Tartu linn, Ropka tn 8 korteriühistu
Tartu linn, Ropka tn 8 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80062570, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 38 279 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 129 €parem kui 7% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 38 279 €parem kui 74% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 31,4 %parem kui 71% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 119 | 129 | 1 |
| 2026 II kv | — | 119 | 129 | 1 |
| 2026 I kv | — | 119 | 129 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 119 | 129 | 1 |
| 2025 III kv | — | 119 | 129 | 1 |
| 2025 II kv | — | 129 | 139 | 1 |
| 2025 I kv | — | 76 | 82 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 112 | 121 | 1 |
| 2024 III kv | — | — | — | 1 |
| 2024 I kv | — | 91 | 98 | — |
| 2023 IV kv | — | 112 | 121 | 1 |
| 2023 III kv | — | 75 | 81 | 1 |
| 2023 II kv | — | 81 | 88 | 1 |
| 2023 I kv | — | 54 | 59 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 81 | 88 | 1 |
| 2022 III kv | — | 81 | 88 | 1 |
| 2022 II kv | — | 81 | 88 | 1 |
| 2022 I kv | — | 81 | 87 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 279 | 12 030 | 1 099 | 16 834 | 2 985 | 0 |
| 2024 | 34 715 | -42 503 | 519 | 12 761 | -9 045 | 0 |
| 2023 | 34 160 | -4 078 | 851 | 41 086 | 33 458 | 0 |
| 2022 | 35 663 | 12 631 | 833 | 46 039 | 37 536 | 0 |
| 2021 | 30 649 | 13 880 | 803 | 35 231 | 24 905 | 0 |
| 2020 | 30 363 | 16 217 | 803 | 28 582 | 11 025 | 0 |
| 2019 | 30 450 | 16 936 | 736 | 24 759 | -5 192 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 05.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 12.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 21.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 13.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 02.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Andrei JunkinJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Andres PurasonJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Igor Goidin-KarlovJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Kristi KullamaaJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Maie ToomesJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Tarvo PiirJuhatuse liige · alates 06.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 20013777 / 12 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 20013777 / 9 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20013777 / 11 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20013777 / 10 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20013777 / 8 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| M 20013777 / 7 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| M 20013777 / 6 16.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 16.11.2016 |
||
| M 20013777 / 5 29.05.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.05.2015 |
||
| M 20013777 / M4 22.05.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.06.2015 | Puudused kõrvaldatud 29.05.2015 |
|
| M 20013777 / 4 25.10.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.10.2012 |
||
| M 20013777 / M3 23.10.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 23.11.2012 | Jõustunud 23.10.2012 |
|
| M 20013777 / 3 17.05.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 25.05.2012 |
||
| M 20013777 / M2 09.12.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 09.12.2011 |
||
| M 13777 / 2 15.09.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 13777 / M1 15.08.2003 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 15.10.2003 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes