Narva linn, Tallinna mnt 58 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80158494 KÜ Narva linn Registreeritud 16.11.2001
Võrdle

Narva linn, Tallinna mnt 58 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80158494, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 41 601 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
396 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
433 €
↑ 0,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 433 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 41 601 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 13,8 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 433 € · +0,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 317 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 316 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 393 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 596 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 606 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 433 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 606 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 432 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 433 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 396 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 287 €IV·232024 I kv Ettevõte: 287 €2024 II kv Ettevõte: 360 €II·242024 III kv Ettevõte: 550 €2024 IV kv Ettevõte: 396 €IV·242025 I kv Ettevõte: 396 €2025 II kv Ettevõte: 396 €II·252025 III kv Ettevõte: 558 €2025 IV kv Ettevõte: 396 €IV·252026 I kv Ettevõte: 396 €2026 II kv Ettevõte: 396 €II·262026 III kv Ettevõte: 396 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 396 €2025 I kv Ettevõte: 396 €I·252025 II kv Ettevõte: 396 €2025 III kv Ettevõte: 558 €III·252025 IV kv Ettevõte: 396 €2026 I kv Ettevõte: 396 €I·262026 II kv Ettevõte: 396 €2026 III kv Ettevõte: 396 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 396 433 1
2026 II kv — 396 432 1
2026 I kv — 396 432 1
2025 IV kv — 396 432 1
2025 III kv — 558 606 1
2025 II kv — 396 432 1
2025 I kv — 396 432 1
2024 IV kv — 396 432 1
2024 III kv — 550 596 1
2024 II kv — 360 393 1
2024 I kv — 287 316 1
2023 IV kv — 287 317 1
2023 III kv — 287 320 1
2023 II kv — 287 316 1
2023 I kv — 287 316 1
2022 IV kv — 287 316 1
2022 III kv — 287 316 1
2022 II kv — 287 316 1
2022 I kv — 287 316 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
144 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 41 601 € · +0,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29 741 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 29 748 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 36 252 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 32 757 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 34 584 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 41 457 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 41 601 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29 741 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 29 748 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 36 252 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 32 757 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 34 584 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 41 457 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 41 601 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 739 € · +144,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5 187 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 9 415 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -9 621 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 7 690 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 6 281 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -13 018 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 5 739 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-15 000-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -5 187 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 9 415 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -9 621 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 7 690 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 6 281 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -13 018 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 5 739 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 13,8 % · +45,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -17,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 31,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -26,5 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 23,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 18,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -31,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -17,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 31,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -26,5 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 23,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 18,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -31,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 22 329 € · +13,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 471 €20192020 Ettevõte: 18 289 €20202021 Ettevõte: 14 242 €20212022 Ettevõte: 18 597 €20222023 Ettevõte: 27 900 €20232024 Ettevõte: 19 671 €20242025 Ettevõte: 22 329 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 471 €20192020 Ettevõte: 18 289 €2021 Ettevõte: 14 242 €20212022 Ettevõte: 18 597 €2023 Ettevõte: 27 900 €20232024 Ettevõte: 19 671 €2025 Ettevõte: 22 329 €2025
Omakapital, € 2025: 7 772 € · +282,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 286 €20192020 Ettevõte: 10 701 €20202021 Ettevõte: 1 080 €20212022 Ettevõte: 8 770 €20222023 Ettevõte: 15 051 €20232024 Ettevõte: 2 033 €20242025 Ettevõte: 7 772 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 286 €20192020 Ettevõte: 10 701 €2021 Ettevõte: 1 080 €20212022 Ettevõte: 8 770 €2023 Ettevõte: 15 051 €20232024 Ettevõte: 2 033 €2025 Ettevõte: 7 772 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 41 601 5 739 13 122 22 329 7 772 2
2024 41 457 -13 018 12 588 19 671 2 033 2
2023 34 584 6 281 9 672 27 900 15 051 2
2022 32 757 7 690 9 467 18 597 8 770 2
2021 36 252 -9 621 8 999 14 242 1 080 2
2020 29 748 9 415 8 064 18 289 10 701 2
2019 29 741 -5 187 8 172 9 471 1 286 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
13,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
73,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
25,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
34,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,53
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
20 801 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
547 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40013105 / 15
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 40013105 / 14
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40013105 / 13
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40013105 / 12
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40013105 / 11
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40013105 / 10
13.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
13.01.2017
PDF
M 40013105 / 9
02.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2014
PDF
M 40013105 / 8
20.06.2013
Eitav kandemäärus Jõustunud
28.09.2013
PDF
M 13105 / 7
24.08.2007
Muutmiskanne Jõustunud
24.08.2007
PDF
M 13105 / M3
23.08.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 19.02.2008 Jõustunud
21.11.2007
PDF
M 13105 / M2
16.08.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 21.11.2007 Jõustunud
23.08.2007
PDF
M 13105 / M1
02.08.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 05.11.2007 Jõustunud
07.08.2007
PDF
M 13105 / 6
17.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
17.05.2006
PDF
M 13105 / 5
28.01.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 13105 / 4
16.11.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 13105 / 3
21.09.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 13105 / 2
23.09.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes