Pärnu linn, Lavassaare alev, Karja tn 3 korteriühistu
Pärnu linn, Lavassaare alev, Karja tn 3 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80108533, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 32 923 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 149 €parem kui 8% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 32 923 €parem kui 70% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 149 | 149 | 1 |
| 2026 II kv | — | 192 | 194 | 1 |
| 2026 I kv | — | 178 | 179 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 195 | 197 | 1 |
| 2025 III kv | — | 295 | 302 | 2 |
| 2025 II kv | — | 225 | 228 | 2 |
| 2025 I kv | — | 220 | 221 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 194 | 196 | 2 |
| 2024 III kv | — | 265 | 270 | 2 |
| 2024 II kv | — | 172 | 174 | 2 |
| 2024 I kv | — | 165 | 167 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 162 | 164 | 2 |
| 2023 III kv | — | 239 | 244 | 2 |
| 2023 II kv | — | 182 | 184 | 2 |
| 2023 I kv | — | 149 | 149 | — |
| 2022 IV kv | — | 146 | 147 | 1 |
| 2022 III kv | — | 230 | 239 | 1 |
| 2022 II kv | — | 156 | 157 | 2 |
| 2022 I kv | — | 129 | 129 | — |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 923 | 1 | 3 123 | 46 947 | 5 408 | 1 |
| 2024 | 42 079 | 0 | 2 837 | 33 030 | 5 407 | 1 |
| 2023 | 34 112 | 4 | 2 638 | 32 179 | 5 407 | 1 |
| 2022 | 30 875 | 17 | 2 447 | 28 573 | 5 403 | 1 |
| 2021 | 38 019 | 11 | 2 423 | 22 689 | 5 386 | 1 |
| 2020 | 34 549 | 5 | 2 409 | 21 154 | 5 375 | 1 |
| 2019 | 36 044 | 11 | 2 035 | 20 968 | 5 370 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 24.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 03.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 06.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 22.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 19.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 20.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Margit MerilaJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Margus VeltmannJuhatuse liige · alates 06.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
Kasusaajaid ei ole märgitud.
Asutajad ja muud isikud
- Aime SeppamaAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Antonina ValdmeesAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Artur RimerAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Eha MigulAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Eldur MäeltAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Jaan KullAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Kaido LimberkAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Liina LaasAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Margareta StepanovaAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Rein SangAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Riina LuksAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Silvi EesmäeAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Sven GentalenAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Taivo OravAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Udo TalurAsutaja · 0 € · 30.09.1999
- Lavassaare vallavalitsusAsutaja · 0 € · 30.09.1999
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 30012422 / 16 16.01.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 16.01.2024 |
||
| Ü 30012422 / 15 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 30012422 / M5 28.01.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 11.02.2021 | Puudused kõrvaldatud 28.01.2021 |
|
| Ü 30012422 / 14 27.01.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 27.01.2021 |
||
| M 30012422 / 13 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30012422 / 12 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30012422 / 11 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30012422 / 10 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| M 30012422 / 9 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| M 30012422 / 8 28.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.11.2017 |
||
| M 30012422 / M4 22.11.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.12.2017 | Puudused kõrvaldatud 28.11.2017 |
|
| M 30012422 / 7 14.10.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 14.10.2016 |
||
| M 30012422 / 6 20.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.04.2016 |
||
| M 30012422 / 5 20.11.2015 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 09.12.2015 |
||
| M 30012422 / 4 23.10.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.10.2015 |
||
| M 30012422 / M3 07.05.2013 |
Lõivu tagastamise määrus | Jõustunud 07.05.2013 |
||
| M 30012422 / 3 27.08.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.08.2010 |
||
| M 30012422 / M2 18.06.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 18.06.2010 |
||
| M 12422 / 2 25.08.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.08.2008 |
||
| M 12422 / M1 01.07.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 02.09.2008 | Jõustunud 04.07.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes