Tallinn, Astangu tn 44 korteriühistu
Tallinn, Astangu tn 44 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80161527, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 17 131 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 810 €parem kui 48% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 17 131 €parem kui 55% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 2,1 %parem kui 42% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 796 | 810 | 1 |
| 2026 II kv | — | 796 | 810 | 1 |
| 2026 I kv | — | 795 | 805 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 793 | 793 | 1 |
| 2025 III kv | — | 793 | 793 | 1 |
| 2025 II kv | — | 793 | 793 | 1 |
| 2025 I kv | — | 777 | 777 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 762 | 762 | 1 |
| 2024 III kv | — | 745 | 745 | 1 |
| 2024 II kv | — | 994 | 994 | 1 |
| 2024 I kv | — | 497 | 497 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 745 | 745 | 1 |
| 2023 III kv | — | 497 | 497 | 1 |
| 2023 II kv | — | 702 | 701 | 1 |
| 2023 I kv | — | 371 | 374 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 497 | 500 | 1 |
| 2022 III kv | — | 663 | 667 | 1 |
| 2022 II kv | — | 702 | 707 | 1 |
| 2022 I kv | — | 186 | 187 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 131 | 352 | 7 673 | 43 209 | 8 450 | 1 |
| 2024 | 10 581 | 763 | 7 523 | 39 117 | 8 098 | 1 |
| 2023 | 26 863 | 170 | 5 968 | 28 683 | 7 335 | 1 |
| 2022 | 11 820 | -5 | 5 150 | 36 898 | 7 165 | 2 |
| 2021 | 11 121 | -67 | 5 175 | 31 760 | 7 170 | 1 |
| 2020 | 14 077 | 58 | 4 988 | 26 148 | 7 237 | 1 |
| 2019 | 14 180 | 162 | 4 988 | 30 610 | 7 179 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 31.08.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.08.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 03.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 12.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 31.12.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 31.12.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.12.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Mykhailo MirianashviliJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Sergei BatmanovJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Katerina MalõševaJuhatuse liige · alates 25.07.2024
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10062675 / M4 20.08.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 19.09.2026 | Puudused kõrvaldatud 01.09.2026 |
|
| Ü 10062675 / 11 25.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.07.2024 |
||
| Ü 10062675 / 10 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10062675 / M3 09.03.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 10.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 23.04.2018 |
|
| Ü 10062675 / 9 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10062675 / 8 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10062675 / 7 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10062675 / 6 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10062675 / 5 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10062675 / 4 13.12.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 13.12.2016 |
||
| M 10062675 / M2 16.03.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 17.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 20.06.2016 |
|
| M 10062675 / 3 31.12.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.12.2015 |
||
| M 10062675 / 2 19.05.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.05.2014 |
||
| M 10062675 / M1 16.04.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.05.2014 | Puudused kõrvaldatud 12.05.2014 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes