Tallinn, Põllu tn 128 korteriühistu
Tallinn, Põllu tn 128 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80097858, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 38 425 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 38 425 €parem kui 74% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 14,9 %parem kui 60% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 843 | 853 | — |
| 2026 II kv | — | 894 | 896 | — |
| 2026 I kv | — | 952 | 956 | — |
| 2025 IV kv | — | 840 | 861 | — |
| 2025 III kv | — | 839 | 869 | — |
| 2025 II kv | — | 838 | 869 | — |
| 2025 I kv | — | 996 | 1 030 | — |
| 2024 IV kv | — | 811 | 826 | — |
| 2024 III kv | — | 811 | 826 | — |
| 2024 II kv | — | 811 | 826 | — |
| 2024 I kv | — | 853 | 870 | — |
| 2023 IV kv | — | 811 | 826 | — |
| 2023 III kv | — | 976 | 999 | — |
| 2023 II kv | — | 853 | 870 | — |
| 2023 I kv | — | 811 | 826 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 844 | 861 | — |
| 2022 III kv | — | 875 | 893 | — |
| 2022 II kv | — | 905 | 925 | 1 |
| 2022 I kv | — | 817 | 833 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 425 | 5 740 | 8 172 | 43 066 | 14 883 | 1 |
| 2024 | 69 329 | 9 134 | 8 704 | 30 520 | 9 143 | 1 |
| 2023 | 33 413 | 4 169 | 8 699 | 43 648 | 25 995 | 1 |
| 2022 | 52 242 | 8 375 | 8 656 | 32 302 | 21 826 | 1 |
| 2021 | 46 173 | 9 533 | 8 405 | 40 111 | 19 241 | 1 |
| 2020 | 35 368 | 540 | 4 394 | 22 416 | 9 708 | 1 |
| 2019 | 25 728 | 2 440 | 3 639 | 27 281 | 9 168 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 04.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 06.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 10.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 24.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 06.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kristo KraanatJuhatuse liige · alates 11.11.2020
- Lauri LaanemäeJuhatuse liige · alates 11.11.2020
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10036826 / 23 21.05.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.05.2024 |
||
| Ü 10036826 / M9 17.05.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.06.2024 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2024 |
|
| Ü 10036826 / 22 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10036826 / 21 11.11.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.11.2020 |
||
| Ü 10036826 / 20 08.07.2019 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 25.07.2019 |
||
| Ü 10036826 / M8 28.05.2019 |
Korraldav määrus | 12.06.2019 | Jõustunud 28.05.2019 |
|
| Ü 10036826 / 19 09.01.2019 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 25.01.2019 |
||
| Ü 10036826 / M7 17.12.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.01.2019 | Jõustunud 17.12.2018 |
|
| Ü 10036826 / M6 09.03.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 10.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 14.11.2018 |
|
| Ü 10036826 / 18 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10036826 / 17 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10036826 / 16 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10036826 / 15 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10036826 / 14 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10036826 / 13 23.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 23.11.2016 |
||
| M 10036826 / 12 31.12.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.12.2015 |
||
| M 10036826 / 11 28.07.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.07.2014 |
||
| M 10036826 / M5 12.06.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.07.2014 | Jõustunud 12.06.2014 |
|
| M 10036826 / 10 24.10.2013 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 24.11.2013 |
||
| M 10036826 / M4 07.10.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.10.2013 | Jõustunud 07.10.2013 |
|
| M 10036826 / 9 11.01.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.01.2013 |
||
| M 10036826 / M3 08.01.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.02.2013 | Jõustunud 08.01.2013 |
|
| M 10036826 / 8 11.12.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 12.12.2012 |
||
| M 10036826 / 7 17.07.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 18.07.2012 |
||
| M 10036826 / M2 10.07.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.09.2012 | Jõustunud 10.07.2012 |
|
| M 36826 / 6 27.07.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.07.2009 |
||
| M 36826 / 5 27.05.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 36826 / 4 16.09.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 36826 / 3 24.07.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes