Spordiklubi Garant

Registrisse kantud Registrikood 80066757 MTÜ Tallinn Registreeritud 21.01.1999
Võrdle

Spordiklubi Garant (MTÜ), Tallinn, registrikood 80066757, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 25.

Käive
—
Riiklikud maksud
39 323 €
↓ 6,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
43 055 €
↓ 5,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
28
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 538 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 538 € · −8,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 336 € Tegevusala mediaan: 945 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 342 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 II kv Ettevõte: 1 489 € Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 1 003 €2024 IV kv Ettevõte: 1 440 € Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 420 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2025 II kv Ettevõte: 1 404 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 261 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 486 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 II kv Ettevõte: 1 679 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 538 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 440 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 1 420 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 404 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 261 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 1 486 € Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 679 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 1 538 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 28 · +3,7% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 34IV·232024 I kv Ettevõte: 342024 II kv Ettevõte: 31II·242024 III kv Ettevõte: 312024 IV kv Ettevõte: 31IV·242025 I kv Ettevõte: 322025 II kv Ettevõte: 32II·252025 III kv Ettevõte: 322025 IV kv Ettevõte: 29IV·252026 I kv Ettevõte: 292026 II kv Ettevõte: 27II·262026 III kv Ettevõte: 28III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 312025 I kv Ettevõte: 32I·252025 II kv Ettevõte: 322025 III kv Ettevõte: 32III·252025 IV kv Ettevõte: 292026 I kv Ettevõte: 29I·262026 II kv Ettevõte: 272026 III kv Ettevõte: 28III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 39 323 € · −6,4% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 41 947 €IV·232024 I kv Ettevõte: 42 078 €2024 II kv Ettevõte: 42 587 €II·242024 III kv Ettevõte: 35 948 €2024 IV kv Ettevõte: 41 236 €IV·242025 I kv Ettevõte: 41 816 €2025 II kv Ettevõte: 42 019 €II·252025 III kv Ettevõte: 37 051 €2025 IV kv Ettevõte: 39 386 €IV·252026 I kv Ettevõte: 39 371 €2026 II kv Ettevõte: 42 001 €II·262026 III kv Ettevõte: 39 323 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 41 236 €2025 I kv Ettevõte: 41 816 €I·252025 II kv Ettevõte: 42 019 €2025 III kv Ettevõte: 37 051 €III·252025 IV kv Ettevõte: 39 386 €2026 I kv Ettevõte: 39 371 €I·262026 II kv Ettevõte: 42 001 €2026 III kv Ettevõte: 39 323 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 39 323 43 055 28
2026 II kv — 42 001 45 336 27
2026 I kv — 39 371 43 084 29
2025 IV kv — 39 386 42 114 29
2025 III kv — 37 051 40 342 32
2025 II kv — 42 019 44 937 32
2025 I kv — 41 816 45 424 32
2024 IV kv — 41 236 44 647 31
2024 III kv — 35 948 38 860 31
2024 II kv — 42 587 46 144 31
2024 I kv — 42 078 45 614 34
2023 IV kv — 41 947 45 433 34
2023 III kv — 39 929 43 178 33
2023 II kv — 43 604 47 171 33
2023 I kv — 40 817 44 131 33
2022 IV kv — 35 183 38 067 33
2022 III kv — 33 698 36 682 31
2022 II kv — 35 814 38 991 33
2022 I kv — 35 746 38 935 34
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
513 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 132 € · −78,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -1 873 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 436 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 134 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 623 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 132 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -1 873 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 436 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 134 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 623 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: 132 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 204 685 € · −3,7% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 131 110 €20192020 Ettevõte: 178 581 €20202021 Ettevõte: 196 862 €20212022 Ettevõte: 135 812 €20222023 Ettevõte: 193 023 €20232024 Ettevõte: 212 634 €20242025 Ettevõte: 204 685 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 131 110 €20192020 Ettevõte: 178 581 €2021 Ettevõte: 196 862 €20212022 Ettevõte: 135 812 €2023 Ettevõte: 193 023 €20232024 Ettevõte: 212 634 €2025 Ettevõte: 204 685 €2025
Omakapital, € 2025: 3 221 € · +4,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 414 €20192020 Ettevõte: 3 769 €20202021 Ettevõte: 1 896 €20212022 Ettevõte: 2 332 €20222023 Ettevõte: 2 466 €20232024 Ettevõte: 3 089 €20242025 Ettevõte: 3 221 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 414 €20192020 Ettevõte: 3 769 €2021 Ettevõte: 1 896 €20212022 Ettevõte: 2 332 €2023 Ettevõte: 2 466 €20232024 Ettevõte: 3 089 €2025 Ettevõte: 3 221 €2025
Töötajad 2025: 25 · +4,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: 26 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 28 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 33 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 120250102030402018 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 33 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 132 456 448 204 685 3 221 25
2024 0 623 480 726 212 634 3 089 24
2023 0 134 509 696 193 023 2 466 23
2022 0 436 436 941 135 812 2 332 32
2021 0 -1 873 374 634 196 862 1 896 33
2020 0 1 355 347 270 178 581 3 769 34
2019 0 673 401 283 131 110 2 414 31
2018 — — — — — 30
2017 — — — — — 28
2016 — — — — — 26
2015 — — — — — 25
2014 — — — — — 21
2013 — — — — — 16
2012 — — — — — 14
2011 — — — — — 11
2010 — — — — — 10
2009 — — — — — 8

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
1,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
98,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,02
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
72 510 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 521 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 22.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 9312Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10036437 / 14
20.10.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
20.10.2026
PDF
M 10036437 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10036437 / 12
22.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
22.02.2019
PDF
M 10036437 / 11
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10036437 / 10
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
M 10036437 / 9
08.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2016
PDF
M 10036437 / 8
26.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
26.07.2013
PDF
M 10036437 / 7
15.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
15.06.2011
PDF
M 10036437 / 6
15.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
15.06.2010
PDF
M 36437 / 5
30.01.2008
Muutmiskanne Jõustunud
30.01.2008
PDF
M 36437 / M2
07.07.2004
Lõivu tagastamise määrus Jõustunud PDF
M 36437 / 4
10.06.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 36437 / 3
07.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes