Viru-Nigula vald, Kunda linn, Pargi tn 2 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80128335 KÜ Registreeritud 31.07.2000
Võrdle

Viru-Nigula vald, Kunda linn, Pargi tn 2 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80128335, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 5 914 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
271 €
↓ 15,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
275 €
↓ 15,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 275 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 5 914 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 15,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 275 € · −15,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 420 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 408 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 398 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 258 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 310 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 430 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 368 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 275 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 275 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 325 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 275 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 310 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 430 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 368 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 275 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 275 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 325 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 275 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 271 € · −15,3% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 413 €IV·232024 I kv Ettevõte: 396 €2024 II kv Ettevõte: 383 €II·242024 III kv Ettevõte: 254 €2024 IV kv Ettevõte: 302 €IV·242025 I kv Ettevõte: 414 €2025 II kv Ettevõte: 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 271 €2025 IV kv Ettevõte: 271 €IV·252026 I kv Ettevõte: 369 €2026 II kv Ettevõte: 320 €II·262026 III kv Ettevõte: 271 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 302 €2025 I kv Ettevõte: 414 €I·252025 II kv Ettevõte: 357 €2025 III kv Ettevõte: 271 €III·252025 IV kv Ettevõte: 271 €2026 I kv Ettevõte: 369 €I·262026 II kv Ettevõte: 320 €2026 III kv Ettevõte: 271 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 271 275 1
2026 II kv — 320 325 1
2026 I kv — 369 375 1
2025 IV kv — 271 275 1
2025 III kv — 271 275 1
2025 II kv — 357 368 1
2025 I kv — 414 430 1
2024 IV kv — 302 310 1
2024 III kv — 254 258 1
2024 II kv — 383 398 1
2024 I kv — 396 408 1
2023 IV kv — 413 420 1
2023 III kv — 354 359 2
2023 II kv — 396 408 2
2023 I kv — 350 366 2
2022 IV kv — 316 340 1
2022 III kv — 310 333 2
2022 II kv — 323 346 2
2022 I kv — 330 353 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
92 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 5 914 € · −38,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 625 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 4 265 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 4 237 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 5 659 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 5 107 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 9 662 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 5 914 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 625 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 4 265 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 4 237 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 5 659 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 5 107 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 9 662 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 5 914 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 886 € · +132,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -59 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -17 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -268 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 1 356 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 236 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 886 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -59 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -17 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -268 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 1 356 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 236 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 886 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 15,0 % · +11,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -6,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -6,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 18 036 € · +37,6% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 16 278 €20192020 Ettevõte: 12 159 €20202021 Ettevõte: 8 266 €20212022 Ettevõte: 9 242 €20222023 Ettevõte: 12 561 €20232024 Ettevõte: 13 109 €20242025 Ettevõte: 18 036 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 16 278 €20192020 Ettevõte: 12 159 €2021 Ettevõte: 8 266 €20212022 Ettevõte: 9 242 €2023 Ettevõte: 12 561 €20232024 Ettevõte: 13 109 €2025 Ettevõte: 18 036 €2025
Omakapital, € 2025: 5 533 € · +19,1% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 959 €20192020 Ettevõte: 2 942 €20202021 Ettevõte: 2 674 €20212022 Ettevõte: 4 030 €20222023 Ettevõte: 4 266 €20232024 Ettevõte: 4 647 €20242025 Ettevõte: 5 533 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 959 €20192020 Ettevõte: 2 942 €2021 Ettevõte: 2 674 €20212022 Ettevõte: 4 030 €2023 Ettevõte: 4 266 €20232024 Ettevõte: 4 647 €2025 Ettevõte: 5 533 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 914 886 3 217 18 036 5 533 1
2024 9 662 381 3 269 13 109 4 647 2
2023 5 107 236 3 820 12 561 4 266 2
2022 5 659 1 356 3 621 9 242 4 030 2
2021 4 237 -268 3 629 8 266 2 674 2
2020 4 265 -17 3 628 12 159 2 942 2
2019 4 625 -59 3 628 16 278 2 959 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
15,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
30,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
69,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
5 914 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
268 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40011231 / M7
25.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 24.09.2025 Puudused kõrvaldatud
26.08.2025
PDF
Ü 40011231 / 15
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40011231 / 14
22.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
22.10.2018
PDF
Ü 40011231 / M6
20.09.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.10.2018 Jõustunud
20.09.2018
PDF
Ü 40011231 / M5
03.09.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.09.2018 Jõustunud
03.09.2018
PDF
Ü 40011231 / M4
27.07.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.08.2018 Jõustunud
27.07.2018
PDF
Ü 40011231 / M3
12.03.2018
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 13.09.2018 Puudused kõrvaldatud
02.04.2018
PDF
M 40011231 / 13
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40011231 / 12
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40011231 / 11
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40011231 / 10
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
M 40011231 / 9
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40011231 / 8
20.10.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
20.10.2016
PDF
M 40011231 / 7
10.06.2014
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2014
PDF
M 40011231 / 6
04.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
04.07.2013
PDF
M 40011231 / 5
02.11.2012
Muutmiskanne Jõustunud
02.11.2012
PDF
M 40011231 / 4
16.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
16.06.2010
PDF
M 11231 / 3
14.11.2007
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
17.11.2007
PDF
M 11231 / M2
30.07.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 30.10.2007 Jõustunud
01.08.2007
PDF
M 11231 / 2
22.09.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes