Pärnu linn, Jaama tn 1c korteriühistu
Pärnu linn, Jaama tn 1c korteriühistu (KÜ), , registrikood 80098125, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 18 992 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 319 €parem kui 21% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 18 992 €parem kui 57% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -1,5 %parem kui 23% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 310 | 319 | 1 |
| 2026 II kv | — | 295 | 304 | 1 |
| 2026 I kv | — | 303 | 311 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 310 | 319 | 1 |
| 2025 III kv | — | 310 | 319 | 1 |
| 2025 II kv | — | 310 | 319 | 1 |
| 2025 I kv | — | 307 | 315 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 299 | 308 | 1 |
| 2024 III kv | — | 299 | 308 | 1 |
| 2024 II kv | — | 299 | 308 | 1 |
| 2024 I kv | — | 299 | 308 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 299 | 308 | 1 |
| 2023 III kv | — | 285 | 293 | 1 |
| 2023 II kv | — | 256 | 263 | 1 |
| 2023 I kv | — | 256 | 263 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 256 | 263 | 1 |
| 2022 III kv | — | 256 | 263 | 1 |
| 2022 II kv | — | 256 | 263 | 1 |
| 2022 I kv | — | 256 | 263 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 992 | -291 | 3 024 | 23 880 | 16 770 | 0 |
| 2024 | 6 322 | 288 | 3 024 | 33 332 | 17 061 | 0 |
| 2023 | 11 894 | -1 203 | 2 843 | 29 796 | 16 773 | 0 |
| 2022 | 4 168 | -140 | 2 589 | 31 980 | 17 976 | 0 |
| 2021 | 4 169 | -94 | 2 589 | 26 559 | 18 116 | 0 |
| 2020 | 4 168 | -173 | 2 589 | 25 934 | 18 210 | 0 |
| 2019 | 28 262 | 5 109 | 2 599 | 20 586 | 18 383 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 18.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 27.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 26.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 07.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Jaanus KarvJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Lagle MozessovJuhatuse liige · alates 02.06.2022
- Tiina JänesJuhatuse liige · alates 13.06.2023
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 30011279 / M6 06.06.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 16.06.2025 | Puudused kõrvaldatud 12.06.2025 |
|
| Ü 30011279 / 13 13.06.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.06.2023 |
||
| Ü 30011279 / M5 02.06.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.06.2023 | Puudused kõrvaldatud 05.06.2023 |
|
| Ü 30011279 / 12 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 30011279 / M4 17.06.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 17.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 17.06.2022 |
|
| Ü 30011279 / M3 14.06.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 28.06.2022 | Puudused kõrvaldatud 17.06.2022 |
|
| Ü 30011279 / 11 02.06.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.06.2022 |
||
| Ü 30011279 / 10 27.02.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.02.2019 |
||
| M 30011279 / 9 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30011279 / 8 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30011279 / 7 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 30011279 / 6 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| M 30011279 / 5 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| M 30011279 / 4 21.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 21.09.2016 |
||
| M 30011279 / 3 02.06.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.06.2010 |
||
| M 30011279 / M2 19.05.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.06.2010 | Jõustunud 19.05.2010 |
|
| M 11279 / 2 09.09.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes