Tallinn, Ilmarise tn 19, Ilmarise tn 21, Ilmarise tn 23, Ilmarise tn 25 korteriühistu
Tallinn, Ilmarise tn 19, Ilmarise tn 21, Ilmarise tn 23, Ilmarise tn 25 korteriühistu (KÜ), Tallinn, registrikood 80102200, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 229 456 € ja töötajaid 3.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 569 €parem kui 78% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 229 456 €parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 4 227 | 4 708 | 3 |
| 2026 II kv | — | 3 439 | 3 815 | 5 |
| 2026 I kv | — | 3 523 | 3 941 | 3 |
| 2025 IV kv | — | 3 540 | 3 973 | 3 |
| 2025 III kv | — | 3 760 | 4 302 | 3 |
| 2025 II kv | — | 3 196 | 3 629 | 5 |
| 2025 I kv | — | 3 527 | 3 917 | 3 |
| 2024 IV kv | — | 3 238 | 3 474 | 4 |
| 2024 III kv | — | 4 139 | 4 459 | 3 |
| 2024 II kv | — | 2 877 | 3 115 | 5 |
| 2024 I kv | — | 3 135 | 3 400 | 3 |
| 2023 IV kv | — | 2 899 | 3 126 | 3 |
| 2023 III kv | — | 3 817 | 4 125 | 3 |
| 2023 II kv | — | 2 817 | 3 045 | 5 |
| 2023 I kv | — | 2 962 | 3 183 | 3 |
| 2022 IV kv | — | 2 887 | 3 104 | 3 |
| 2022 III kv | — | 3 454 | 3 734 | 3 |
| 2022 II kv | — | 2 511 | 2 717 | 5 |
| 2022 I kv | — | 3 279 | 3 511 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 229 456 | 8 | 43 565 | 265 345 | 12 354 | 3 |
| 2024 | 226 064 | 47 | 42 042 | 268 830 | 12 346 | 3 |
| 2023 | 247 960 | -9 | 41 021 | 288 410 | 12 299 | 3 |
| 2022 | 230 046 | 736 | 39 881 | 323 128 | 12 308 | 3 |
| 2021 | 150 615 | 381 | 37 027 | 337 106 | 11 572 | 3 |
| 2020 | 153 983 | 162 | 38 269 | 317 282 | 11 191 | 3 |
| 2019 | 170 167 | 93 | 39 760 | 309 945 | 11 029 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 4 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 4 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 20.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 19.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 09.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 26.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 07.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Anatoli BeilinsonJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Andres SinkJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Henn ReispassJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Indrek KuldvaJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Marek LemsaluJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Marge LindJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Peeter MardnaJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Vadim HarkovJuhatuse liige · alates 25.01.2018
- Anne TamverkJuhatuse liige · alates 03.06.2019
- Meelis MändJuhatuse liige · alates 02.12.2020
- Tarvo PaumverkJuhatuse liige · alates 02.12.2020
- Tõnu PärgJuhatuse liige · alates 02.12.2020
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10039081 / 24 19.06.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 19.06.2023 |
||
| Ü 10039081 / 23 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10039081 / 22 17.05.2022 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 01.06.2022 |
||
| Ü 10039081 / M8 14.04.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 14.05.2022 | Jõustunud 14.04.2022 |
|
| Ü 10039081 / 21 02.12.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2020 |
||
| Ü 10039081 / M7 13.11.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.12.2020 | Puudused kõrvaldatud 02.12.2020 |
|
| Ü 10039081 / 20 08.09.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.09.2020 |
||
| Ü 10039081 / 19 03.06.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.06.2019 |
||
| Ü 10039081 / 18 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10039081 / 17 25.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 25.01.2018 |
||
| M 10039081 / 16 25.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 25.01.2018 |
||
| M 10039081 / 15 25.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.01.2018 |
||
| M 10039081 / 14 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10039081 / 13 20.06.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2017 |
||
| M 10039081 / M6 06.06.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.06.2017 | Puudused kõrvaldatud 20.06.2017 |
|
| M 10039081 / 12 30.12.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2016 |
||
| M 10039081 / 11 13.07.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.07.2016 |
||
| M 10039081 / 10 31.12.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.12.2015 |
||
| M 10039081 / 9 25.04.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.04.2014 |
||
| M 10039081 / 8 25.04.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.04.2014 |
||
| M 10039081 / M5 09.04.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.04.2014 | Jõustunud 09.04.2014 |
|
| M 10039081 / 7 11.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.03.2013 |
||
| M 10039081 / 6 24.04.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.04.2012 |
||
| M 10039081 / M4 11.05.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.05.2010 | Jõustunud 11.05.2010 |
|
| M 10039081 / 5 11.05.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.05.2010 |
||
| M 10039081 / M3 06.05.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.05.2010 | Jõustunud 06.05.2010 |
|
| M 10039081 / M2 29.04.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.05.2010 | Jõustunud 29.04.2010 |
|
| M 39081 / 4 19.12.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2006 |
||
| M 39081 / 3 25.04.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes