aiandusühistu TÜLIVERE

Registrisse kantud Registrikood 80140778 MTÜ Andineeme küla Registreeritud 26.01.2001
Võrdle

aiandusühistu TÜLIVERE (MTÜ), Andineeme küla, registrikood 80140778, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Aiandus- ja suvilaühistute haldus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
100 €
↑ 132,6% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 100 € · +132,6% võrreldes 2025 IV kv
02004006008002022 I kv Ettevõte: 64 €I·222022 IV kv Ettevõte: 24 €IV·222023 I kv Ettevõte: 64 €I·232023 IV kv Ettevõte: 741 €IV·232024 II kv Ettevõte: 64 €II·242024 IV kv Ettevõte: 29 €IV·242025 I kv Ettevõte: 100 €I·252025 IV kv Ettevõte: 43 €IV·252026 I kv Ettevõte: 100 €I·2602004006008002022 IV kv Ettevõte: 24 €2023 I kv Ettevõte: 64 €I·232023 IV kv Ettevõte: 741 €2024 II kv Ettevõte: 64 €II·242024 IV kv Ettevõte: 29 €2025 I kv Ettevõte: 100 €I·252025 IV kv Ettevõte: 43 €2026 I kv Ettevõte: 100 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 100 — —
2025 IV kv — 43 — —
2025 I kv — 100 — —
2024 IV kv — 29 — —
2024 II kv — 64 — —
2023 IV kv — 741 — —
2023 I kv — 64 — —
2022 IV kv — 24 — —
2022 I kv — 64 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 806 € · +305,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 809 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 4 238 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -3 484 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -392 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 809 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 4 238 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -3 484 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -392 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 45 797 € · +6,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 42 229 €20192020 Ettevõte: 44 906 €20202021 Ettevõte: 51 684 €20212022 Ettevõte: 54 399 €20222023 Ettevõte: 40 481 €20232024 Ettevõte: 43 044 €20242025 Ettevõte: 45 797 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 42 229 €20192020 Ettevõte: 44 906 €2021 Ettevõte: 51 684 €20212022 Ettevõte: 54 399 €2023 Ettevõte: 40 481 €20232024 Ettevõte: 43 044 €2025 Ettevõte: 45 797 €2025
Omakapital, € 2025: 11 101 € · +7,8% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 269 €20192020 Ettevõte: 9 010 €20202021 Ettevõte: 13 248 €20212022 Ettevõte: 14 170 €20222023 Ettevõte: 10 686 €20232024 Ettevõte: 10 295 €20242025 Ettevõte: 11 101 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 269 €20192020 Ettevõte: 9 010 €2021 Ettevõte: 13 248 €20212022 Ettevõte: 14 170 €2023 Ettevõte: 10 686 €20232024 Ettevõte: 10 295 €2025 Ettevõte: 11 101 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 806 0 45 797 11 101 0
2024 0 -392 0 43 044 10 295 0
2023 0 -3 484 0 40 481 10 686 0
2022 0 922 0 54 399 14 170 0
2021 0 4 238 0 51 684 13 248 0
2020 0 741 0 44 906 9 010 0
2019 0 809 0 42 229 8 269 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
16,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
7,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
75,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,89
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 23.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Ants Hindpere
    Juhatuse liige või liikmed · alates 14.11.2023
  • Reet Valk
    Juhatuse liige või liikmed · alates 27.11.2019
  • Kalle Kaldjärv
    Juhatuse liige või liikmed · alates 29.10.2018
  • Tiit Metsvahi
    Juhatuse liige või liikmed · alates 29.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68322Aiandus- ja suvilaühistute haldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10053128 / M11
08.07.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 22.07.2026 Puudused kõrvaldatud
15.07.2026
PDF
M 10053128 / M10
17.10.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 31.10.2024 Puudused kõrvaldatud
21.10.2024
PDF
M 10053128 / 14
07.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
07.08.2023
PDF
M 10053128 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10053128 / 12
29.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
29.10.2018
PDF
M 10053128 / M9
18.10.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.11.2018 Puudused kõrvaldatud
29.10.2018
PDF
M 10053128 / 11
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10053128 / 10
19.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2017
PDF
M 10053128 / M8
13.01.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.01.2017 Puudused kõrvaldatud
19.01.2017
PDF
M 10053128 / M7
22.12.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.01.2017 Puudused kõrvaldatud
19.01.2017
PDF
M 10053128 / 9
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
M 10053128 / 8
20.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2013
PDF
M 10053128 / M6
08.02.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.03.2013 Jõustunud
08.02.2013
PDF
M 10053128 / M5
27.12.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.02.2013 Jõustunud
27.12.2012
PDF
M 10053128 / 7
06.11.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
23.11.2012
PDF
M 10053128 / M4
03.09.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.11.2012 Jõustunud
03.09.2012
PDF
M 53128 / 6
14.09.2009
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2009
PDF
M 53128 / M3
21.08.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.09.2009 Jõustunud
21.08.2009
PDF
M 53128 / 5
22.08.2007
Muutmiskanne Jõustunud
22.08.2007
PDF
M 53128 / 4
26.07.2007
Muutmiskanne Jõustunud
26.07.2007
PDF
M 53128 / 3
21.04.2006
Muutmiskanne Jõustunud
21.04.2006
PDF
M 53128 / M2
27.11.2002
Lõivu tagastamise määrus Jõustunud PDF
M 53128 / 2
27.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes