Narva linn, Tallinna mnt 38 korteriühistu
Narva linn, Tallinna mnt 38 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80162828, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 45 567 € ja töötajaid 3.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 664 €parem kui 80% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 45 567 €parem kui 77% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 10,6 %parem kui 56% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 531 | 1 664 | 1 |
| 2026 II kv | — | 1 545 | 1 679 | 1 |
| 2026 I kv | — | 1 554 | 1 687 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 1 540 | 1 674 | 1 |
| 2025 III kv | — | 1 661 | 1 796 | 1 |
| 2025 II kv | — | 2 052 | 2 181 | 1 |
| 2025 I kv | — | 1 722 | 1 839 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 1 637 | 1 753 | 2 |
| 2024 III kv | — | 1 637 | 1 753 | 2 |
| 2024 II kv | — | 1 729 | 1 851 | 2 |
| 2024 I kv | — | 1 592 | 1 709 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 1 592 | 1 709 | 2 |
| 2023 III kv | — | 1 498 | 1 602 | 2 |
| 2023 II kv | — | 1 725 | 1 843 | 2 |
| 2023 I kv | — | 1 494 | 1 604 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 1 558 | 1 668 | 2 |
| 2022 III kv | — | 1 558 | 1 668 | 2 |
| 2022 II kv | — | 1 410 | 1 505 | 2 |
| 2022 I kv | — | 1 464 | 1 566 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 567 | 4 847 | 20 907 | 58 401 | 37 748 | 3 |
| 2024 | 44 034 | 4 838 | 20 470 | 54 825 | 32 901 | 4 |
| 2023 | 43 126 | -10 980 | 20 089 | 48 973 | 28 063 | 4 |
| 2022 | 40 716 | -8 301 | 18 389 | 58 069 | 39 043 | 3 |
| 2021 | 38 418 | 1 037 | 17 304 | 62 566 | 47 344 | 3 |
| 2020 | 37 981 | -5 851 | 10 916 | 56 063 | 46 307 | 3 |
| 2019 | 37 296 | 210 | 10 150 | 63 271 | 52 158 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 28.04.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 11.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 11.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 15.02.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 06.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 06.08.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Tamara DemichevaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Vladimir BoitsovJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Leonid PonomarevJuhatuse liige · alates 29.04.2019
- Maksim AlekseevJuhatuse liige · alates 29.04.2019
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40013808 / 15 28.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.01.2026 |
||
| Ü 40013808 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40013808 / 13 29.04.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.04.2019 |
||
| Ü 40013808 / M6 17.04.2019 |
Korraldav määrus | 02.05.2019 | Puudused kõrvaldatud 25.04.2019 |
|
| M 40013808 / 12 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013808 / 11 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013808 / 10 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013808 / 9 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40013808 / 8 30.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 30.01.2017 |
||
| M 40013808 / 7 09.06.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.06.2015 |
||
| M 40013808 / M5 03.06.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.07.2015 | Puudused kõrvaldatud 09.06.2015 |
|
| M 40013808 / 6 26.04.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.04.2013 |
||
| M 40013808 / 5 06.03.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2012 |
||
| M 40013808 / M4 13.02.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.07.2012 | Jõustunud 13.02.2012 |
|
| M 13808 / 4 12.05.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.05.2009 |
||
| M 13808 / 3 22.11.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.11.2006 |
||
| M 13808 / M3 09.11.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 13.02.2007 | Jõustunud 14.11.2006 |
|
| M 13808 / M2 02.11.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 04.02.2007 | Jõustunud 04.11.2006 |
|
| M 13808 / 2 29.06.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13808 / M1 24.05.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 01.07.2004 | Jõustunud | |
| M 13808 26.04.2002 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes