Maadlusklubi Juhan (MTÜ), Märjamaa alev, registrikood 80114568, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
Käive
—
Riiklikud maksud
305 €
↓ 66,7%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
323 €
↓ 66,6%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 108 € · −66,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 305 € · −66,7% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
305
323
3
2026 II kv
—
916
968
3
2026 I kv
—
917
968
3
2025 IV kv
—
611
645
3
2025 III kv
—
225
241
3
2025 II kv
—
676
724
2
2025 I kv
—
668
716
2
2024 IV kv
—
435
467
2
2024 III kv
—
217
233
2
2024 II kv
—
652
700
2
2024 I kv
—
882
942
2
2023 IV kv
—
822
882
2
2023 III kv
—
646
695
3
2023 II kv
—
1 645
1 765
3
2023 I kv
—
420
447
3
2022 IV kv
—
420
447
2
2022 III kv
—
210
224
2
2022 II kv
—
630
671
2
2022 I kv
—
210
224
2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
36 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -845 € · +74,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 22 015 € · −2,8% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 20 426 € · −4,0% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
0
-845
5 775
22 015
20 426
0
2024
0
-3 322
5 190
22 648
21 271
0
2023
0
4 325
9 450
26 183
24 593
0
2022
0
-7 114
4 817
21 334
20 268
0
2021
0
3 277
0
27 477
27 382
0
2020
0
5 410
0
25 506
24 105
0
2019
0
5 564
0
18 832
18 695
0
2018
—
—
—
—
—
0
2017
—
—
—
—
—
0
2016
—
—
—
—
—
0
2015
—
—
—
—
—
0
2014
—
—
—
—
—
0
2013
—
—
—
—
—
0
2012
—
—
—
—
—
0
2011
—
—
—
—
—
0
2010
—
—
—
—
—
0
2009
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.