Tallinn, Puhangu tn 14 korteriühistu
Tallinn, Puhangu tn 14 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80130356, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 13 037 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 035 €parem kui 59% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 13 037 €parem kui 49% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -6,7 %parem kui 18% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 020 | 1 035 | 1 |
| 2026 II kv | — | 677 | 687 | 1 |
| 2026 I kv | — | 677 | 687 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 804 | 816 | 1 |
| 2025 III kv | — | 749 | 759 | 1 |
| 2025 II kv | — | 418 | 449 | 1 |
| 2025 I kv | — | 583 | 606 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 718 | 745 | 1 |
| 2024 III kv | — | 500 | 523 | 1 |
| 2024 II kv | — | 718 | 750 | 1 |
| 2024 I kv | — | 694 | 717 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 647 | 675 | 1 |
| 2023 III kv | — | 483 | 506 | 1 |
| 2023 II kv | — | 783 | 823 | 1 |
| 2023 I kv | — | 624 | 648 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 578 | 605 | 2 |
| 2022 III kv | — | 495 | 515 | 2 |
| 2022 II kv | — | 578 | 599 | 2 |
| 2022 I kv | — | 578 | 594 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 037 | -879 | 7 174 | 66 448 | -1 090 | 1 |
| 2024 | 14 508 | -1 333 | 7 001 | 54 582 | -211 | 1 |
| 2023 | 13 346 | -1 873 | 7 519 | 46 003 | 1 122 | 1 |
| 2022 | 20 140 | -470 | 6 105 | 36 034 | 2 995 | 1 |
| 2021 | 11 441 | -737 | 6 590 | 31 491 | 3 465 | 1 |
| 2020 | 16 939 | 733 | 4 875 | 17 936 | 4 202 | 1 |
| 2019 | 11 631 | 21 | 4 896 | 30 293 | 3 469 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 13.08.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 05.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.02.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 11.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 24.01.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 22.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 14.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Anton RütmanJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Juri GanetskiJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Natalja PavlovaJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Sergei MaalinnJuhatuse liige · alates 30.12.2017
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10049806 / M8 13.08.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 12.09.2026 | Puudused kõrvaldatud 14.08.2026 |
|
| Ü 10049806 / 19 06.02.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 06.02.2024 |
||
| Ü 10049806 / 18 11.12.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.12.2023 |
||
| Ü 10049806 / 17 09.08.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 09.08.2023 |
||
| Ü 10049806 / 16 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10049806 / 15 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10049806 / 14 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10049806 / 13 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10049806 / 12 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10049806 / 11 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10049806 / 10 04.05.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.05.2017 |
||
| M 10049806 / M7 11.04.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.05.2017 | Puudused kõrvaldatud 04.05.2017 |
|
| M 10049806 / 9 29.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 29.11.2016 |
||
| M 10049806 / 8 03.11.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.11.2016 |
||
| M 10049806 / M6 11.10.2016 |
Aruandetrahvimäärus | Puudused kõrvaldatud 09.11.2016 |
||
| M 10049806 / M5 17.03.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 18.09.2016 | Jõustunud 17.03.2016 |
|
| M 10049806 / 7 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10049806 / 6 16.12.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.12.2014 |
||
| M 10049806 / M4 16.09.2014 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 16.10.2014 | Puudused kõrvaldatud 16.10.2014 |
|
| M 10049806 / 5 11.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.07.2011 |
||
| M 10049806 / M3 16.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.07.2011 | Jõustunud 16.06.2011 |
|
| M 10049806 / M2 07.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.07.2011 | Jõustunud 07.06.2011 |
|
| M 49806 / 4 08.07.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 49806 / 3 25.11.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 49806 / 2 11.03.2004 |
Eitav kandeotsus | Jõustunud | ||
| M 49806 / M1 23.01.2004 |
Lõivu tagastamise määrus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes