Tallinn, A. H. Tammsaare tee 143 korteriühistu
Tallinn, A. H. Tammsaare tee 143 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80118075, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 127 201 € ja töötajaid 5.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 456 €parem kui 31% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 127 201 €parem kui 90% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 9,7 %parem kui 55% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 360 | 1 368 | 3 |
| 2026 II kv | — | 1 469 | 1 479 | 3 |
| 2026 I kv | — | 1 414 | 1 423 | 3 |
| 2025 IV kv | — | 1 967 | 2 017 | 3 |
| 2025 III kv | — | 1 837 | 1 885 | 4 |
| 2025 II kv | — | 1 950 | 2 000 | 4 |
| 2025 I kv | — | 1 866 | 1 915 | 4 |
| 2024 IV kv | — | 1 874 | 1 924 | 5 |
| 2024 III kv | — | 1 767 | 1 817 | 5 |
| 2024 II kv | — | 1 691 | 1 741 | 5 |
| 2024 I kv | — | 1 682 | 1 732 | 5 |
| 2023 IV kv | — | 1 703 | 1 753 | 5 |
| 2023 III kv | — | 1 677 | 1 730 | 5 |
| 2023 II kv | — | 1 644 | 1 694 | 5 |
| 2023 I kv | — | 1 459 | 1 508 | 5 |
| 2022 IV kv | — | 1 391 | 1 441 | 5 |
| 2022 III kv | — | 1 357 | 1 406 | 5 |
| 2022 II kv | — | 1 391 | 1 441 | 5 |
| 2022 I kv | — | 1 360 | 1 409 | 5 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127 201 | 12 346 | 18 342 | 283 039 | 22 230 | 5 |
| 2024 | 94 398 | 11 569 | 19 057 | 336 108 | 19 700 | 5 |
| 2023 | 116 013 | 11 429 | 18 965 | 357 739 | 17 871 | 5 |
| 2022 | 123 891 | 11 147 | 19 082 | 403 412 | 17 589 | 5 |
| 2021 | 99 331 | 11 916 | 18 897 | 449 164 | 18 358 | 5 |
| 2020 | 91 789 | 12 010 | 19 921 | 469 651 | 18 452 | 5 |
| 2019 | 116 599 | 13 745 | 18 428 | 493 962 | 20 187 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 7 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 01.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 17.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 25.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 23.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Allan UrbJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Inna SuvorovaJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Mihhail SolovjovJuhatuse liige · alates 01.07.2022
- Reelika RebaneJuhatuse liige · alates 01.07.2022
- Sergei PopovJuhatuse liige · alates 01.07.2022
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10044318 / 25 10.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.07.2024 |
||
| Ü 10044318 / 24 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10044318 / 23 01.07.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.07.2022 |
||
| Ü 10044318 / 22 14.06.2021 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 29.06.2021 |
||
| Ü 10044318 / M11 27.05.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.06.2021 | Jõustunud 27.05.2021 |
|
| Ü 10044318 / 21 09.07.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.07.2018 |
||
| Ü 10044318 / M10 28.06.2018 |
Korraldav määrus | 08.07.2018 | Puudused kõrvaldatud 30.06.2018 |
|
| Ü 10044318 / 20 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10044318 / 19 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10044318 / 18 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10044318 / 17 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10044318 / 16 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10044318 / 15 20.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 20.01.2017 |
||
| M 10044318 / 14 27.07.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.07.2016 |
||
| M 10044318 / 13 27.07.2016 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 25.08.2016 |
||
| M 10044318 / M9 08.07.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 23.07.2016 | Jõustunud 08.07.2016 |
|
| M 10044318 / M8 28.06.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 23.07.2016 | Jõustunud 28.06.2016 |
|
| M 10044318 / 12 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10044318 / 11 18.06.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.06.2014 |
||
| M 10044318 / 10 31.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.07.2013 |
||
| M 10044318 / 9 31.05.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.05.2012 |
||
| M 10044318 / M7 28.05.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.07.2012 | Jõustunud 28.05.2012 |
|
| M 10044318 / 8 14.07.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.07.2010 |
||
| M 10044318 / M6 08.07.2010 |
Kättetoimetatav määrus | Jõustunud 09.07.2010 |
||
| M 10044318 / M5 21.06.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.08.2010 | Jõustunud 21.06.2010 |
|
| M 10044318 / 7 16.06.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2010 |
||
| M 10044318 / M4 08.06.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 26.07.2010 | Jõustunud 08.06.2010 |
|
| M 44318 / 6 22.12.2009 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 29.12.2009 |
||
| M 44318 / 5 24.07.2009 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 30.07.2009 |
||
| M 44318 / 4 11.07.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.07.2006 |
||
| M 44318 / 3 13.09.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 44318 / M3 25.08.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 04.10.2004 | Jõustunud | |
| M 44318 / 2 29.07.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 44318 / M2 02.07.2002 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 10.09.2002 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes