Kohtla-Järve linn, Järveküla tee 53 korteriühistu
Kohtla-Järve linn, Järveküla tee 53 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80162975, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 9 294 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 199 €parem kui 12% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 9 294 €parem kui 42% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 18,4 %parem kui 63% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 393 | 397 | 2 |
| 2026 II kv | — | 241 | 241 | 2 |
| 2026 I kv | — | 241 | 241 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 202 | 202 | 2 |
| 2025 III kv | — | 218 | 220 | 2 |
| 2025 II kv | — | 450 | 462 | 2 |
| 2025 I kv | — | 488 | 498 | 3 |
| 2024 IV kv | — | 395 | 402 | 2 |
| 2024 III kv | — | 506 | 518 | 2 |
| 2024 II kv | — | 499 | 511 | 3 |
| 2024 I kv | — | 476 | 483 | 3 |
| 2023 IV kv | — | 493 | 500 | 2 |
| 2023 III kv | — | 526 | 534 | 2 |
| 2023 II kv | — | 453 | 460 | 2 |
| 2023 I kv | — | 444 | 450 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 444 | 450 | 2 |
| 2022 III kv | — | 481 | 489 | 2 |
| 2022 II kv | — | 403 | 409 | 2 |
| 2022 I kv | — | 410 | 416 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 294 | 1 714 | 4 004 | 4 292 | 2 967 | 2 |
| 2024 | 9 513 | -1 786 | 4 697 | 3 038 | 1 253 | 3 |
| 2023 | 7 891 | -2 617 | 4 909 | 4 425 | 3 039 | 2 |
| 2022 | 9 081 | 1 454 | 4 443 | 6 940 | 5 656 | 2 |
| 2021 | 8 836 | 1 727 | 4 074 | 5 399 | 4 202 | 2 |
| 2020 | 9 320 | 903 | 4 048 | 3 564 | 2 475 | 2 |
| 2019 | 8 341 | -7 493 | 4 052 | 2 714 | 1 572 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 09.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 27.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 22.02.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 23.02.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 04.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 26.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 27.04.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Andrey DeringJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Inessa SarantsevaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Sergey DegelidzeJuhatuse liige · alates 07.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40013856 / 15 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40013856 / 14 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 40013856 / 13 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013856 / 12 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013856 / 11 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013856 / 10 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40013856 / 9 26.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 26.09.2016 |
||
| M 40013856 / 8 20.11.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.11.2013 |
||
| M 13856 / 7 03.03.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.03.2009 |
||
| M 13856 / 6 06.05.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.05.2008 |
||
| M 13856 / M4 08.04.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 09.07.2008 | Jõustunud 10.04.2008 |
|
| M 13856 / 5 02.11.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13856 / M3 15.10.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 25.12.2004 | Jõustunud | |
| M 13856 / 4 12.08.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13856 / M2 06.08.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 25.10.2004 | Jõustunud | |
| M 13856 / 3 29.03.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13856 / 2 17.03.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13856 / M1 20.02.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 01.04.2004 | Jõustunud | |
| M 13856 14.05.2002 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes