Valga vald, Valga linn, Petseri tn 2 korteriühistu
Valga vald, Valga linn, Petseri tn 2 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80062512, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 16 964 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 84 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 16 964 €parem kui 55% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 8,1 %parem kui 53% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 74 | 84 | 1 |
| 2026 II kv | — | — | 6 | 2 |
| 2026 I kv | — | — | 6 | 1 |
| 2025 IV kv | — | — | 6 | 1 |
| 2025 III kv | — | 102 | 113 | 1 |
| 2025 II kv | — | 22 | 30 | 2 |
| 2025 I kv | — | 28 | 36 | 1 |
| 2024 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2024 III kv | — | 55 | 66 | 1 |
| 2024 II kv | — | — | 11 | 1 |
| 2024 I kv | — | 1 | 11 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 27 | 38 | 1 |
| 2023 III kv | — | 61 | 73 | 1 |
| 2023 II kv | — | 84 | 95 | — |
| 2023 I kv | — | 84 | 95 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 191 | 204 | 1 |
| 2022 III kv | — | 73 | 82 | 1 |
| 2022 II kv | — | 76 | 83 | 1 |
| 2022 I kv | — | 50 | 55 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 964 | 1 366 | 1 292 | 80 734 | 7 059 | 1 |
| 2024 | 14 705 | -119 | 1 179 | 62 674 | 5 693 | 1 |
| 2023 | 13 521 | 179 | 1 329 | 45 611 | 4 612 | 1 |
| 2022 | 13 216 | 96 | 1 372 | 36 707 | 4 433 | 1 |
| 2021 | 23 085 | 525 | 909 | 27 636 | 2 777 | 1 |
| 2020 | 36 128 | 430 | 938 | 31 207 | 2 252 | 1 |
| 2019 | 18 479 | 569 | 691 | 47 555 | 1 822 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 28.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 16.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 07.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 24.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 05.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Dagmar KulbinJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Galina PuraskJuhatuse liige · alates 31.07.2025
- Liina HärkJuhatuse liige · alates 07.05.2026
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 20012626 / 18 07.05.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.05.2026 |
||
| Ü 20012626 / 17 31.07.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.07.2025 |
||
| Ü 20012626 / M4 15.07.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.07.2025 | Puudused kõrvaldatud 24.07.2025 |
|
| Ü 20012626 / 16 27.05.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.05.2024 |
||
| Ü 20012626 / M3 16.05.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.05.2024 | Puudused kõrvaldatud 20.05.2024 |
|
| Ü 20012626 / 15 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 20012626 / 14 13.06.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.06.2019 |
||
| M 20012626 / 13 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20012626 / 12 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20012626 / 11 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20012626 / 10 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| M 20012626 / 9 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| M 20012626 / 8 30.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 30.11.2016 |
||
| M 20012626 / 7 22.04.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.04.2014 |
||
| M 20012626 / 6 16.05.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 06.06.2012 |
||
| M 20012626 / M2 21.09.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.10.2010 | Jõustunud 21.09.2010 |
|
| M 12626 / 5 01.07.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.07.2009 |
||
| M 12626 / 4 20.06.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2007 |
||
| M 12626 / 3 06.04.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 12626 / 2 30.05.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes