Tallinn, Tööstuse tn 85 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80135642 KÜ Tallinn Registreeritud 22.11.2000
Võrdle

Tallinn, Tööstuse tn 85 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80135642, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 60 796 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
805 €
↑ 0,0% võrreldes: 2022 IV kv
Tööjõumaksud
836 €
↑ 0,0% võrreldes: 2022 IV kv
Töötajad
—

2023 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 60 796 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,8 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2022 I kv – 2023 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 I kv: 680 € · tegevusala mediaan 562 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
02004006008002022 I kv Ettevõte: 680 € Tegevusala mediaan: 562 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 566 €II·222022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 585 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 590 €IV·222023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 624 €I·2302004006008002022 I kv Ettevõte: 680 € Tegevusala mediaan: 562 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 566 €2022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 585 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 590 €2023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 624 €I·23
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: —II·222022 III kv Ettevõte: —III·222022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 I kv Ettevõte: —I·230,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: —2022 III kv Ettevõte: —III·222022 IV kv Ettevõte: —2023 I kv Ettevõte: —I·23
Riiklikud maksud, € 2023 I kv: 805 € · +0,0% võrreldes 2022 IV kv
02004006008001 0002022 I kv Ettevõte: 627 €I·222022 II kv Ettevõte: 627 €II·222022 III kv Ettevõte: 688 €III·222022 IV kv Ettevõte: 805 €IV·222023 I kv Ettevõte: 805 €I·2302004006008001 0002022 I kv Ettevõte: 627 €I·222022 II kv Ettevõte: 627 €2022 III kv Ettevõte: 688 €III·222022 IV kv Ettevõte: 805 €2023 I kv Ettevõte: 805 €I·23
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2023 I kv — 805 836 —
2022 IV kv — 805 836 —
2022 III kv — 688 724 —
2022 II kv — 627 680 —
2022 I kv — 627 680 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 60 796 € · −8,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 33 832 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 24 177 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 1 158 353 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 283 463 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 69 346 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 66 133 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 60 796 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 33 832 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 24 177 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 1 158 353 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 283 463 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 69 346 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 66 133 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 60 796 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 494 € · +164,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 109 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 88 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -638 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -13 308 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -762 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 494 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 109 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 88 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -638 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -13 308 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -762 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 494 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,8 % · +2,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
-20-100102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -19,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-20-100102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -19,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 731 279 € · −3,8% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 87 118 €20192020 Ettevõte: 98 369 €20202021 Ettevõte: 853 356 €20212022 Ettevõte: 835 151 €20222023 Ettevõte: 782 987 €20232024 Ettevõte: 759 916 €20242025 Ettevõte: 731 279 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 87 118 €20192020 Ettevõte: 98 369 €2021 Ettevõte: 853 356 €20212022 Ettevõte: 835 151 €2023 Ettevõte: 782 987 €20232024 Ettevõte: 759 916 €2025 Ettevõte: 731 279 €2025
Omakapital, € 2025: -7 504 € · +6,2% võrreldes 2024
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 621 €20192020 Ettevõte: 6 622 €20202021 Ettevõte: 6 710 €20212022 Ettevõte: 6 072 €20222023 Ettevõte: -7 236 €20232024 Ettevõte: -7 998 €20242025 Ettevõte: -7 504 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 621 €20192020 Ettevõte: 6 622 €2021 Ettevõte: 6 710 €20212022 Ettevõte: 6 072 €2023 Ettevõte: -7 236 €20232024 Ettevõte: -7 998 €2025 Ettevõte: -7 504 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 60 796 494 0 731 279 -7 504 0
2024 66 133 -762 0 759 916 -7 998 0
2023 69 346 -13 308 678 782 987 -7 236 0
2022 283 463 -638 7 279 835 151 6 072 0
2021 1 158 353 88 6 422 853 356 6 710 0
2020 24 177 1 6 422 98 369 6 622 0
2019 33 832 109 6 422 87 118 6 621 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
0,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-1,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
101,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,88
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 08.09.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.12.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 23.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10052854 / M4
14.08.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 13.09.2026 Puudused kõrvaldatud
18.08.2026
PDF
Ü 10052854 / M3
26.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 25.09.2025 Puudused kõrvaldatud
09.09.2025
PDF
Ü 10052854 / 16
10.11.2023
Muutmiskanne Jõustunud
10.11.2023
PDF
Ü 10052854 / 15
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10052854 / M2
25.06.2018
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
25.06.2018
PDF
Ü 10052854 / 14
26.03.2018
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
26.07.2018
PDF
Ü 10052854 / 13
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
Ü 10052854 / M1
27.02.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.03.2018 Jõustunud
27.02.2018
PDF
M 10052854 / 12
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10052854 / 11
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10052854 / 10
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10052854 / 9
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10052854 / 8
29.12.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
29.12.2016
PDF
M 10052854 / 7
04.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2016
PDF
M 10052854 / 6
15.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
15.07.2013
PDF
M 10052854 / 5
13.06.2012
Muutmiskanne Jõustunud
13.06.2012
PDF
M 52854 / 4
09.11.2009
Kandemäärus ex officio Jõustunud
09.11.2009
PDF
M 52854 / 3
30.08.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes