Korporatsioon Rotalia Vilistlaskogu
Korporatsioon Rotalia Vilistlaskogu (MTÜ), Tartu linn, registrikood 80072924, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 893 €parem kui 39% ettevõteteltegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 599 | 1 785 | 2 |
| 2026 II kv | — | 1 971 | 2 186 | 3 |
| 2026 I kv | — | 3 752 | 2 366 | 3 |
| 2025 IV kv | — | 3 354 | 1 986 | 3 |
| 2025 III kv | — | 1 981 | 2 097 | 6 |
| 2025 II kv | — | 1 485 | 1 573 | 6 |
| 2025 I kv | — | 3 915 | 2 553 | 6 |
| 2024 IV kv | — | 2 688 | 1 687 | 6 |
| 2024 III kv | — | 1 418 | 1 504 | 5 |
| 2024 II kv | — | 1 810 | 752 | 5 |
| 2024 I kv | — | 1 181 | 1 256 | 5 |
| 2023 IV kv | — | 2 537 | 1 632 | 5 |
| 2023 III kv | — | 1 416 | 1 511 | 5 |
| 2023 II kv | — | 1 727 | 1 847 | 5 |
| 2023 I kv | — | 3 057 | 2 203 | 6 |
| 2022 IV kv | — | 2 744 | 1 875 | 6 |
| 2022 III kv | — | 655 | 574 | 5 |
| 2022 II kv | — | 756 | 819 | 5 |
| 2022 I kv | — | 1 695 | 752 | 5 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 13 450 | 17 688 | 1 882 448 | 1 861 748 | 0 |
| 2024 | 0 | -5 619 | 14 835 | 1 865 366 | 1 848 298 | 0 |
| 2023 | 0 | 762 803 | 15 474 | 1 872 345 | 1 853 917 | 0 |
| 2022 | 0 | -38 161 | 11 526 | 1 454 670 | 1 091 114 | 0 |
| 2021 | 0 | 28 129 | 9 097 | 1 576 411 | 1 129 275 | 0 |
| 2020 | 0 | 41 370 | 8 776 | 1 564 653 | 1 101 146 | 0 |
| 2019 | 0 | 11 374 | 2 970 | 1 548 794 | 1 059 776 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 01.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 02.08.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 01.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 13.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 02.12.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Jaak Peeter EinolaJuhatuse liige · alates 06.03.2017
- Kristjan SahtelJuhatuse liige · alates 06.03.2017
- Enar NõmmisteJuhatuse liige · alates 26.03.2020
- Indrek PajumaaJuhatuse liige · alates 26.03.2020
- Jüri TintJuhatuse liige · alates 26.03.2020
- Martin KarnerJuhatuse liige · alates 26.03.2020
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Enar NõmmisteJuhatuse liige või liikmed · alates 17.02.2026
- Indrek PajumaaJuhatuse liige või liikmed · alates 17.02.2026
- Jaak Peeter EinolaJuhatuse liige või liikmed · alates 17.02.2026
- Jüri TintJuhatuse liige või liikmed · alates 17.02.2026
- Kristjan SahtelJuhatuse liige või liikmed · alates 17.02.2026
- Martin KarnerJuhatuse liige või liikmed · alates 15.12.2022
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 94995Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 20014387 / M7 12.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 11.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 31.07.2024 |
|
| M 20014387 / 8 07.03.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.03.2023 |
||
| M 20014387 / 7 26.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.03.2020 |
||
| M 20014387 / M6 12.03.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.03.2020 | Puudused kõrvaldatud 26.03.2020 |
|
| M 20014387 / 6 16.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.03.2018 |
||
| M 20014387 / 5 06.03.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2017 |
||
| M 20014387 / M5 14.03.2016 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 15.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 08.08.2016 |
|
| M 20014387 / 4 14.03.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.03.2016 |
||
| M 20014387 / M4 17.11.2014 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 16.05.2015 | Puudused kõrvaldatud 04.05.2015 |
|
| M 20014387 / 3 13.03.2014 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 09.04.2014 |
||
| M 20014387 / M3 12.12.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.01.2014 | Jõustunud 12.12.2013 |
|
| M 20014387 / M2 01.02.2011 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 01.08.2011 | Puudused kõrvaldatud 01.07.2011 |
|
| M 14387 / 2 30.10.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.10.2007 |
||
| M 14387 / M1 15.10.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 29.11.2007 | Jõustunud 30.10.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes