Kohtla-Järve linn, Mõisa tee 7 korteriühistu
Kohtla-Järve linn, Mõisa tee 7 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80159022, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 49 783 € ja töötajaid 4.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 901 €parem kui 52% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 49 783 €parem kui 79% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 6,8 %parem kui 51% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 774 | 1 801 | 2 |
| 2026 II kv | — | 1 771 | 1 797 | 2 |
| 2026 I kv | — | 2 412 | 2 464 | 3 |
| 2025 IV kv | — | 1 888 | 1 918 | 5 |
| 2025 III kv | — | 1 637 | 1 657 | 3 |
| 2025 II kv | — | 1 913 | 1 949 | 2 |
| 2025 I kv | — | 1 749 | 1 819 | 3 |
| 2024 IV kv | — | 1 575 | 1 618 | 4 |
| 2024 III kv | — | 1 418 | 1 451 | 2 |
| 2024 II kv | — | 1 588 | 1 621 | 1 |
| 2024 I kv | — | 1 660 | 1 713 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 1 555 | 1 593 | 3 |
| 2023 III kv | — | 1 644 | 1 680 | 2 |
| 2023 II kv | — | 1 475 | 1 511 | 2 |
| 2023 I kv | — | 1 707 | 1 763 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 1 509 | 1 546 | 3 |
| 2022 III kv | — | 1 352 | 1 384 | 2 |
| 2022 II kv | — | 1 558 | 1 577 | 2 |
| 2022 I kv | — | 1 719 | 1 758 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 783 | 3 405 | 18 969 | 48 588 | 37 008 | 4 |
| 2024 | 37 906 | -3 545 | 15 871 | 39 524 | 28 685 | 4 |
| 2023 | 35 090 | 2 726 | 15 617 | 44 262 | 32 230 | 4 |
| 2022 | 35 967 | 2 271 | 16 051 | 47 997 | 29 505 | 4 |
| 2021 | 36 167 | 4 479 | 13 652 | 53 846 | 27 234 | 4 |
| 2020 | 35 540 | 10 748 | 13 237 | 56 093 | 22 754 | 4 |
| 2019 | 35 101 | 9 348 | 13 515 | 52 944 | 12 006 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 5 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 26.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 09.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 20.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 13.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 04.08.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Anna EfimovaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Marina GololobovaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Mikhail LobachevJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Valentina SoyunenJuhatuse liige · alates 07.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40013439 / 16 27.06.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 27.06.2023 |
||
| Ü 40013439 / 15 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40013439 / 14 03.01.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.01.2022 |
||
| Ü 40013439 / M8 29.12.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.01.2022 | Puudused kõrvaldatud 03.01.2022 |
|
| Ü 40013439 / M7 22.12.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.01.2022 | Puudused kõrvaldatud 03.01.2022 |
|
| Ü 40013439 / 13 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 40013439 / 12 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013439 / 11 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013439 / 10 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40013439 / 9 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40013439 / 8 20.07.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.07.2017 |
||
| M 40013439 / M6 18.07.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.08.2017 | Puudused kõrvaldatud 20.07.2017 |
|
| M 40013439 / 7 12.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 12.01.2017 |
||
| M 40013439 / 6 09.09.2014 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 09.09.2014 |
||
| M 13439 / 5 30.11.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2009 |
||
| M 13439 / M5 17.11.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.02.2010 | Jõustunud 17.11.2009 |
|
| M 13439 / 4 09.07.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.07.2009 |
||
| M 13439 / M4 25.06.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.09.2009 | Jõustunud 25.06.2009 |
|
| M 13439 / M3 05.06.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.09.2009 | Jõustunud 05.06.2009 |
|
| M 13439 / 3 08.11.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13439 / M2 01.10.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| M 13439 / M1 10.09.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| M 13439 / 2 19.09.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes