Paide linn, Soo tn 12 korteriühistu
Paide linn, Soo tn 12 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80102105, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 71 716 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 158 €parem kui 65% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 71 716 €parem kui 84% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -0,2 %parem kui 26% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 161 | 1 158 | 1 |
| 2026 II kv | — | 660 | 660 | — |
| 2026 I kv | — | 660 | 660 | — |
| 2025 IV kv | — | 660 | 660 | — |
| 2025 III kv | — | 622 | 622 | — |
| 2025 II kv | — | 545 | 545 | — |
| 2025 I kv | — | 538 | 538 | — |
| 2024 IV kv | — | 525 | 525 | — |
| 2024 III kv | — | 635 | 638 | — |
| 2024 II kv | — | 756 | 762 | 1 |
| 2024 I kv | — | 742 | 747 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 846 | 851 | 1 |
| 2023 III kv | — | 912 | 917 | 1 |
| 2023 II kv | — | 714 | 719 | 1 |
| 2023 I kv | — | 729 | 734 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 814 | 818 | 1 |
| 2022 III kv | — | 814 | 818 | 1 |
| 2022 II kv | — | 731 | 735 | 1 |
| 2022 I kv | — | 766 | 773 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 716 | -109 | 5 825 | 374 070 | 7 365 | 1 |
| 2024 | 53 153 | -4 318 | 7 241 | 397 314 | 7 475 | 1 |
| 2023 | 16 817 | 673 | 8 510 | 411 726 | 11 793 | 1 |
| 2022 | 35 440 | 30 | 7 840 | 437 395 | 11 120 | 1 |
| 2021 | 27 826 | 3 090 | 7 819 | 453 436 | 15 117 | 1 |
| 2020 | 26 765 | 4 027 | 7 921 | 459 655 | 12 027 | 1 |
| 2019 | 84 981 | 5 006 | 7 810 | 464 361 | 13 006 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 24.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 02.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Diana ValtinJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Janno ToomingJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Karl MändlaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Marina TerasJuhatuse liige · alates 29.10.2026
- Virge VälbJuhatuse liige · alates 29.10.2026
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 30028138 / 21 29.10.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.10.2026 |
||
| Ü 30028138 / 20 29.10.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.10.2026 |
||
| Ü 30028138 / M9 15.10.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 14.11.2026 | Puudused kõrvaldatud 29.10.2026 |
|
| Ü 30028138 / 19 04.08.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.08.2026 |
||
| Ü 30028138 / 18 03.07.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 03.07.2024 |
||
| Ü 30028138 / 17 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 30028138 / 16 30.09.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.09.2021 |
||
| Ü 30028138 / M8 29.09.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 29.10.2021 | Puudused kõrvaldatud 30.09.2021 |
|
| Ü 30028138 / 15 10.11.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.11.2020 |
||
| Ü 30028138 / M7 26.10.2020 |
Korraldav määrus | 05.11.2020 | Puudused kõrvaldatud 05.11.2020 |
|
| Ü 30028138 / 14 18.12.2019 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 03.01.2020 |
||
| Ü 30028138 / M6 13.11.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.12.2019 | Jõustunud 13.11.2019 |
|
| Ü 30028138 / M5 08.08.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 07.09.2019 | Puudused kõrvaldatud 21.08.2019 |
|
| Ü 30028138 / 13 08.08.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.08.2019 |
||
| Ü 30028138 / M4 26.07.2019 |
Korraldav määrus | 05.08.2019 | Jõustunud 26.07.2019 |
|
| M 30028138 / 12 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 30028138 / 11 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 30028138 / 10 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 30028138 / 9 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| M 30028138 / 8 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| M 30028138 / 7 09.01.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.01.2017 |
||
| M 30028138 / M3 02.01.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.01.2017 | Puudused kõrvaldatud 05.01.2017 |
|
| M 30028138 / 6 19.12.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 19.12.2016 |
||
| M 30028138 / 5 25.06.2012 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 25.06.2012 |
||
| M 30028138 / 4 17.05.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.05.2012 |
||
| M 30028138 / M2 04.05.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.05.2012 | Jõustunud 04.05.2012 |
|
| M 28138 / 3 14.08.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.08.2008 |
||
| M 28138 / M1 11.08.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 13.09.2008 | Jõustunud 14.08.2008 |
|
| M 28138 / 2 19.07.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.07.2007 |
||
| M 39982 / 4 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| M 28138 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| M 39982 / 3 10.07.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes