 802 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 1 991 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 2 090 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 716 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 391 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 686 €2024 II kv Ettevõte: 1 590 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 590 €2024 IV kv Ettevõte: 1 590 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 952 €2025 II kv Ettevõte: 1 716 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 716 €2025 IV kv Ettevõte: 1 716 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 046 €2026 II kv Ettevõte: 1 716 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 716 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 590 €2025 I kv Ettevõte: 1 952 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 716 €2025 III kv Ettevõte: 1 716 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 716 €2026 I kv Ettevõte: 2 046 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 716 €2026 III kv Ettevõte: 1 716 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 716 1 732 1
2026 II kv — 1 716 1 732 1
2026 I kv — 2 046 2 090 1
2025 IV kv — 1 716 1 732 2
2025 III kv — 1 716 1 732 1
2025 II kv — 1 716 1 732 1
2025 I kv — 1 952 1 991 1
2024 IV kv — 1 590 1 604 2
2024 III kv — 1 590 1 604 1
2024 II kv — 1 590 1 604 1
2024 I kv — 1 686 1 717 1
2023 IV kv — 1 391 1 402 2
2023 III kv — 1 391 1 402 1
2023 II kv — 1 391 1 402 1
2023 I kv — 1 620 1 650 1
2022 IV kv — 1 391 1 402 2
2022 III kv — 1 391 1 402 1
2022 II kv — 1 391 1 402 1
2022 I kv — 1 620 1 650 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
577 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 37 924 € · −6,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 157 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 26 238 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 27 871 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 39 554 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 34 749 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 40 443 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 37 924 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 157 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 26 238 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 27 871 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 39 554 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 34 749 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 40 443 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 37 924 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 713 € · +815,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 229 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -244 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 48 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 402 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -130 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -379 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 2 713 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 229 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -244 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 48 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 402 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -130 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -379 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 2 713 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 7,2 % · +8,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
-2024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-2024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 55 950 € · +59,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 86 665 €20192020 Ettevõte: 74 001 €20202021 Ettevõte: 67 815 €20212022 Ettevõte: 46 430 €20222023 Ettevõte: 33 030 €20232024 Ettevõte: 35 069 €20242025 Ettevõte: 55 950 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 86 665 €20192020 Ettevõte: 74 001 €2021 Ettevõte: 67 815 €20212022 Ettevõte: 46 430 €2023 Ettevõte: 33 030 €20232024 Ettevõte: 35 069 €2025 Ettevõte: 55 950 €2025
Omakapital, € 2025: 15 444 € · +21,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 034 €20192020 Ettevõte: 12 790 €20202021 Ettevõte: 12 838 €20212022 Ettevõte: 13 240 €20222023 Ettevõte: 13 110 €20232024 Ettevõte: 12 731 €20242025 Ettevõte: 15 444 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 034 €20192020 Ettevõte: 12 790 €2021 Ettevõte: 12 838 €20212022 Ettevõte: 13 240 €2023 Ettevõte: 13 110 €20232024 Ettevõte: 12 731 €2025 Ettevõte: 15 444 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 37 924 2 713 21 676 55 950 15 444 1
2024 40 443 -379 16 849 35 069 12 731 1
2023 34 749 -130 14 591 33 030 13 110 1
2022 39 554 402 14 594 46 430 13 240 1
2021 27 871 48 12 856 67 815 12 838 1
2020 26 238 -244 10 418 74 001 12 790 1
2019 16 157 229 9 536 86 665 13 034 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
7,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
17,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
27,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
72,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,38
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
37 924 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 806 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 11.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10065271 / 20
19.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
19.06.2023
PDF
Ü 10065271 / 19
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10065271 / 18
18.12.2019
Muutmiskanne Jõustunud
18.12.2019
PDF
Ü 10065271 / 17
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10065271 / 16
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10065271 / 15
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10065271 / 14
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10065271 / 13
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10065271 / 12
02.06.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.06.2017
PDF
M 10065271 / 11
20.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
20.01.2017
PDF
M 10065271 / 10
04.07.2016
Eitav kandemäärus Jõustunud
17.08.2016
PDF
M 10065271 / 9
31.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2015
PDF
M 10065271 / 8
10.06.2013
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2013
PDF
M 10065271 / 7
26.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
26.07.2010
PDF
M 10065271 / M4
22.07.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.10.2010 Puudused kõrvaldatud
23.07.2010
PDF
M 10065271 / M3
16.07.2010
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
20.07.2010
PDF
M 10065271 / M2
30.06.2010
Kättetoimetatav määrus 15.07.2010 Jõustunud
30.06.2010
PDF
M 10065271 / 6
04.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
04.06.2010
PDF
M 10065271 / M1
19.05.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.06.2010 Jõustunud
19.05.2010
PDF
M 65271 / 5
12.05.2009
Muutmiskanne Jõustunud
12.05.2009
PDF
M 65271 / 4
21.08.2008
Muutmiskanne Jõustunud
21.08.2008
PDF
M 65271 / 3
27.04.2007
Muutmiskanne Jõustunud
27.04.2007
PDF
M 65271 / 2
08.11.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 65271
10.05.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes