Vironia Vilistlaskogu
Vironia Vilistlaskogu (MTÜ), Tallinn, registrikood 80079783, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 66 073 € ja töötajaid 3.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 66 073 €parem kui 89% ettevõteteltegevusala mediaan 7 682 € · ettevõtteid tegevusalal: 285
- Tööjõumaksud töötaja kohta 585 €parem kui 25% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 66 073 | 14 177 | 1 754 | 3 |
| 2026 II kv | 62 363 | 7 276 | 1 838 | 3 |
| 2026 I kv | 63 772 | 9 450 | 2 342 | 4 |
| 2025 IV kv | 55 515 | — | 1 447 | 3 |
| 2025 III kv | 52 703 | — | 1 417 | 3 |
| 2025 II kv | 74 983 | 10 285 | 1 436 | 3 |
| 2025 I kv | 80 049 | 16 650 | 2 359 | 3 |
| 2024 IV kv | 75 338 | 18 091 | 1 585 | 3 |
| 2024 III kv | 73 321 | 13 869 | 1 375 | 3 |
| 2024 II kv | 74 296 | 17 781 | 1 585 | 3 |
| 2024 I kv | 78 345 | 12 917 | 2 292 | 3 |
| 2023 IV kv | 77 110 | 16 439 | 1 089 | 2 |
| 2023 III kv | 65 375 | 9 947 | 592 | 2 |
| 2023 II kv | 73 962 | 9 341 | 678 | 1 |
| 2023 I kv | 82 298 | 18 727 | 1 565 | 1 |
| 2022 IV kv | 77 358 | 6 026 | 765 | 1 |
| 2022 III kv | 75 447 | 6 333 | 765 | 1 |
| 2022 II kv | 70 318 | 9 305 | 975 | 1 |
| 2022 I kv | 73 438 | 15 057 | 2 275 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 462 595 | 13 119 | 3 377 006 | 1 940 016 | 0 |
| 2024 | 0 | 78 653 | 12 982 | 3 365 999 | 1 491 183 | 0 |
| 2023 | 0 | 45 285 | 7 760 | 3 177 379 | 1 416 819 | 0 |
| 2022 | 0 | 51 195 | 7 225 | 3 069 952 | 1 376 524 | 0 |
| 2021 | 0 | 278 960 | 7 225 | 2 908 969 | 1 400 433 | 0 |
| 2020 | 0 | 43 397 | 7 225 | 1 374 773 | 1 132 640 | 0 |
| 2019 | 0 | 25 314 | 7 225 | 1 339 614 | 1 006 595 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.05.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 18.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 22.05.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 02.05.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 26.08.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Hans Markus KalmerJuhatuse liige · alates 05.01.2026
- Henry NaritsJuhatuse liige · alates 05.01.2026
- Uku KangurJuhatuse liige · alates 05.01.2026
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Hans Markus KalmerJuhatuse liige või liikmed · alates 06.02.2026
- Henry NaritsJuhatuse liige või liikmed · alates 06.02.2026
- Uku KangurJuhatuse liige või liikmed · alates 06.02.2026
Asutajad ja muud isikud
- Audit Plus OÜAudiitorettevõtja · 25.02.2025
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94995Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 10036679 / 22 05.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2026 |
||
| M 10036679 / M14 15.12.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.12.2025 | Puudused kõrvaldatud 29.12.2025 |
|
| M 10036679 / 21 19.02.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.02.2025 |
||
| M 10036679 / 20 18.01.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2024 |
||
| M 10036679 / M13 15.01.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.01.2024 | Puudused kõrvaldatud 16.01.2024 |
|
| M 10036679 / 19 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10036679 / 18 16.01.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2023 |
||
| M 10036679 / M12 10.01.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.01.2023 | Puudused kõrvaldatud 16.01.2023 |
|
| M 10036679 / 17 28.12.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.12.2021 |
||
| M 10036679 / M11 22.12.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.01.2022 | Puudused kõrvaldatud 28.12.2021 |
|
| M 10036679 / 16 15.01.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.01.2021 |
||
| M 10036679 / M10 18.12.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.01.2021 | Jõustunud 18.12.2020 |
|
| M 10036679 / 15 17.01.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2020 |
||
| M 10036679 / M9 15.01.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.02.2020 | Puudused kõrvaldatud 17.01.2020 |
|
| M 10036679 / 14 03.09.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.09.2018 |
||
| M 10036679 / M8 30.07.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.08.2018 | Puudused kõrvaldatud 03.09.2018 |
|
| M 10036679 / 13 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10036679 / 12 12.06.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.06.2017 |
||
| M 10036679 / M7 07.06.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.06.2017 | Puudused kõrvaldatud 12.06.2017 |
|
| M 10036679 / 11 15.03.2017 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 03.04.2017 |
||
| M 10036679 / M6 08.02.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.03.2017 | Jõustunud 08.02.2017 |
|
| M 10036679 / 10 26.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.04.2016 |
||
| M 10036679 / 9 14.10.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.10.2015 |
||
| M 10036679 / M5 12.10.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.11.2015 | Puudused kõrvaldatud 14.10.2015 |
|
| M 10036679 / 8 11.09.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.09.2015 |
||
| M 10036679 / 7 17.02.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.02.2014 |
||
| M 10036679 / M4 04.02.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.02.2014 | Puudused kõrvaldatud 17.02.2014 |
|
| M 10036679 / M3 22.01.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.02.2014 | Puudused kõrvaldatud 17.02.2014 |
|
| M 10036679 / 6 09.02.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.02.2012 |
||
| M 10036679 / M2 03.02.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.03.2012 | Jõustunud 03.02.2012 |
|
| M 36679 / 5 25.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.01.2010 |
||
| M 36679 / 4 21.04.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.04.2006 |
||
| M 36679 / 3 02.09.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes