Tallinn, Sõle tn 3 korteriühistu
Tallinn, Sõle tn 3 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80063345, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 24 717 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 24 717 €parem kui 64% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,9 %parem kui 38% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 769 | 769 | — |
| 2026 II kv | — | 987 | 987 | — |
| 2026 I kv | — | 1 232 | 1 139 | — |
| 2025 IV kv | — | 904 | 906 | — |
| 2025 III kv | — | 1 093 | 1 107 | — |
| 2025 II kv | — | 1 534 | 1 556 | 1 |
| 2025 I kv | — | 2 184 | 2 122 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 1 509 | 1 538 | 1 |
| 2024 III kv | — | 1 380 | 1 402 | 1 |
| 2024 II kv | — | 1 366 | 1 336 | 1 |
| 2024 I kv | — | 1 674 | 1 703 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 1 128 | 1 157 | 1 |
| 2023 III kv | — | 1 244 | 1 266 | 1 |
| 2023 II kv | — | 1 244 | 1 266 | 1 |
| 2023 I kv | — | 1 641 | 1 629 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 1 264 | 1 294 | 1 |
| 2022 III kv | — | 1 149 | 1 171 | 1 |
| 2022 II kv | — | 1 075 | 1 096 | 1 |
| 2022 I kv | — | 1 117 | 1 096 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 717 | 219 | 12 840 | 146 882 | 12 706 | 1 |
| 2024 | 55 183 | 248 | 14 736 | 115 786 | 12 487 | 1 |
| 2023 | 30 978 | 283 | 13 744 | 117 555 | 12 239 | 1 |
| 2022 | 33 133 | 144 | 13 267 | 88 437 | 11 956 | 1 |
| 2021 | 25 042 | -451 | 11 109 | 77 755 | 11 812 | 1 |
| 2020 | 25 592 | 6 | 11 500 | 64 799 | 12 263 | 1 |
| 2019 | 33 125 | 155 | 10 548 | 60 452 | 12 257 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 26.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 10.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 03.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 05.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 09.01.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 12.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 10.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Ellen RudeiJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Jelena GordienkoJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Nikolai LomakovJuhatuse liige · alates 30.12.2017
- Raisa VlasenkovaJuhatuse liige · alates 30.12.2017
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10036994 / 19 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10036994 / 18 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 10036994 / 17 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10036994 / 16 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10036994 / 15 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10036994 / 14 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10036994 / 13 05.07.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.07.2017 |
||
| M 10036994 / M3 28.06.2017 |
Korraldav määrus | Jõustunud 28.06.2017 |
||
| M 10036994 / 12 17.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 17.01.2017 |
||
| M 10036994 / 11 04.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2016 |
||
| M 10036994 / 10 15.05.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.05.2015 |
||
| M 10036994 / 9 06.01.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2011 |
||
| M 10036994 / M2 29.12.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.02.2011 | Jõustunud 29.12.2010 |
|
| M 10036994 / 8 03.11.2010 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 03.11.2010 |
||
| M 36994 / 7 05.08.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.08.2008 |
||
| M 36994 / 6 08.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.06.2006 |
||
| M 36994 / 5 15.06.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 36994 / 4 06.09.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 36994 / 3 18.06.2002 |
Eitav kandeotsus | Jõustunud | ||
| M 36994 / M1 10.06.2002 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 15.07.2002 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes