Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Tehase tn 21 korteriühistu
Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Tehase tn 21 korteriühistu (KÜ), Aseri alevik, registrikood 80061458, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 33 567 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 342 €parem kui 23% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 33 567 €parem kui 71% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,5 %parem kui 36% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 627 | 1 708 | 5 |
| 2026 II kv | — | 1 349 | 1 418 | 5 |
| 2026 I kv | — | 1 263 | 1 329 | 5 |
| 2025 IV kv | — | 1 349 | 1 418 | 4 |
| 2025 III kv | — | 1 648 | 1 730 | 5 |
| 2025 II kv | — | 1 305 | 1 369 | 4 |
| 2025 I kv | — | 1 160 | 1 216 | 5 |
| 2024 IV kv | — | 1 021 | 1 069 | 5 |
| 2024 III kv | — | 836 | 873 | 3 |
| 2024 II kv | — | 660 | 689 | 3 |
| 2024 I kv | — | 579 | 604 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 650 | 678 | 2 |
| 2023 III kv | — | 743 | 780 | 2 |
| 2023 II kv | — | 693 | 726 | 3 |
| 2023 I kv | — | 691 | 720 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 700 | 738 | 4 |
| 2022 III kv | — | 742 | 787 | 3 |
| 2022 II kv | — | 671 | 711 | 3 |
| 2022 I kv | — | 645 | 679 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 567 | 163 | 13 536 | 50 924 | 12 973 | 0 |
| 2024 | 27 261 | 947 | 8 111 | 55 179 | 12 810 | 0 |
| 2023 | 34 045 | 1 071 | 6 962 | 52 366 | 11 863 | 0 |
| 2022 | 35 572 | -2 087 | 6 777 | 60 466 | 10 792 | 0 |
| 2021 | 27 944 | 1 464 | 6 028 | 70 209 | 12 879 | 0 |
| 2020 | 34 532 | 74 | 6 110 | 65 783 | 11 415 | 0 |
| 2019 | 28 735 | 1 341 | 5 657 | 75 892 | 11 341 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 21.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 27.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 11.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 09.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 07.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 21.04.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Marina MooselJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Aleksei GubanovJuhatuse liige · alates 15.11.2024
- Mihhail SamuilovJuhatuse liige · alates 15.11.2024
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40008204 / 13 15.11.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.11.2024 |
||
| Ü 40008204 / M6 06.11.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.12.2024 | Puudused kõrvaldatud 15.11.2024 |
|
| Ü 40008204 / M5 05.06.2023 |
Korraldav määrus | 19.06.2023 | Jõustunud 05.06.2023 |
|
| Ü 40008204 / 12 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40008204 / M4 21.09.2021 |
Korraldav määrus | 21.10.2021 | Jõustunud 21.09.2021 |
|
| M 40008204 / 9 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40008204 / 11 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40008204 / 10 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40008204 / 8 11.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.12.2017 |
||
| M 40008204 / 7 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| M 40008204 / 6 18.01.2017 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 18.01.2017 |
||
| M 40008204 / 5 03.05.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2012 |
||
| M 40008204 / M3 20.04.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.08.2012 | Jõustunud 20.04.2012 |
|
| M 8204 / 4 07.09.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.09.2007 |
||
| M 8204 / 3 26.07.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.07.2007 |
||
| M 8204 / M2 10.07.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 06.01.2008 | Jõustunud 08.10.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes