Spordiklubi TuPo

Registrisse kantud Registrikood 80138994 MTÜ Pärnu linn Registreeritud 28.05.2001
Võrdle

Spordiklubi TuPo (MTÜ), Pärnu linn, registrikood 80138994, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordi- ja jõusaalide tegevus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2025 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 751

Maksud ja käive

2022 I kv – 2025 III kv
Riiklikud maksud, € 2025 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 II kv
010203040502022 I kv Ettevõte: 44 €I·222023 I kv Ettevõte: 12 €I·232024 II kv Ettevõte: 13 €II·242025 III kv Ettevõte: 0 €III·25010203040502022 I kv Ettevõte: 44 €2023 I kv Ettevõte: 12 €I·232024 II kv Ettevõte: 13 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 III kv — — — —
2024 II kv — 13 — —
2023 I kv — 12 — —
2022 I kv — 44 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20240,00,00,00,00,00,02017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 6 898 € · +32 947,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 33 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0008 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 481 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: -830 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -907 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -79 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -21 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 6 898 € Tegevusala mediaan: 33 €2024-2 00002 0004 0006 0008 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 481 € Tegevusala mediaan: 63 €2020 Ettevõte: -830 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -907 € Tegevusala mediaan: 24 €2022 Ettevõte: -79 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -21 € Tegevusala mediaan: 5 €2024 Ettevõte: 6 898 € Tegevusala mediaan: 33 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 13 628 € · +80,9% võrreldes 2023
05 00010 00015 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 280 €20192020 Ettevõte: 3 246 €20202021 Ettevõte: 4 629 €20212022 Ettevõte: 7 117 €20222023 Ettevõte: 7 532 €20232024 Ettevõte: 13 628 €202405 00010 00015 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 280 €2020 Ettevõte: 3 246 €20202021 Ettevõte: 4 629 €2022 Ettevõte: 7 117 €20222023 Ettevõte: 7 532 €2024 Ettevõte: 13 628 €2024
Omakapital, € 2024: 7 100 € · +3 414,9% võrreldes 2023
02 0004 0006 0008 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 039 €20192020 Ettevõte: 1 209 €20202021 Ettevõte: 302 €20212022 Ettevõte: 223 €20222023 Ettevõte: 202 €20232024 Ettevõte: 7 100 €202402 0004 0006 0008 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 039 €2020 Ettevõte: 1 209 €20202021 Ettevõte: 302 €2022 Ettevõte: 223 €20222023 Ettevõte: 202 €2024 Ettevõte: 7 100 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 6 898 0 13 628 7 100 0
2023 0 -21 0 7 532 202 0
2022 0 -79 0 7 117 223 0
2021 0 -907 0 4 629 302 0
2020 0 -830 0 3 246 1 209 0
2019 0 1 481 0 5 280 2 039 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
44,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
97,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
50,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
52,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
47,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,09
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93131Spordi- ja jõusaalide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 30015330 / M4
14.08.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 17.11.2026 Jõustunud
14.08.2026
PDF
M 30015330 / 8
11.07.2024
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
01.08.2024
PDF
M 30015330 / M3
07.06.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.07.2024 Jõustunud
10.07.2024
PDF
M 30015330 / 7
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 30015330 / 6
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
M 30015330 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
M 30015330 / 4
25.06.2014
Muutmiskanne Jõustunud
25.06.2014
PDF
M 15330 / 3
14.07.2008
Muutmiskanne Jõustunud
14.07.2008
PDF
M 15330 / M2
30.06.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
07.07.2008
PDF
M 15330 / 2
28.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes