Saue vald, Laagri alevik, Veskitammi tn 5 korteriühistu
Saue vald, Laagri alevik, Veskitammi tn 5 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80053750, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 13 606 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 723 €parem kui 44% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 13 606 €parem kui 50% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 5,1 %parem kui 49% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 718 | 723 | 1 |
| 2026 II kv | — | 718 | 723 | 1 |
| 2026 I kv | — | 718 | 723 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 718 | 723 | 1 |
| 2025 III kv | — | 718 | 723 | 1 |
| 2025 II kv | — | 718 | 723 | 1 |
| 2025 I kv | — | 709 | 714 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2024 III kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2024 II kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2024 I kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2023 III kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2023 II kv | — | 692 | 697 | 1 |
| 2023 I kv | — | 647 | 651 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 624 | 629 | 1 |
| 2022 III kv | — | 624 | 629 | 1 |
| 2022 II kv | — | 624 | 629 | 1 |
| 2022 I kv | — | 579 | 584 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 606 | 698 | 6 964 | 35 787 | 3 215 | 1 |
| 2024 | 10 494 | 2 | 6 964 | 35 179 | 2 517 | 1 |
| 2023 | 8 883 | 4 | 6 964 | 32 199 | 2 515 | 1 |
| 2022 | 7 382 | 4 | 6 282 | 29 444 | 2 511 | 1 |
| 2021 | 9 574 | 3 | 5 609 | 26 692 | 2 507 | 1 |
| 2020 | 7 871 | 4 | 5 609 | 25 171 | 2 504 | 1 |
| 2019 | 7 626 | 4 | 5 187 | 24 772 | 1 521 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 14.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 18.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 02.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 20.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 10.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 16.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Epi KärnelJuhatuse liige · alates 20.06.2019
- Karli SaarJuhatuse liige · alates 20.06.2019
- Argo VahterJuhatuse liige · alates 25.07.2023
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10034853 / 16 25.07.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.07.2023 |
||
| Ü 10034853 / M8 18.07.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.08.2023 | Puudused kõrvaldatud 25.07.2023 |
|
| Ü 10034853 / M7 06.07.2023 |
Korraldav määrus | 16.07.2023 | Jõustunud 06.07.2023 |
|
| Ü 10034853 / 15 02.06.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 02.06.2023 |
||
| Ü 10034853 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 10034853 / 13 11.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.06.2021 |
||
| Ü 10034853 / 12 20.06.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2019 |
||
| M 10034853 / 9 30.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10034853 / 11 30.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10034853 / 10 30.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 30.12.2017 |
||
| M 10034853 / 8 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10034853 / 7 26.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 26.09.2016 |
||
| M 10034853 / M6 27.05.2015 |
Lõivu tagastamise määrus (NAP) | Jõustunud 27.05.2015 |
||
| M 10034853 / M5 18.05.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 17.06.2015 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2015 |
|
| M 10034853 / 6 05.06.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.06.2013 |
||
| M 10034853 / 5 23.10.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.10.2012 |
||
| M 10034853 / M4 15.10.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.11.2012 | Jõustunud 15.10.2012 |
|
| M 10034853 / 4 22.06.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.06.2011 |
||
| M 10034853 / M3 01.06.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 01.06.2011 |
||
| M 34853 / 3 16.04.2009 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 28.04.2009 |
||
| M 34853 / M2 22.09.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 02.10.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes