Tallinn, Sitsi tn 28 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80071830 KÜ Registreeritud 26.02.1999
Võrdle

Tallinn, Sitsi tn 28 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80071830, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 38 733 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
522 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
541 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 38 733 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,1 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 522 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 503 €IV·232024 I kv Ettevõte: 503 €2024 II kv Ettevõte: 503 €II·242024 III kv Ettevõte: 503 €2024 IV kv Ettevõte: 503 €IV·242025 I kv Ettevõte: 516 €2025 II kv Ettevõte: 522 €II·252025 III kv Ettevõte: 522 €2025 IV kv Ettevõte: 522 €IV·252026 I kv Ettevõte: 522 €2026 II kv Ettevõte: 522 €II·262026 III kv Ettevõte: 522 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 503 €2025 I kv Ettevõte: 516 €I·252025 II kv Ettevõte: 522 €2025 III kv Ettevõte: 522 €III·252025 IV kv Ettevõte: 522 €2026 I kv Ettevõte: 522 €I·262026 II kv Ettevõte: 522 €2026 III kv Ettevõte: 522 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 522 541 —
2026 II kv — 522 541 —
2026 I kv — 522 541 —
2025 IV kv — 522 541 —
2025 III kv — 522 541 —
2025 II kv — 522 541 —
2025 I kv — 516 535 —
2024 IV kv — 503 522 —
2024 III kv — 503 522 —
2024 II kv — 503 522 —
2024 I kv — 503 522 —
2023 IV kv — 503 522 —
2023 III kv — 503 522 —
2023 II kv — 433 449 —
2023 I kv — 433 449 —
2022 IV kv — 433 449 —
2022 III kv — 433 449 —
2022 II kv — 433 449 —
2022 I kv — 433 449 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 38 733 € · +26,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 52 592 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 38 662 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 20 405 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 29 144 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 23 156 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 30 665 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 38 733 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 52 592 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 38 662 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 20 405 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 29 144 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 23 156 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 30 665 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 38 733 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -433 € · −157,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-3 000-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 258 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -870 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -1 583 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 755 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -433 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-3 000-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 258 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -870 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -1 583 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 755 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -433 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,1 % · −3,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -5,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -3,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -5,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -3,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 129 766 € · −2,5% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 174 518 €20192020 Ettevõte: 162 304 €20202021 Ettevõte: 164 163 €20212022 Ettevõte: 145 876 €20222023 Ettevõte: 138 942 €20232024 Ettevõte: 133 146 €20242025 Ettevõte: 129 766 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 174 518 €20192020 Ettevõte: 162 304 €2021 Ettevõte: 164 163 €20212022 Ettevõte: 145 876 €2023 Ettevõte: 138 942 €20232024 Ettevõte: 133 146 €2025 Ettevõte: 129 766 €2025
Omakapital, € 2025: 8 032 € · −5,1% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 028 €20192020 Ettevõte: 8 909 €20202021 Ettevõte: 10 163 €20212022 Ettevõte: 9 293 €20222023 Ettevõte: 7 710 €20232024 Ettevõte: 8 465 €20242025 Ettevõte: 8 032 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 028 €20192020 Ettevõte: 8 909 €2021 Ettevõte: 10 163 €20212022 Ettevõte: 9 293 €2023 Ettevõte: 7 710 €20232024 Ettevõte: 8 465 €2025 Ettevõte: 8 032 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 38 733 -433 5 089 129 766 8 032 1
2024 30 665 755 5 089 133 146 8 465 1
2023 23 156 -1 583 4 852 138 942 7 710 1
2022 29 144 -870 4 377 145 876 9 293 1
2021 20 405 1 254 4 377 164 163 10 163 1
2020 38 662 -2 258 4 377 162 304 8 909 1
2019 52 592 1 161 4 377 174 518 8 028 1
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-5,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
6,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,24
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
38 733 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
424 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10038516 / 23
05.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2024
PDF
Ü 10038516 / 22
06.02.2024
Muutmiskanne Jõustunud
06.02.2024
PDF
Ü 10038516 / 21
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10038516 / 20
19.12.2022
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.01.2023
PDF
Ü 10038516 / M6
02.12.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.12.2022 Jõustunud
02.12.2022
PDF
Ü 10038516 / 19
02.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
02.04.2019
PDF
Ü 10038516 / M5
22.03.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.04.2019 Puudused kõrvaldatud
02.04.2019
PDF
Ü 10038516 / 18
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10038516 / 17
30.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10038516 / 16
30.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10038516 / 15
30.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2017
PDF
M 10038516 / 14
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10038516 / 13
19.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
19.01.2017
PDF
M 10038516 / 12
31.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2015
PDF
M 10038516 / 11
04.11.2014
Muutmiskanne Jõustunud
04.11.2014
PDF
M 10038516 / M4
24.10.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.11.2014 Puudused kõrvaldatud
04.11.2014
PDF
M 10038516 / 10
01.10.2014
Muutmiskanne Jõustunud
01.10.2014
PDF
M 10038516 / 9
31.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2014
PDF
M 10038516 / 8
07.11.2012
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2012
PDF
M 10038516 / M3
06.11.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.12.2012 Jõustunud
06.11.2012
PDF
M 10038516 / 7
06.07.2011
Muutmiskanne Jõustunud
06.07.2011
PDF
M 10038516 / 6
03.11.2010
Kandemäärus ex officio Jõustunud
03.11.2010
PDF
M 38516 / 5
12.06.2009
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2009
PDF
M 38516 / 4
16.06.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes