Tallinn, Mahtra tn 21 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80136280 KÜ Tallinn Registreeritud 15.12.2000
Võrdle

Tallinn, Mahtra tn 21 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80136280, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 121 745 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 505 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 539 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 539 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 121 745 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 539 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 376 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 184 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 184 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 184 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 1 374 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 213 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 1 472 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 774 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 472 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 1 539 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 539 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 374 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 1 213 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 472 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 774 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 1 472 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 539 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 1 539 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 505 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 336 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 159 €2024 II kv Ettevõte: 1 159 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 159 €2024 IV kv Ettevõte: 1 334 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 1 441 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 484 €2025 IV kv Ettevõte: 1 722 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 441 €2026 II kv Ettevõte: 1 505 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 505 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 334 €2025 I kv Ettevõte: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 441 €2025 III kv Ettevõte: 1 484 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 722 €2026 I kv Ettevõte: 1 441 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 505 €2026 III kv Ettevõte: 1 505 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 505 1 539 1
2026 II kv — 1 505 1 539 1
2026 I kv — 1 441 1 472 1
2025 IV kv — 1 722 1 774 1
2025 III kv — 1 484 1 517 1
2025 II kv — 1 441 1 472 1
2025 I kv — 1 188 1 213 1
2024 IV kv — 1 334 1 374 1
2024 III kv — 1 159 1 184 1
2024 II kv — 1 159 1 184 1
2024 I kv — 1 159 1 184 1
2023 IV kv — 1 336 1 376 1
2023 III kv — 1 159 1 184 1
2023 II kv — 1 159 1 184 1
2023 I kv — 1 157 1 190 1
2022 IV kv — 1 333 1 388 1
2022 III kv — 1 155 1 201 1
2022 II kv — 1 255 1 304 1
2022 I kv — 1 457 1 508 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
513 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 121 745 € · −4,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 31 768 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 39 947 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 40 933 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 28 395 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 30 622 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 126 931 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 121 745 € Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 31 768 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 39 947 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 40 933 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 28 395 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 30 622 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 126 931 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 121 745 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 283 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,0 % · +0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 91 143 € · +456,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 47 585 €20192020 Ettevõte: 40 131 €20202021 Ettevõte: 58 932 €20212022 Ettevõte: 67 727 €20222023 Ettevõte: 87 922 €20232024 Ettevõte: 16 374 €20242025 Ettevõte: 91 143 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 47 585 €20192020 Ettevõte: 40 131 €2021 Ettevõte: 58 932 €20212022 Ettevõte: 67 727 €2023 Ettevõte: 87 922 €20232024 Ettevõte: 16 374 €2025 Ettevõte: 91 143 €2025
Omakapital, € 2025: 8 000 € · +0,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 42 036 €20192020 Ettevõte: 34 393 €20202021 Ettevõte: 47 507 €20212022 Ettevõte: 8 000 €20222023 Ettevõte: 8 000 €20232024 Ettevõte: 8 000 €20242025 Ettevõte: 8 000 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 42 036 €20192020 Ettevõte: 34 393 €2021 Ettevõte: 47 507 €20212022 Ettevõte: 8 000 €2023 Ettevõte: 8 000 €20232024 Ettevõte: 8 000 €2025 Ettevõte: 8 000 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 121 745 0 14 445 91 143 8 000 2
2024 126 931 0 12 137 16 374 8 000 2
2023 30 622 0 12 153 87 922 8 000 2
2022 28 395 0 12 917 67 727 8 000 2
2021 40 933 0 14 953 58 932 47 507 3
2020 39 947 0 15 202 40 131 34 393 3
2019 31 768 0 14 636 47 585 42 036 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
8,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
91,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
60 873 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
602 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68329Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10053318 / 19
22.07.2024
Muutmiskanne Jõustunud
22.07.2024
PDF
Ü 10053318 / M5
28.06.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.07.2024 Puudused kõrvaldatud
22.07.2024
PDF
Ü 10053318 / 18
26.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
26.06.2023
PDF
Ü 10053318 / 17
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10053318 / 16
19.01.2021
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2021
PDF
Ü 10053318 / 15
22.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
22.01.2019
PDF
Ü 10053318 / M4
18.01.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.02.2019 Puudused kõrvaldatud
22.01.2019
PDF
Ü 10053318 / M3
25.05.2018
Korraldav määrus 24.06.2018 Jõustunud
25.05.2018
PDF
Ü 10053318 / 14
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10053318 / 13
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10053318 / 12
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10053318 / 11
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10053318 / 10
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10053318 / 9
06.12.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
06.12.2016
PDF
M 10053318 / 8
31.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2015
PDF
M 10053318 / 7
11.02.2015
Muutmiskanne Jõustunud
11.02.2015
PDF
M 10053318 / 6
10.06.2013
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2013
PDF
M 10053318 / 5
23.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2011
PDF
M 10053318 / 4
24.08.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
13.09.2011
PDF
M 10053318 / M2
05.08.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
05.08.2011
PDF
M 10053318 / 3
12.01.2011
Muutmiskanne Jõustunud
12.01.2011
PDF
M 10053318 / M1
20.12.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.01.2011 Jõustunud
20.12.2010
PDF
M 53318 / 2
10.07.2007
Muutmiskanne Jõustunud
10.07.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes