Jalgpalliklubi FC Toompea
Jalgpalliklubi FC Toompea (MTÜ), Tallinn, registrikood 80160522, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2024 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2024 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 751
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2024 | 0 | -1 234 | 0 | 1 231 | 406 | 0 |
| 2023 | 0 | 313 | 0 | 2 375 | 1 640 | 0 |
| 2022 | 0 | -1 694 | 0 | 2 237 | 1 327 | 0 |
| 2021 | 0 | 1 484 | 0 | 3 546 | 3 021 | 0 |
| 2020 | 0 | -61 | 0 | 1 996 | 1 537 | 0 |
| 2019 | 0 | -441 | 0 | 2 283 | 1 598 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 10.11.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 21.11.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 19.02.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 19.02.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.12.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 27.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Margus LiigandJuhatuse liige · alates 27.06.2003
- Alar JürgensonJuhatuse liige · alates 24.04.2024
- Sten LepamaaJuhatuse liige · alates 24.04.2024
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Alar JürgensonJuhatuse liige või liikmed · alates 03.06.2024
- Sten LepamaaJuhatuse liige või liikmed · alates 03.06.2024
- Margus LiigandJuhatuse liige või liikmed · alates 29.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10062190 / M10 20.08.2026 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 23.11.2026 | Puudused kõrvaldatud 09.10.2026 |
|
| M 10062190 / M9 31.08.2025 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 04.12.2025 | Puudused kõrvaldatud 11.11.2025 |
|
| M 10062190 / 12 21.11.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 21.11.2024 |
||
| M 10062190 / M8 01.09.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 05.12.2024 | Puudused kõrvaldatud 23.11.2024 |
|
| M 10062190 / M7 23.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 26.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 24.08.2024 |
|
| M 10062190 / 11 24.04.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.04.2024 |
||
| M 10062190 / M6 24.11.2023 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 27.02.2024 | Puudused kõrvaldatud 20.02.2024 |
|
| M 10062190 / 10 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10062190 / 9 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| M 10062190 / 8 12.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.09.2016 |
||
| M 10062190 / M5 15.03.2016 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 16.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 15.03.2016 |
|
| M 10062190 / 7 12.01.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.01.2015 |
||
| M 10062190 / M4 14.08.2014 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 10.02.2015 | Puudused kõrvaldatud 22.12.2014 |
|
| M 10062190 / 6 06.08.2010 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 06.08.2010 |
||
| M 10062190 / M3 29.07.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.08.2010 | Puudused kõrvaldatud 06.08.2010 |
|
| M 10062190 / 5 15.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.03.2010 |
||
| M 62190 / 4 09.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.06.2006 |
||
| M 62190 / M2 10.05.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 17.06.2006 | Jõustunud 16.05.2006 |
|
| M 62190 / 3 30.06.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 62190 / M1 28.05.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| M 62190 / 2 19.06.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes