JÄRVAMAA SPORDILIIT
JÄRVAMAA SPORDILIIT (MTÜ), Paide linn, registrikood 80057126, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 2.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 975 €parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 5 452 | 5 949 | 2 |
| 2026 II kv | — | 5 452 | 5 949 | 2 |
| 2026 I kv | — | 5 606 | 6 103 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 5 697 | 6 194 | 2 |
| 2025 III kv | — | 4 765 | 5 152 | 2 |
| 2025 II kv | — | 4 765 | 5 152 | 2 |
| 2025 I kv | — | 5 221 | 5 651 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 4 141 | 4 499 | 2 |
| 2024 III kv | — | 4 141 | 4 499 | 2 |
| 2024 II kv | — | 4 141 | 4 499 | 2 |
| 2024 I kv | — | 4 665 | 5 063 | 2 |
| 2023 IV kv | — | 3 517 | 3 831 | 2 |
| 2023 III kv | — | 3 423 | 3 730 | 2 |
| 2023 II kv | — | 3 997 | 4 339 | 2 |
| 2023 I kv | — | 3 238 | 3 529 | 2 |
| 2022 IV kv | — | 2 945 | 3 207 | 2 |
| 2022 III kv | — | 2 985 | 3 247 | 2 |
| 2022 II kv | — | 3 278 | 3 554 | 2 |
| 2022 I kv | — | 3 265 | 3 540 | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 935 | 50 833 | 47 854 | 26 706 | 2 |
| 2024 | 0 | 6 615 | 45 118 | 48 502 | 24 771 | 2 |
| 2023 | 0 | 7 816 | 39 257 | 29 894 | 18 156 | 2 |
| 2022 | 0 | -6 016 | 32 861 | 23 625 | 10 340 | 2 |
| 2021 | 0 | 5 074 | 30 085 | 23 122 | 16 356 | 2 |
| 2020 | 0 | 4 755 | 28 580 | 18 924 | 11 282 | 2 |
| 2019 | 0 | 1 691 | 26 930 | 16 550 | 6 527 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 17.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 19.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 11.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 06.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 10.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 04.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 12.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Jaanus NilpJuhatuse liige · alates 19.04.2007
- Arto SaarJuhatuse liige · alates 10.05.2011
- Piret ReinfeldJuhatuse liige · alates 05.07.2017
- Jaak TammikJuhatuse liige · alates 22.06.2021
- Martin KaschanJuhatuse liige · alates 22.06.2021
- Janika VingelJuhatuse liige · alates 08.07.2025
- Marge MerisaluJuhatuse liige · alates 08.07.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Arto SaarJuhatuse liige või liikmed · alates 18.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 93191Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 30028090 / 16 08.07.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.07.2025 |
||
| M 30028090 / M5 26.06.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.07.2025 | Puudused kõrvaldatud 08.07.2025 |
|
| M 30028090 / 15 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| M 30028090 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 30028090 / 13 22.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.06.2021 |
||
| M 30028090 / 12 13.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2018 |
||
| M 30028090 / 11 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| M 30028090 / 10 05.07.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.07.2017 |
||
| M 30028090 / M4 27.06.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.07.2017 | Puudused kõrvaldatud 05.07.2017 |
|
| M 30028090 / 9 07.06.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.06.2016 |
||
| M 30028090 / 8 18.06.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.06.2015 |
||
| M 30028090 / M3 11.06.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.07.2015 | Puudused kõrvaldatud 18.06.2015 |
|
| M 30028090 / 7 04.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.07.2013 |
||
| M 30028090 / M2 03.07.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.08.2013 | Puudused kõrvaldatud 04.07.2013 |
|
| M 30028090 / 6 10.05.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.05.2011 |
||
| M 30028090 / 5 01.11.2010 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 01.11.2010 |
||
| M 30028090 / 4 17.09.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.09.2010 |
||
| M 30028090 / M1 19.08.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 19.08.2010 |
||
| M 28090 / 3 25.04.2007 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 25.04.2007 |
||
| M 28090 / 2 19.04.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.04.2007 |
||
| M 36119 / 5 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| M 28090 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| M 36119 / 4 28.11.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 36119 / 3 28.01.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 36119 / 2 11.03.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes