Narva linn, Juuli tn 1 korteriühistu
Narva linn, Juuli tn 1 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80162662, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 38 530 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 515 €parem kui 89% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 38 530 €parem kui 74% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 2 363 | 2 515 | 1 |
| 2026 II kv | — | 2 061 | 2 187 | 1 |
| 2026 I kv | — | 2 323 | 2 454 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 1 944 | 2 064 | 1 |
| 2025 III kv | — | 2 311 | 2 439 | 1 |
| 2025 II kv | — | 1 944 | 2 064 | 1 |
| 2025 I kv | — | 2 056 | 2 160 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 1 770 | 1 818 | 2 |
| 2024 III kv | — | 2 169 | 2 225 | 1 |
| 2024 II kv | — | 1 819 | 1 867 | 1 |
| 2024 I kv | — | 1 576 | 1 636 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 1 508 | 1 569 | 2 |
| 2023 III kv | — | 1 342 | 1 411 | 2 |
| 2023 II kv | — | 1 248 | 1 313 | 2 |
| 2023 I kv | — | 1 340 | 1 409 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 1 330 | 1 394 | 3 |
| 2022 III kv | — | 1 353 | 1 415 | 2 |
| 2022 II kv | — | 1 259 | 1 327 | 2 |
| 2022 I kv | — | 1 169 | 1 233 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 530 | 0 | 21 020 | 47 756 | 13 256 | 2 |
| 2024 | 85 571 | 1 889 | 19 850 | 30 385 | 9 585 | 0 |
| 2023 | 69 677 | 696 | 16 275 | 45 238 | 7 696 | 0 |
| 2022 | 35 587 | 0 | 15 540 | 48 180 | 7 000 | 0 |
| 2021 | 37 798 | 0 | 13 907 | 34 736 | 7 000 | 0 |
| 2020 | 32 954 | -6 943 | 13 897 | 27 192 | 7 000 | 0 |
| 2019 | 42 667 | 109 | 13 817 | 23 504 | 13 943 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 4 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 18.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 10.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 02.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 18.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 26.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 16.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Jelena TšernetskajaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Marina BoetskayaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Marina MakarovaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Aleksandr BogensJuhatuse liige · alates 05.05.2021
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40013719 / 17 09.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.01.2026 |
||
| Ü 40013719 / 16 02.04.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.04.2024 |
||
| Ü 40013719 / 15 04.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.09.2023 |
||
| Ü 40013719 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40013719 / 13 05.05.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.05.2021 |
||
| Ü 40013719 / M5 02.07.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 12.07.2018 | Puudused kõrvaldatud 05.07.2018 |
|
| M 40013719 / 12 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013719 / 11 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013719 / 10 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013719 / 9 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40013719 / 8 11.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 11.01.2017 |
||
| M 40013719 / 7 09.07.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.07.2015 |
||
| M 40013719 / M4 08.06.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.07.2015 | Puudused kõrvaldatud 08.07.2015 |
|
| M 40013719 / 6 23.05.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.05.2012 |
||
| M 40013719 / 5 04.04.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.04.2012 |
||
| M 40013719 / M3 19.03.2012 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Puudused kõrvaldatud 27.03.2012 |
||
| M 40013719 / 4 04.06.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.06.2010 |
||
| M 13719 / 3 28.07.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.07.2006 |
||
| M 13719 / 2 22.07.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13719 / M2 08.07.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 15.01.2004 | Jõustunud | |
| M 13719 / M1 01.06.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| M 13719 01.04.2002 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes