Tallinn, Paldiski mnt 175 korteriühistu
Tallinn, Paldiski mnt 175 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80148417, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 28 420 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 591 €parem kui 79% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 28 420 €parem kui 67% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -3,1 %parem kui 20% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 537 | 1 591 | 1 |
| 2026 II kv | — | 1 537 | 1 591 | 1 |
| 2026 I kv | — | 1 515 | 1 569 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 1 472 | 1 526 | 1 |
| 2025 III kv | — | 1 472 | 1 538 | 1 |
| 2025 II kv | — | 1 472 | 1 526 | 1 |
| 2025 I kv | — | 1 567 | 1 621 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 1 591 | 1 645 | 1 |
| 2024 III kv | — | 1 701 | 1 773 | 1 |
| 2024 II kv | — | 1 591 | 1 645 | 1 |
| 2024 I kv | — | 1 526 | 1 576 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 1 493 | 1 541 | 1 |
| 2023 III kv | — | 1 493 | 1 541 | 1 |
| 2023 II kv | — | 1 493 | 1 541 | 1 |
| 2023 I kv | — | 1 268 | 1 290 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 1 329 | 1 340 | 1 |
| 2022 III kv | — | 1 156 | 1 164 | 1 |
| 2022 II kv | — | 1 156 | 1 164 | 1 |
| 2022 I kv | — | 1 073 | 1 080 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 420 | -895 | 14 883 | 29 032 | 10 148 | 2 |
| 2024 | 31 057 | -1 448 | 14 555 | 26 474 | 11 043 | 2 |
| 2023 | 25 997 | 316 | 13 380 | 27 470 | 12 491 | 2 |
| 2022 | 27 936 | 1 206 | 12 005 | 28 853 | 12 175 | 2 |
| 2021 | 29 031 | 1 425 | 11 598 | 36 621 | 10 969 | 2 |
| 2020 | 34 566 | 1 527 | 11 448 | 42 437 | 9 544 | 2 |
| 2019 | 43 052 | 746 | 11 770 | 56 184 | 8 017 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 22.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 17.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 13.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 05.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 11.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 12.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Aavo SirkJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Aleksei IljinJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Igor KuznetsovJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Tatjana MartõnenkoJuhatuse liige · alates 05.10.2020
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10058143 / 17 10.09.2025 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 26.09.2025 |
||
| Ü 10058143 / 16 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10058143 / 15 05.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.10.2020 |
||
| Ü 10058143 / M4 25.09.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.10.2020 | Jõustunud 25.09.2020 |
|
| Ü 10058143 / 14 17.07.2019 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 17.07.2019 |
||
| Ü 10058143 / 13 09.07.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.07.2019 |
||
| Ü 10058143 / M3 02.07.2019 |
Korraldav määrus | 12.07.2019 | Puudused kõrvaldatud 09.07.2019 |
|
| Ü 10058143 / 12 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10058143 / 9 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10058143 / 11 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10058143 / 10 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10058143 / 8 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10058143 / 7 20.01.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.01.2017 |
||
| M 10058143 / 6 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10058143 / 5 25.10.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.10.2013 |
||
| M 10058143 / M2 18.09.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.10.2013 | Jõustunud 18.09.2013 |
|
| M 10058143 / 4 18.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.07.2013 |
||
| M 58143 / 3 16.12.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.12.2008 |
||
| M 58143 / 2 07.11.2008 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 12.11.2008 |
||
| M 58143 / M1 25.08.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 28.08.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes