Võru linn, Vabaduse tn 2 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80062914 KÜ Registreeritud 12.01.1999
Võrdle

Võru linn, Vabaduse tn 2 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80062914, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 30 192 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
557 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
577 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 30 192 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 18,7 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 557 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 537 €IV·232024 I kv Ettevõte: 537 €2024 II kv Ettevõte: 537 €II·242024 III kv Ettevõte: 537 €2024 IV kv Ettevõte: 537 €IV·242025 I kv Ettevõte: 550 €2025 II kv Ettevõte: 557 €II·252025 III kv Ettevõte: 557 €2025 IV kv Ettevõte: 557 €IV·252026 I kv Ettevõte: 557 €2026 II kv Ettevõte: 557 €II·262026 III kv Ettevõte: 557 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 537 €2025 I kv Ettevõte: 550 €I·252025 II kv Ettevõte: 557 €2025 III kv Ettevõte: 557 €III·252025 IV kv Ettevõte: 557 €2026 I kv Ettevõte: 557 €I·262026 II kv Ettevõte: 557 €2026 III kv Ettevõte: 557 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 557 577 —
2026 II kv — 557 577 —
2026 I kv — 557 577 —
2025 IV kv — 557 577 —
2025 III kv — 557 577 —
2025 II kv — 557 577 —
2025 I kv — 550 570 —
2024 IV kv — 537 557 —
2024 III kv — 537 557 —
2024 II kv — 537 557 —
2024 I kv — 537 557 —
2023 IV kv — 537 557 —
2023 III kv — 537 557 —
2023 II kv — 537 557 —
2023 I kv — 537 557 —
2022 IV kv — 537 557 —
2022 III kv — 537 557 —
2022 II kv — 537 557 —
2022 I kv — 537 557 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 30 192 € · +58,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26 899 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 22 172 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 12 678 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 13 413 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 17 555 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 19 072 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 30 192 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 26 899 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 22 172 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 12 678 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 13 413 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 17 555 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 19 072 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 30 192 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 657 € · +265,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 162 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 359 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 94 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -1 047 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 767 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 1 547 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 5 657 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 162 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 359 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 94 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -1 047 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 767 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 1 547 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 5 657 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,7 % · +10,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -7,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -7,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 104 753 € · +7,9% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 47 728 €20192020 Ettevõte: 57 006 €20202021 Ettevõte: 67 789 €20212022 Ettevõte: 77 557 €20222023 Ettevõte: 86 594 €20232024 Ettevõte: 97 096 €20242025 Ettevõte: 104 753 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 47 728 €20192020 Ettevõte: 57 006 €2021 Ettevõte: 67 789 €20212022 Ettevõte: 77 557 €2023 Ettevõte: 86 594 €20232024 Ettevõte: 97 096 €2025 Ettevõte: 104 753 €2025
Omakapital, € 2025: 34 774 € · +19,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 397 €20192020 Ettevõte: 27 756 €20202021 Ettevõte: 27 850 €20212022 Ettevõte: 26 803 €20222023 Ettevõte: 27 570 €20232024 Ettevõte: 29 117 €20242025 Ettevõte: 34 774 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 397 €20192020 Ettevõte: 27 756 €2021 Ettevõte: 27 850 €20212022 Ettevõte: 26 803 €2023 Ettevõte: 27 570 €20232024 Ettevõte: 29 117 €2025 Ettevõte: 34 774 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 30 192 5 657 5 426 104 753 34 774 0
2024 19 072 1 547 5 426 97 096 29 117 0
2023 17 555 767 5 426 86 594 27 570 0
2022 13 413 -1 047 5 426 77 557 26 803 0
2021 12 678 94 5 426 67 789 27 850 0
2020 22 172 359 5 426 57 006 27 756 0
2019 26 899 162 5 426 47 728 27 397 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
33,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
66,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
10,90
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 15.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 20013869 / 17
24.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
24.10.2024
PDF
Ü 20013869 / M6
22.10.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.11.2024 Puudused kõrvaldatud
24.10.2024
PDF
Ü 20013869 / 16
05.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
05.06.2023
PDF
Ü 20013869 / 15
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 20013869 / 14
05.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2022
PDF
Ü 20013869 / 13
07.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
07.07.2021
PDF
Ü 20013869 / M5
30.06.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.07.2021 Puudused kõrvaldatud
02.07.2021
PDF
Ü 20013869 / 12
24.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
24.10.2018
PDF
Ü 20013869 / 11
09.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
09.10.2018
PDF
M 20013869 / 9
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20013869 / 8
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20013869 / 10
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20013869 / 7
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
M 20013869 / 6
18.01.2017
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
18.01.2017
PDF
M 20013869 / 5
09.11.2016
Muutmiskanne Jõustunud
09.11.2016
PDF
M 20013869 / M4
07.11.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.11.2016 Puudused kõrvaldatud
09.11.2016
PDF
M 20013869 / M3
02.11.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.11.2016 Puudused kõrvaldatud
09.11.2016
PDF
M 20013869 / 4
07.09.2015
Muutmiskanne Jõustunud
07.09.2015
PDF
M 20013869 / M2
05.09.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.10.2015 Puudused kõrvaldatud
07.09.2015
PDF
M 13869 / 3
02.07.2009
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2009
PDF
M 13869 / M1
17.06.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.07.2009 Jõustunud
17.06.2009
PDF
M 13869 / 2
19.06.2007
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes