ULJASTE PURJETAJATE ORDU
ULJASTE PURJETAJATE ORDU (MTÜ), Tallinn, registrikood 80141163, staatus: likvideerimisel. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | 124 077 | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | 9 000 | — | — | — |
| 2025 I kv | 8 996 | 1 755 | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | — |
| 2024 III kv | 17 373 | 1 011 | — | — |
| 2024 II kv | 1 500 | — | — | — |
| 2024 I kv | 8 000 | 1 597 | — | — |
| 2023 IV kv | — | — | — | — |
| 2023 III kv | 10 000 | 1 827 | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | 18 500 | 1 569 | — | — |
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
| 2022 III kv | 10 000 | 1 002 | — | — |
| 2022 II kv | 1 500 | — | — | — |
| 2022 I kv | 8 000 | 652 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 474 | 13 451 | -10 614 | 0 |
| 2024 | 0 | -7 810 | 107 483 | -9 140 | 0 |
| 2023 | 0 | -19 109 | 124 020 | -1 330 | 0 |
| 2022 | 0 | -20 535 | 85 360 | 17 779 | 0 |
| 2021 | 0 | -1 630 | 104 572 | 38 314 | 0 |
| 2020 | 0 | -14 033 | 106 511 | 39 944 | 0 |
| 2019 | 0 | 8 860 | 122 069 | 53 977 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 19.02.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 12.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 20.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 01.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 16.03.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kalev VapperLikvideerija · alates 01.10.2026
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Kalev VapperJuhatuse liige või liikmed · alates 06.09.2018
- Tammo OtsasooJuhatuse liige või liikmed · alates 06.09.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Muudatuste ajalugu
| Mis | Väärtus | Periood |
|---|---|---|
| Staatus | Likvideerimisel | 01.10.2026 – praegu |
| Staatus | Registrisse kantud | 02.02.2001 – praegu |
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10054450 / 13 01.10.2026 |
Lõpetamiskanne | Jõustunud 01.10.2026 |
||
| M 10054450 / 12 14.10.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.10.2024 |
||
| M 10054450 / 11 27.10.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 27.10.2023 |
||
| M 10054450 / 10 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10054450 / 9 06.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.10.2020 |
||
| M 10054450 / 8 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10054450 / 7 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| M 10054450 / 6 29.01.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.01.2014 |
||
| M 10054450 / M2 10.01.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.01.2014 | Puudused kõrvaldatud 29.01.2014 |
|
| M 10054450 / 5 22.04.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.04.2013 |
||
| M 10054450 / 4 13.04.2011 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 13.04.2011 |
||
| M 54450 / 3 17.08.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 54450 / M1 20.06.2005 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 23.08.2005 | Jõustunud | |
| M 54450 / 2 06.05.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes