Viru-Nigula vald, Kunda linn, Kalda tn 16 korteriühistu
Viru-Nigula vald, Kunda linn, Kalda tn 16 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80121798, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 536 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 172 €parem kui 10% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 3 536 €parem kui 27% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -19,0 %parem kui 13% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 169 | 172 | 1 |
| 2026 II kv | — | 169 | 172 | 1 |
| 2026 I kv | — | 169 | 172 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 169 | 172 | 1 |
| 2025 III kv | — | 169 | 172 | 1 |
| 2025 II kv | — | 169 | 172 | 1 |
| 2025 I kv | — | 163 | 165 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 159 | 161 | 1 |
| 2024 III kv | — | 451 | 457 | 1 |
| 2024 II kv | — | 159 | 161 | 1 |
| 2024 I kv | — | 159 | 161 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 159 | 161 | 1 |
| 2023 III kv | — | 159 | 161 | 1 |
| 2023 II kv | — | 152 | 155 | 1 |
| 2023 I kv | — | 139 | 141 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 139 | 141 | 1 |
| 2022 III kv | — | 139 | 141 | 1 |
| 2022 II kv | — | 141 | 146 | 1 |
| 2022 I kv | — | 142 | 149 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 536 | -673 | 1 632 | 9 275 | -1 485 | 0 |
| 2024 | 3 536 | -232 | 2 336 | 6 609 | -811 | 0 |
| 2023 | 2 977 | -382 | 1 563 | 6 204 | -579 | 0 |
| 2022 | 2 577 | -329 | 1 436 | 4 911 | -197 | 0 |
| 2021 | 2 577 | 231 | 1 436 | 10 477 | 128 | 0 |
| 2020 | 2 587 | -311 | 1 235 | 8 510 | -103 | 0 |
| 2019 | 2 577 | -104 | 1 217 | 6 438 | 208 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 02.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 05.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 14.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 17.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.09.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 09.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Aili SaarneJuhatuse liige · alates 29.09.2021
- Mari-Ann MalvaJuhatuse liige · alates 19.05.2022
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40010973 / 15 14.04.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.04.2023 |
||
| Ü 40010973 / M8 03.04.2023 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 03.05.2023 | Puudused kõrvaldatud 14.04.2023 |
|
| Ü 40010973 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40010973 / 13 19.05.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.05.2022 |
||
| Ü 40010973 / M7 09.05.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.06.2022 | Puudused kõrvaldatud 17.05.2022 |
|
| Ü 40010973 / 12 29.09.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.09.2021 |
||
| Ü 40010973 / 11 23.08.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.08.2019 |
||
| Ü 40010973 / 10 11.09.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.09.2018 |
||
| Ü 40010973 / M6 07.09.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.10.2018 | Puudused kõrvaldatud 11.09.2018 |
|
| Ü 40010973 / M5 09.03.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 10.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 09.08.2018 |
|
| M 40010973 / 9 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40010973 / 8 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40010973 / 7 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40010973 / 6 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| M 40010973 / 5 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40010973 / M4 27.10.2016 |
Aruandetrahvimäärus | 11.11.2016 | Puudused kõrvaldatud 18.01.2017 |
|
| M 40010973 / 4 24.05.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 24.05.2016 |
||
| M 40010973 / M3 15.03.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 16.09.2016 | Jõustunud 15.03.2016 |
|
| M 40010973 / 3 07.11.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2013 |
||
| M 40010973 / M2 04.11.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 07.11.2013 |
|
| M 10973 / 2 11.04.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.04.2006 |
||
| M 10973 / M1 17.02.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 23.02.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes