Tallinn, Tondi tn 24a korteriühistu
Tallinn, Tondi tn 24a korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80111937, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 8 161 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 8 161 €parem kui 39% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -4,7 %parem kui 19% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 213 | 221 | — |
| 2026 II kv | — | 213 | 221 | — |
| 2026 I kv | — | 213 | 221 | — |
| 2025 IV kv | — | 213 | 221 | — |
| 2025 III kv | — | 213 | 221 | — |
| 2025 II kv | — | 213 | 221 | — |
| 2025 I kv | — | 210 | 218 | — |
| 2024 IV kv | — | 205 | 213 | — |
| 2024 III kv | — | 487 | 499 | — |
| 2024 II kv | — | 401 | 412 | 1 |
| 2024 I kv | — | 428 | 439 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 375 | 385 | 1 |
| 2023 III kv | — | 348 | 358 | 1 |
| 2023 II kv | — | 401 | 412 | 1 |
| 2023 I kv | — | 351 | 362 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 298 | 309 | 1 |
| 2022 III kv | — | 244 | 253 | 1 |
| 2022 II kv | — | 375 | 387 | 1 |
| 2022 I kv | — | 351 | 362 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 161 | -383 | 2 075 | 71 418 | 5 193 | 1 |
| 2024 | 16 138 | 124 | 3 200 | 75 113 | 5 576 | 2 |
| 2023 | 8 810 | 837 | 4 054 | 85 540 | 5 452 | 2 |
| 2022 | 29 286 | 2 176 | 3 950 | 87 803 | 4 615 | 2 |
| 2021 | 9 839 | 482 | 4 298 | 105 034 | 2 438 | 2 |
| 2020 | 11 650 | 1 011 | 4 792 | 105 906 | 1 955 | 2 |
| 2019 | 17 719 | 0 | 4 853 | 106 168 | 944 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 03.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 04.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 24.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 26.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Agur LundenJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Illar LaiJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Martti MutliJuhatuse liige · alates 18.07.2024
- Riina MaivelJuhatuse liige · alates 18.07.2024
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10032628 / 15 18.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.07.2024 |
||
| Ü 10032628 / M9 12.07.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 17.07.2024 |
|
| Ü 10032628 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10032628 / 13 06.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.04.2018 |
||
| Ü 10032628 / 12 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10032628 / 9 29.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10032628 / 11 29.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10032628 / 10 29.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10032628 / 8 18.11.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.11.2016 |
||
| M 10032628 / M8 26.10.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.11.2016 | Puudused kõrvaldatud 18.11.2016 |
|
| M 10032628 / 7 26.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 26.09.2016 |
||
| M 10032628 / 6 07.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2016 |
||
| M 10032628 / 5 20.05.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.05.2013 |
||
| M 10032628 / M7 07.05.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.05.2013 | Puudused kõrvaldatud 20.05.2013 |
|
| M 10032628 / 4 21.05.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 22.05.2012 |
||
| M 10032628 / M6 26.03.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.05.2012 | Jõustunud 26.03.2012 |
|
| M 10032628 / 3 02.07.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.07.2010 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes