Tallinn, Punane tn 21 korteriühistu
Tallinn, Punane tn 21 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80141565, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 270 529 € ja töötajaid 3.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 093 €parem kui 86% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 270 529 €parem kui 93% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 3,6 %parem kui 46% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 4 135 | 4 185 | 2 |
| 2026 II kv | — | 3 465 | 3 499 | 2 |
| 2026 I kv | — | 3 427 | 3 466 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 4 213 | 4 336 | 2 |
| 2025 III kv | — | 3 474 | 3 551 | 3 |
| 2025 II kv | — | 3 492 | 3 568 | 2 |
| 2025 I kv | — | 3 462 | 3 539 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 3 546 | 3 645 | 2 |
| 2024 III kv | — | 3 647 | 3 761 | 2 |
| 2024 II kv | — | 3 553 | 3 634 | 3 |
| 2024 I kv | — | 3 337 | 3 413 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 3 317 | 3 415 | 2 |
| 2023 III kv | — | 3 693 | 3 809 | 2 |
| 2023 II kv | — | 3 699 | 3 825 | 2 |
| 2023 I kv | — | 3 110 | 3 224 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 3 000 | 3 135 | 2 |
| 2022 III kv | — | 3 001 | 3 134 | 2 |
| 2022 II kv | — | 1 902 | 1 984 | 2 |
| 2022 I kv | — | 1 109 | 1 139 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 270 529 | 9 809 | 36 245 | 129 398 | 72 261 | 3 |
| 2024 | 295 125 | 6 601 | 37 359 | 82 246 | 62 452 | 3 |
| 2023 | 202 530 | 6 447 | 35 569 | 125 460 | 47 024 | 3 |
| 2022 | 150 583 | 1 253 | 26 975 | 207 335 | 40 576 | 3 |
| 2021 | 108 070 | 747 | 14 396 | 245 020 | 39 323 | 2 |
| 2020 | 60 422 | 9 829 | 17 125 | 168 489 | 47 037 | 2 |
| 2019 | 107 813 | 8 461 | 17 351 | 148 633 | 43 805 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 4 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 19.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 17.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 16.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 02.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 06.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.08.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Victor SibulJuhatuse liige · alates 20.06.2023
- Natalja VesselovaJuhatuse liige · alates 14.01.2025
- Jekaterina MetsisJuhatuse liige · alates 18.06.2025
- Sabina MirzojevaJuhatuse liige · alates 25.06.2026
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10054090 / 25 25.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.06.2026 |
||
| Ü 10054090 / 24 18.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.06.2025 |
||
| Ü 10054090 / 23 14.01.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.01.2025 |
||
| Ü 10054090 / M6 02.01.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.01.2025 | Puudused kõrvaldatud 07.01.2025 |
|
| Ü 10054090 / 22 20.06.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2023 |
||
| Ü 10054090 / M5 06.06.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 21.06.2023 | Puudused kõrvaldatud 20.06.2023 |
|
| Ü 10054090 / 21 05.06.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 05.06.2023 |
||
| Ü 10054090 / 20 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10054090 / 19 03.01.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.01.2023 |
||
| Ü 10054090 / 18 12.07.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.07.2022 |
||
| Ü 10054090 / M4 11.07.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 12.07.2022 |
|
| Ü 10054090 / M3 09.06.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 09.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 12.07.2022 |
|
| Ü 10054090 / 17 08.11.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2021 |
||
| Ü 10054090 / M2 25.10.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.11.2021 | Puudused kõrvaldatud 08.11.2021 |
|
| Ü 10054090 / 16 26.03.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.03.2021 |
||
| Ü 10054090 / 15 08.04.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.04.2019 |
||
| Ü 10054090 / 14 21.12.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.12.2018 |
||
| Ü 10054090 / M1 12.12.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.12.2018 | Puudused kõrvaldatud 20.12.2018 |
|
| Ü 10054090 / 13 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10054090 / 12 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10054090 / 11 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10054090 / 10 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10054090 / 9 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10054090 / 8 27.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 27.01.2017 |
||
| M 10054090 / 7 14.06.2016 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 23.06.2016 |
||
| M 10054090 / 6 14.06.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.06.2016 |
||
| M 10054090 / 5 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10054090 / 4 22.11.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.11.2013 |
||
| M 54090 / 3 30.01.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.01.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes