Kohtla-Järve linn, Puru tee 25 korteriühistu
Kohtla-Järve linn, Puru tee 25 korteriühistu (KÜ), Kohtla-Järve linn, registrikood 80069738, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 13 771 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 216 €parem kui 13% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 13 771 €parem kui 50% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 418 | 431 | 2 |
| 2026 II kv | — | 418 | 431 | 2 |
| 2026 I kv | — | 418 | 431 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 418 | 431 | 1 |
| 2025 III kv | — | 418 | 431 | 1 |
| 2025 II kv | — | 427 | 438 | 2 |
| 2025 I kv | — | 451 | 461 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 364 | 376 | 3 |
| 2024 III kv | — | 364 | 376 | 2 |
| 2024 II kv | — | 295 | 301 | 2 |
| 2024 I kv | — | 332 | 337 | 3 |
| 2023 IV kv | — | 318 | 323 | 2 |
| 2023 III kv | — | 318 | 323 | 2 |
| 2023 II kv | — | 318 | 323 | 2 |
| 2023 I kv | — | 318 | 323 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 318 | 323 | 2 |
| 2022 III kv | — | 318 | 323 | 2 |
| 2022 II kv | — | 268 | 272 | 2 |
| 2022 I kv | — | 268 | 272 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 771 | 0 | 3 967 | 12 960 | 8 726 | 2 |
| 2024 | 12 601 | 0 | 3 690 | 8 604 | 4 443 | 2 |
| 2023 | 13 979 | 0 | 3 371 | 13 303 | 8 430 | 2 |
| 2022 | 13 624 | 0 | 3 026 | 7 218 | 2 930 | 2 |
| 2021 | 12 556 | 0 | 2 693 | 8 630 | 4 607 | 2 |
| 2020 | 12 556 | 0 | 2 694 | 8 766 | 5 521 | 2 |
| 2019 | 13 641 | -531 | 2 710 | 13 760 | 10 420 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 02.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 19.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 07.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 17.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 17.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 17.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 01.11.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Aleksei KolesnikovJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Galina MandelJuhatuse liige · alates 07.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40008544 / 12 27.10.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.10.2026 |
||
| Ü 40008544 / 11 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40008544 / M4 09.03.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 10.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 05.05.2018 |
|
| Ü 40008544 / 10 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 40008544 / 9 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40008544 / 8 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40008544 / 7 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40008544 / 6 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40008544 / 5 03.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 03.11.2016 |
||
| M 40008544 / M3 16.03.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 17.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 19.06.2016 |
|
| M 40008544 / 4 06.01.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2015 |
||
| M 40008544 / M2 02.01.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.02.2015 | Puudused kõrvaldatud 06.01.2015 |
|
| M 40008544 / 3 01.07.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.07.2010 |
||
| M 8544 / 2 10.04.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.04.2007 |
||
| M 8544 / M1 26.01.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 25.07.2007 | Jõustunud 26.04.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes