Mittetulundusühistu A/Ü Ranna

Registrisse kantud Registrikood 80056138 MTÜ Pringi küla Registreeritud 06.11.1998
Võrdle

Mittetulundusühistu A/Ü Ranna (MTÜ), Pringi küla, registrikood 80056138, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Veekogumine, -töötlus ja -varustus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
463 €
↑ 0,0% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Veekogumine, -töötlus ja -varustus · EMTAK 36

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 154

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 463 € · +0,0% võrreldes 2025 IV kv
01002003004005002022 I kv Ettevõte: 288 €I·222022 IV kv Ettevõte: 288 €IV·222023 I kv Ettevõte: 288 €I·232023 IV kv Ettevõte: 288 €IV·232024 II kv Ettevõte: 317 €II·242024 IV kv Ettevõte: 317 €IV·242025 I kv Ettevõte: 463 €I·252025 IV kv Ettevõte: 463 €IV·252026 I kv Ettevõte: 463 €I·2601002003004005002022 IV kv Ettevõte: 288 €2023 I kv Ettevõte: 288 €I·232023 IV kv Ettevõte: 288 €2024 II kv Ettevõte: 317 €II·242024 IV kv Ettevõte: 317 €2025 I kv Ettevõte: 463 €I·252025 IV kv Ettevõte: 463 €2026 I kv Ettevõte: 463 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 463 — —
2025 IV kv — 463 — —
2025 I kv — 463 — —
2024 IV kv — 317 — —
2024 II kv — 317 — —
2023 IV kv — 288 — —
2023 I kv — 288 — —
2022 IV kv — 288 — —
2022 I kv — 288 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veekogumine, -töötlus ja -varustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -76 € · −124,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -892 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -1 269 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -837 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -783 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -551 € Tegevusala mediaan: 37 €20232024 Ettevõte: 309 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -76 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-1 500-1 000-50005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -892 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -1 269 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -837 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -783 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -551 € Tegevusala mediaan: 37 €20232024 Ettevõte: 309 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -76 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veekogumine, -töötlus ja -varustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 13 765 € · −0,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 338 €20192020 Ettevõte: 15 875 €20202021 Ettevõte: 16 295 €20212022 Ettevõte: 14 805 €20222023 Ettevõte: 13 504 €20232024 Ettevõte: 13 800 €20242025 Ettevõte: 13 765 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 17 338 €20192020 Ettevõte: 15 875 €2021 Ettevõte: 16 295 €20212022 Ettevõte: 14 805 €2023 Ettevõte: 13 504 €20232024 Ettevõte: 13 800 €2025 Ettevõte: 13 765 €2025
Omakapital, € 2025: 6 525 € · −1,2% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 732 €20192020 Ettevõte: 8 463 €20202021 Ettevõte: 7 626 €20212022 Ettevõte: 6 843 €20222023 Ettevõte: 6 292 €20232024 Ettevõte: 6 601 €20242025 Ettevõte: 6 525 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 732 €20192020 Ettevõte: 8 463 €2021 Ettevõte: 7 626 €20212022 Ettevõte: 6 843 €2023 Ettevõte: 6 292 €20232024 Ettevõte: 6 601 €2025 Ettevõte: 6 525 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1,520222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 1,52023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veekogumine, -töötlus ja -varustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -76 13 765 6 525 0
2024 0 309 13 800 6 601 0
2023 0 -551 13 504 6 292 0
2022 0 -783 14 805 6 843 0
2021 0 -837 16 295 7 626 0
2020 0 -1 269 15 875 8 463 0
2019 0 -892 17 338 9 732 0
2018 — — — — 0
2017 — — — — 0
2016 — — — — 0
2015 — — — — 0
2014 — — — — 0
2013 — — — — 0
2012 — — — — 0
2011 — — — — 0
2010 — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-1,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
47,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
52,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Triin Hunt
    Juhatuse liige või liikmed · alates 12.08.2024
  • Aivar Eiber
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018
  • Aivar Vaarik
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018
  • Katrin Erg
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018
  • Tõnis Teesalu
    Juhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 36001Veekogumine, -töötlus ja -varustus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10035847 / 12
12.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.03.2024
PDF
M 10035847 / 11
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10035847 / 9
28.09.2018
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2018
PDF
M 10035847 / 10
28.09.2018
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
18.10.2018
PDF
M 10035847 / M8
13.06.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.07.2018 Jõustunud
13.06.2018
PDF
M 10035847 / 8
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10035847 / 7
07.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.09.2017
PDF
M 10035847 / M7
21.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 22.09.2016 Puudused kõrvaldatud
21.03.2016
PDF
M 10035847 / 6
05.08.2015
Muutmiskanne Jõustunud
05.08.2015
PDF
M 10035847 / M6
08.07.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.09.2015 Puudused kõrvaldatud
08.07.2015
PDF
M 10035847 / 5
08.07.2015
Muutmiskanne Jõustunud
08.07.2015
PDF
M 10035847 / M5
22.06.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.07.2015 Jõustunud
22.06.2015
PDF
M 10035847 / M4
12.06.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.06.2015 Jõustunud
12.06.2015
PDF
M 10035847 / 4
07.12.2012
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
07.12.2012
PDF
M 10035847 / M3
28.11.2012
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
28.11.2012
PDF
M 10035847 / 3
23.11.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
23.11.2011
PDF
M 10035847 / 2
11.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
11.11.2011
PDF
M 10035847 / M2
21.10.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.11.2011 Puudused kõrvaldatud
06.11.2011
PDF
M 10035847 / M1
30.08.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.10.2011 Puudused kõrvaldatud
17.10.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes