Mittetulundusühing Tallinna Hipodroom

Registrisse kantud Registrikood 80167091 MTÜ Tuula küla Registreeritud 26.04.2002
Võrdle

Mittetulundusühing Tallinna Hipodroom (MTÜ), Tuula küla, registrikood 80167091, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata sporditegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 745 € ja töötajaid 11.

Käive
12 745 €
↓ 19,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 532 €
↑ 29,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
7 077 €
↑ 30,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
11
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Käive · 2026 III kv 12 745 €
    tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 643 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 12 745 € · −19,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 62 046 € Tegevusala mediaan: 12 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 42 958 € Tegevusala mediaan: 11 936 €2024 II kv Ettevõte: 34 748 € Tegevusala mediaan: 12 398 €II·242024 III kv Ettevõte: 31 361 € Tegevusala mediaan: 13 742 €2024 IV kv Ettevõte: 15 001 € Tegevusala mediaan: 11 913 €IV·242025 I kv Ettevõte: 22 425 € Tegevusala mediaan: 12 525 €2025 II kv Ettevõte: 21 790 € Tegevusala mediaan: 12 683 €II·252025 III kv Ettevõte: 24 400 € Tegevusala mediaan: 14 227 €2025 IV kv Ettevõte: 14 279 € Tegevusala mediaan: 11 875 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 730 € Tegevusala mediaan: 12 067 €2026 II kv Ettevõte: 15 843 € Tegevusala mediaan: 12 735 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 745 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 15 001 € Tegevusala mediaan: 11 913 €2025 I kv Ettevõte: 22 425 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 21 790 € Tegevusala mediaan: 12 683 €2025 III kv Ettevõte: 24 400 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 279 € Tegevusala mediaan: 11 875 €2026 I kv Ettevõte: 9 730 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 843 € Tegevusala mediaan: 12 735 €2026 III kv Ettevõte: 12 745 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 643 € · +18,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 578 € Tegevusala mediaan: 945 €IV·232024 I kv Ettevõte: 563 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 II kv Ettevõte: 458 € Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 545 € Tegevusala mediaan: 1 003 €2024 IV kv Ettevõte: 4 130 € Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 070 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2025 II kv Ettevõte: 908 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 751 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 II kv Ettevõte: 542 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 643 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 130 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 2 070 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 908 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 751 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 542 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 643 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 11 · +10,0% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 12IV·232024 I kv Ettevõte: 122024 II kv Ettevõte: 13II·242024 III kv Ettevõte: 132024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 92026 II kv Ettevõte: 10II·262026 III kv Ettevõte: 11III·26035810132024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 9I·262026 II kv Ettevõte: 102026 III kv Ettevõte: 11III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 532 € · +29,9% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 6 551 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 412 €2024 II kv Ettevõte: 5 759 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 711 €2024 IV kv Ettevõte: 7 872 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 955 €2025 II kv Ettevõte: 7 825 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 018 €2025 IV kv Ettevõte: 5 603 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 310 €2026 II kv Ettevõte: 5 030 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 532 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 7 872 €2025 I kv Ettevõte: 4 955 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 825 €2025 III kv Ettevõte: 6 018 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 603 €2026 I kv Ettevõte: 4 310 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 030 €2026 III kv Ettevõte: 6 532 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 12 745 6 532 7 077 11
2026 II kv 15 843 5 030 5 419 10
2026 I kv 9 730 4 310 4 581 9
2025 IV kv 14 279 5 603 6 007 8
2025 III kv 24 400 6 018 6 387 8
2025 II kv 21 790 7 825 7 263 8
2025 I kv 22 425 4 955 4 140 2
2024 IV kv 15 001 7 872 8 259 2
2024 III kv 31 361 6 711 7 081 13
2024 II kv 34 748 5 759 5 950 13
2024 I kv 42 958 8 412 6 760 12
2023 IV kv 62 046 6 551 6 930 12
2023 III kv 34 398 6 912 7 286 12
2023 II kv 36 543 3 858 4 027 13
2023 I kv 41 918 4 142 3 537 13
2022 IV kv 41 799 3 900 4 068 13
2022 III kv 36 204 5 602 5 911 13
2022 II kv 37 490 3 723 3 893 10
2022 I kv 40 833 3 557 3 474 14
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
214 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 159 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -48 325 € · +41,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 374 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 9 367 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -14 765 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -25 599 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 220 576 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -82 182 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: -48 325 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 374 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 9 367 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -14 765 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -25 599 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 220 576 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -82 182 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: -48 325 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 244 090 € · −16,3% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 335 869 €20192020 Ettevõte: 385 831 €20202021 Ettevõte: 360 188 €20212022 Ettevõte: 322 702 €20222023 Ettevõte: 537 137 €20232024 Ettevõte: 291 491 €20242025 Ettevõte: 244 090 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 335 869 €20192020 Ettevõte: 385 831 €2021 Ettevõte: 360 188 €20212022 Ettevõte: 322 702 €2023 Ettevõte: 537 137 €20232024 Ettevõte: 291 491 €2025 Ettevõte: 244 090 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 196 113 € · −19,8% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 137 040 €20192020 Ettevõte: 146 407 €20202021 Ettevõte: 131 642 €20212022 Ettevõte: 106 043 €20222023 Ettevõte: 326 620 €20232024 Ettevõte: 244 438 €20242025 Ettevõte: 196 113 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 137 040 €20192020 Ettevõte: 146 407 €2021 Ettevõte: 131 642 €20212022 Ettevõte: 106 043 €2023 Ettevõte: 326 620 €20232024 Ettevõte: 244 438 €2025 Ettevõte: 196 113 €2025
Töötajad 2025: 2 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -48 325 50 042 244 090 196 113 2
2024 0 -82 182 60 952 291 491 244 438 3
2023 0 220 576 61 222 537 137 326 620 3
2022 0 -25 599 43 350 322 702 106 043 3
2021 0 -14 765 41 357 360 188 131 642 3
2020 0 9 367 43 559 385 831 146 407 2
2019 0 5 374 50 410 335 869 137 040 4
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 6
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-37,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-24,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-19,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
80,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
19,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,70
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
63 850 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 085 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 09.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Jüri Järv
    Juhatuse liige või liikmed · alates 02.10.2025
  • Jaanus Mikk
    Juhatuse liige või liikmed · alates 19.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93199Mujal liigitamata sporditegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10064965 / 12
07.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2025
PDF
M 10064965 / 11
04.11.2025
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
20.11.2025
PDF
M 10064965 / M4
09.10.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.10.2025 Jõustunud
27.10.2025
PDF
M 10064965 / 10
30.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2025
PDF
M 10064965 / 9
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10064965 / 8
18.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
18.05.2020
PDF
M 10064965 / 7
07.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.05.2018
PDF
M 10064965 / M3
03.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.05.2018 Puudused kõrvaldatud
03.05.2018
PDF
M 10064965 / 6
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
M 10064965 / 5
23.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2016
PDF
M 10064965 / 4
25.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
25.03.2013
PDF
M 10064965 / 3
17.11.2010
Muutmiskanne Jõustunud
17.11.2010
PDF
M 10064965 / M2
28.05.2010
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus Puudused kõrvaldatud
28.05.2010
PDF
M 64965 / 2
13.11.2008
Muutmiskanne Jõustunud
13.11.2008
PDF
M 64965 / M1
11.11.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Puudused kõrvaldatud
13.11.2008
PDF
M 64965
26.04.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes