Tallinn, Madala tn 5 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80080208 KÜ Registreeritud 05.04.1999
Võrdle

Tallinn, Madala tn 5 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80080208, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 49 060 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 834 €
↑ 1,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 984 €
↑ 2,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 992 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 49 060 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 0,9 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 992 € · +2,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 993 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 916 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 750 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 546 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 706 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 977 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 762 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 638 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 972 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 992 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 546 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 706 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 977 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 762 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 638 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 972 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 992 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 834 € · +1,7% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 781 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 488 €2024 II kv Ettevõte: 1 751 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 444 €2024 IV kv Ettevõte: 1 574 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 555 €2025 II kv Ettevõte: 1 979 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 723 €2025 IV kv Ettevõte: 2 108 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 775 €2026 II kv Ettevõte: 1 803 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 834 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 574 €2025 I kv Ettevõte: 1 555 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 979 €2025 III kv Ettevõte: 2 723 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 108 €2026 I kv Ettevõte: 1 775 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 803 €2026 III kv Ettevõte: 1 834 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 834 1 984 2
2026 II kv — 1 803 1 943 2
2026 I kv — 1 775 1 915 3
2025 IV kv — 2 108 2 286 3
2025 III kv — 2 723 2 932 3
2025 II kv — 1 979 2 117 3
2025 I kv — 1 555 1 638 3
2024 IV kv — 1 574 1 645 3
2024 III kv — 1 444 1 500 2
2024 II kv — 1 751 1 831 2
2024 I kv — 1 488 1 558 3
2023 IV kv — 2 781 2 978 3
2023 III kv — 2 034 2 153 2
2023 II kv — 1 522 1 613 2
2023 I kv — 1 495 1 586 3
2022 IV kv — 1 565 1 632 3
2022 III kv — 1 466 1 513 3
2022 II kv — 1 180 1 221 3
2022 I kv — 1 200 1 241 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
331 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 49 060 € · +16,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 183 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 16 965 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 19 367 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 62 101 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 25 052 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 42 172 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 49 060 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 183 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 16 965 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 19 367 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 62 101 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 25 052 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 42 172 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 49 060 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 418 € · −83,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 699 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 196 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 3 269 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 2 425 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -1 437 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 2 455 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 418 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-2 000-1 00001 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 699 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 196 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 3 269 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 2 425 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -1 437 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 2 455 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 418 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,9 % · −5,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
-10-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-10-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 87 475 € · −14,8% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 62 181 €20192020 Ettevõte: 86 919 €20202021 Ettevõte: 116 520 €20212022 Ettevõte: 94 904 €20222023 Ettevõte: 105 813 €20232024 Ettevõte: 102 652 €20242025 Ettevõte: 87 475 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 62 181 €20192020 Ettevõte: 86 919 €2021 Ettevõte: 116 520 €20212022 Ettevõte: 94 904 €2023 Ettevõte: 105 813 €20232024 Ettevõte: 102 652 €2025 Ettevõte: 87 475 €2025
Omakapital, € 2025: 16 906 € · +2,5% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 580 €20192020 Ettevõte: 9 776 €20202021 Ettevõte: 13 045 €20212022 Ettevõte: 15 470 €20222023 Ettevõte: 14 033 €20232024 Ettevõte: 16 488 €20242025 Ettevõte: 16 906 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 580 €20192020 Ettevõte: 9 776 €2021 Ettevõte: 13 045 €20212022 Ettevõte: 15 470 €2023 Ettevõte: 14 033 €20232024 Ettevõte: 16 488 €2025 Ettevõte: 16 906 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 49 060 418 16 997 87 475 16 906 2
2024 42 172 2 455 16 169 102 652 16 488 2
2023 25 052 -1 437 20 981 105 813 14 033 2
2022 62 101 2 425 14 183 94 904 15 470 2
2021 19 367 3 269 11 909 116 520 13 045 2
2020 16 965 2 196 13 339 86 919 9 776 2
2019 17 183 2 699 10 027 62 181 7 580 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
19,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
80,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,24
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
24 530 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
708 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10037681 / 19
29.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
29.03.2024
PDF
Ü 10037681 / 18
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10037681 / 17
21.04.2021
Muutmiskanne Jõustunud
21.04.2021
PDF
Ü 10037681 / M4
16.04.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.05.2021 Puudused kõrvaldatud
21.04.2021
PDF
Ü 10037681 / 16
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10037681 / 15
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10037681 / 14
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10037681 / 13
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10037681 / 12
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10037681 / 11
17.07.2017
Muutmiskanne Jõustunud
17.07.2017
PDF
M 10037681 / M3
22.06.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.07.2017 Puudused kõrvaldatud
17.07.2017
PDF
M 10037681 / M2
09.06.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.07.2017 Puudused kõrvaldatud
17.07.2017
PDF
M 10037681 / 10
02.12.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
02.12.2016
PDF
M 10037681 / 9
31.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2015
PDF
M 10037681 / 8
28.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
28.05.2014
PDF
M 10037681 / 7
04.06.2013
Muutmiskanne Jõustunud
04.06.2013
PDF
M 10037681 / 6
28.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
28.06.2010
PDF
M 37681 / 5
11.09.2007
Muutmiskanne Jõustunud
11.09.2007
PDF
M 37681 / 4
15.10.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes