Tallinn, Tulika tn 66 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80114679 KÜ Tallinn Registreeritud 08.12.1999
Võrdle

Tallinn, Tulika tn 66 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80114679, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 90 338 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 856 €
↑ 2,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 874 €
↑ 1,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 937 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 90 338 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 3,8 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 937 € · +1,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 955 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 879 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 897 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 938 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 630 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 612 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 702 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 925 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 937 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 938 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 630 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 612 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 702 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 925 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 937 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 856 € · +2,1% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 843 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 699 €2024 II kv Ettevõte: 1 733 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 739 €2024 IV kv Ettevõte: 1 934 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 830 €2025 II kv Ettevõte: 1 884 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 849 €2025 IV kv Ettevõte: 1 799 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 057 €2026 II kv Ettevõte: 1 818 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 856 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 934 €2025 I kv Ettevõte: 1 830 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 884 €2025 III kv Ettevõte: 1 849 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 799 €2026 I kv Ettevõte: 2 057 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 818 €2026 III kv Ettevõte: 1 856 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 856 1 874 2
2026 II kv — 1 818 1 849 2
2026 I kv — 2 057 2 106 3
2025 IV kv — 1 799 1 837 3
2025 III kv — 1 849 1 889 3
2025 II kv — 1 884 1 925 2
2025 I kv — 1 830 1 876 2
2024 IV kv — 1 934 2 004 2
2024 III kv — 1 739 1 800 2
2024 II kv — 1 733 1 793 2
2024 I kv — 1 699 1 757 2
2023 IV kv — 1 843 1 910 2
2023 III kv — 1 652 1 710 2
2023 II kv — 1 642 1 698 2
2023 I kv — 1 786 1 848 2
2022 IV kv — 1 567 1 622 3
2022 III kv — 1 567 1 622 2
2022 II kv — 1 375 1 427 2
2022 I kv — 1 256 1 303 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
312 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 90 338 € · +2,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 100 738 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 376 280 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 95 936 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 75 621 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 93 744 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 88 458 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 90 338 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 100 738 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 376 280 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 95 936 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 75 621 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 93 744 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 88 458 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 90 338 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 3 388 € · +241,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 328 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 057 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 238 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 1 024 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 993 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 3 388 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-4 000-2 00002 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 328 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 057 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 238 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 1 024 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 993 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 3 388 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,8 % · +2,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-2024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-2024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 481 169 € · −4,0% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 633 654 €20192020 Ettevõte: 651 432 €20202021 Ettevõte: 598 632 €20212022 Ettevõte: 566 670 €20222023 Ettevõte: 526 995 €20232024 Ettevõte: 500 997 €20242025 Ettevõte: 481 169 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 633 654 €20192020 Ettevõte: 651 432 €2021 Ettevõte: 598 632 €20212022 Ettevõte: 566 670 €2023 Ettevõte: 526 995 €20232024 Ettevõte: 500 997 €2025 Ettevõte: 481 169 €2025
Omakapital, € 2025: 18 536 € · +34,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 626 €20192020 Ettevõte: 11 216 €20202021 Ettevõte: 11 537 €20212022 Ettevõte: 11 775 €20222023 Ettevõte: 12 799 €20232024 Ettevõte: 13 792 €20242025 Ettevõte: 18 536 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 626 €20192020 Ettevõte: 11 216 €2021 Ettevõte: 11 537 €20212022 Ettevõte: 11 775 €2023 Ettevõte: 12 799 €20232024 Ettevõte: 13 792 €2025 Ettevõte: 18 536 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 90 338 3 388 18 836 481 169 18 536 1
2024 88 458 993 18 848 500 997 13 792 1
2023 93 744 1 024 17 835 526 995 12 799 1
2022 75 621 238 16 682 566 670 11 775 1
2021 95 936 321 15 782 598 632 11 537 1
2020 376 280 -2 057 15 390 651 432 11 216 1
2019 100 738 -1 328 14 850 633 654 6 626 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
18,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
3,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
96,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,42
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
90 338 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 570 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 10.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10045214 / 18
26.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
26.05.2023
PDF
Ü 10045214 / 17
23.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
23.05.2023
PDF
Ü 10045214 / M2
16.05.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.05.2023 Puudused kõrvaldatud
19.05.2023
PDF
Ü 10045214 / 16
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10045214 / 15
18.08.2020
Muutmiskanne Jõustunud
18.08.2020
PDF
Ü 10045214 / 14
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10045214 / 13
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10045214 / 12
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10045214 / 11
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10045214 / 10
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10045214 / 9
26.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
26.01.2017
PDF
M 10045214 / 8
22.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
22.11.2016
PDF
M 10045214 / 7
06.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2016
PDF
M 45214 / 6
02.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
02.04.2008
PDF
M 45214 / 5
22.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
23.05.2006
PDF
M 45214 / 4
11.04.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 45214 / 3
27.05.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 45214 / 2
30.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
M 45214 / M1
30.07.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes