Viljandi linn, Riia mnt 28a korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80058574 KÜ Registreeritud 15.12.1998
Võrdle

Viljandi linn, Riia mnt 28a korteriühistu (KÜ), , registrikood 80058574, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 69 706 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
693 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
703 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 703 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 69 706 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 15,6 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 703 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 055 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 891 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 1 356 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 684 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 921 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 925 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 719 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 703 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 703 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 356 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 684 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 921 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 925 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 719 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 703 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 703 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 693 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 440 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 419 €2024 II kv Ettevõte: 2 056 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 742 €2024 IV kv Ettevõte: 1 341 €IV·242025 I kv Ettevõte: 672 €2025 II kv Ettevõte: 909 €II·252025 III kv Ettevõte: 899 €2025 IV kv Ettevõte: 709 €IV·252026 I kv Ettevõte: 805 €2026 II kv Ettevõte: 693 €II·262026 III kv Ettevõte: 693 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 341 €2025 I kv Ettevõte: 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 909 €2025 III kv Ettevõte: 899 €III·252025 IV kv Ettevõte: 709 €2026 I kv Ettevõte: 805 €I·262026 II kv Ettevõte: 693 €2026 III kv Ettevõte: 693 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 693 703 1
2026 II kv — 693 703 1
2026 I kv — 805 817 1
2025 IV kv — 709 719 1
2025 III kv — 899 925 1
2025 II kv — 909 921 1
2025 I kv — 672 684 1
2024 IV kv — 1 341 1 356 1
2024 III kv — 1 742 1 781 2
2024 II kv — 2 056 2 109 2
2024 I kv — 2 419 2 489 3
2023 IV kv — 2 440 2 515 3
2023 III kv — 2 136 2 211 3
2023 II kv — 2 331 2 395 3
2023 I kv — 2 152 2 226 3
2022 IV kv — 2 093 2 224 3
2022 III kv — 1 898 2 014 3
2022 II kv — 1 898 2 014 3
2022 I kv — 1 721 1 827 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
234 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 69 706 € · −2,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 52 517 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 53 471 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 53 467 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 57 983 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 66 232 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 71 717 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 69 706 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 52 517 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 53 471 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 53 467 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 57 983 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 66 232 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 71 717 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 69 706 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 10 872 € · +10,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 619 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 835 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -775 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -437 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -2 048 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 9 872 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 10 872 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 619 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 835 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -775 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -437 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -2 048 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 9 872 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 10 872 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 15,6 % · +1,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -1,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -3,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -1,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -3,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 233 411 € · −5,7% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 356 936 €20192020 Ettevõte: 334 504 €20202021 Ettevõte: 309 453 €20212022 Ettevõte: 287 551 €20222023 Ettevõte: 261 663 €20232024 Ettevõte: 247 647 €20242025 Ettevõte: 233 411 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 356 936 €20192020 Ettevõte: 334 504 €2021 Ettevõte: 309 453 €20212022 Ettevõte: 287 551 €2023 Ettevõte: 261 663 €20232024 Ettevõte: 247 647 €2025 Ettevõte: 233 411 €2025
Omakapital, € 2025: 60 648 € · +21,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 42 329 €20192020 Ettevõte: 43 165 €20202021 Ettevõte: 42 390 €20212022 Ettevõte: 41 953 €20222023 Ettevõte: 39 905 €20232024 Ettevõte: 49 776 €20242025 Ettevõte: 60 648 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 42 329 €20192020 Ettevõte: 43 165 €2021 Ettevõte: 42 390 €20212022 Ettevõte: 41 953 €2023 Ettevõte: 39 905 €20232024 Ettevõte: 49 776 €2025 Ettevõte: 60 648 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 69 706 10 872 7 272 233 411 60 648 0
2024 71 717 9 872 18 451 247 647 49 776 0
2023 66 232 -2 048 23 146 261 663 39 905 1
2022 57 983 -437 21 668 287 551 41 953 1
2021 53 467 -775 18 299 309 453 42 390 1
2020 53 471 835 15 367 334 504 43 165 1
2019 52 517 3 619 12 521 356 936 42 329 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
15,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
17,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
26,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
74,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,64
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 31.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 27.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 20032748 / 13
14.10.2026
Muutmiskanne Jõustunud
14.10.2026
PDF
Ü 20032748 / 12
30.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
30.07.2025
PDF
Ü 20032748 / M3
20.07.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.08.2025 Puudused kõrvaldatud
30.07.2025
PDF
Ü 20032748 / 11
13.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
13.09.2023
PDF
Ü 20032748 / 10
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 20032748 / 9
15.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
15.07.2022
PDF
Ü 20032748 / M2
14.07.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.07.2022 Puudused kõrvaldatud
15.07.2022
PDF
M 20032748 / 8
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20032748 / 7
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20032748 / 6
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20032748 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
M 20032748 / 4
20.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
20.11.2016
PDF
M 20032748 / 3
14.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2015
PDF
M 20032748 / M1
07.08.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 03.02.2015 Puudused kõrvaldatud
17.11.2014
PDF
M 20032748 / 2
10.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2010
PDF
M 32748
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
M 10684 / 3
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
M 10684 / 2
22.07.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes