Mittetulundusühing TTÜ ÜLIÕPILASKÜLA
Mittetulundusühing TTÜ ÜLIÕPILASKÜLA (MTÜ), Tallinn, registrikood 80131259, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu majutus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 67 207 € ja töötajaid 31.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 67 207 €parem kui 78% ettevõteteltegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 315 €parem kui 94% ettevõteteltegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 67 207 | — | 102 760 | 31 |
| 2026 II kv | 96 780 | 95 689 | 102 927 | 30 |
| 2026 I kv | 89 587 | — | 111 657 | 30 |
| 2025 IV kv | 100 100 | 111 891 | 118 287 | 30 |
| 2025 III kv | 66 027 | 116 536 | 124 165 | 32 |
| 2025 II kv | 151 074 | 107 871 | 114 600 | 33 |
| 2025 I kv | 140 054 | 118 103 | 123 444 | 33 |
| 2024 IV kv | 236 515 | 103 960 | 105 965 | 33 |
| 2024 III kv | 139 463 | 108 096 | 113 545 | 32 |
| 2024 II kv | 215 402 | 98 083 | 103 725 | 35 |
| 2024 I kv | 164 344 | 104 675 | 110 810 | 36 |
| 2023 IV kv | 205 624 | 107 264 | 110 532 | 38 |
| 2023 III kv | 206 975 | 115 089 | 118 807 | 39 |
| 2023 II kv | 225 368 | 90 681 | 95 386 | 39 |
| 2023 I kv | 185 581 | 98 096 | 102 407 | 40 |
| 2022 IV kv | 245 807 | 90 760 | 92 857 | 41 |
| 2022 III kv | 195 489 | 87 114 | 91 629 | 40 |
| 2022 II kv | 231 628 | 82 138 | 85 498 | 41 |
| 2022 I kv | 177 830 | 82 386 | 86 168 | 41 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 32 263 | 1 148 918 | 5 062 299 | 1 466 886 | 29 |
| 2024 | 0 | 397 561 | 1 112 040 | 2 333 548 | 1 434 623 | 31 |
| 2023 | 0 | 80 146 | 1 121 659 | 2 297 234 | 1 037 062 | 35 |
| 2022 | 0 | 57 984 | 980 318 | 2 307 084 | 956 916 | 36 |
| 2021 | 0 | -39 296 | 914 995 | 2 394 667 | 898 932 | 37 |
| 2020 | 0 | 43 393 | 949 485 | 2 647 329 | 938 228 | 38 |
| 2019 | 0 | 116 442 | 976 509 | 2 953 285 | 894 835 | 40 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 40 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 42 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 35 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 34 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 32 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 30 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 28 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 32 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 08.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 20.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 26.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 27.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 14.05.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Jaak KääpJuhatuse liige · alates 05.01.2010
- Helen JärvaJuhatuse liige · alates 07.02.2024
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Helen JärvaJuhatuse liige või liikmed · alates 10.01.2024
- Jaak KääpJuhatuse liige või liikmed · alates 22.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 55901Muu majutus Põhitegevus
- 55201Hostelid
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10050266 / 27 07.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.02.2024 |
||
| M 10050266 / M3 19.01.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.02.2024 | Jõustunud 07.02.2024 |
|
| M 10050266 / 26 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10050266 / 25 25.11.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.11.2019 |
||
| M 10050266 / 24 26.08.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.08.2019 |
||
| M 10050266 / 23 06.12.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2018 |
||
| M 10050266 / 22 14.09.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2018 |
||
| M 10050266 / M2 13.09.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 14.09.2018 |
|
| M 10050266 / 21 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10050266 / 20 18.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.09.2017 |
||
| M 10050266 / 19 24.10.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.10.2016 |
||
| M 10050266 / 18 14.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2016 |
||
| M 10050266 / 17 01.10.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.10.2015 |
||
| M 10050266 / 16 02.01.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.01.2015 |
||
| M 10050266 / M1 16.12.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.01.2015 | Puudused kõrvaldatud 02.01.2015 |
|
| M 10050266 / 15 03.05.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2013 |
||
| M 10050266 / 14 31.08.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2012 |
||
| M 10050266 / 13 29.09.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.09.2011 |
||
| M 10050266 / 12 16.03.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.03.2011 |
||
| M 10050266 / 11 13.05.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.05.2010 |
||
| M 50266 / 10 05.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2010 |
||
| M 50266 / 9 19.11.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.11.2007 |
||
| M 50266 / 8 29.08.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.08.2007 |
||
| M 50266 / 7 15.06.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.06.2007 |
||
| M 50266 / 6 17.01.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2007 |
||
| M 50266 / 5 29.09.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 50266 / 4 22.06.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 50266 / 3 23.08.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes