Keila linn, Luha tn 13 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80049167 KÜ Registreeritud 23.09.1998
Võrdle

Keila linn, Luha tn 13 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80049167, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 61 162 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
686 €
↑ 19,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
697 €
↑ 20,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 697 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 61 162 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -0,1 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 697 € · +20,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 574 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 243 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 437 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 538 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 570 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 485 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 630 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 356 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 692 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 581 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 538 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 570 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 485 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 630 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 356 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 692 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 581 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 686 € · +19,7% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 540 €IV·232024 I kv Ettevõte: 237 €2024 II kv Ettevõte: 428 €II·242024 III kv Ettevõte: 486 €2024 IV kv Ettevõte: 530 €IV·242025 I kv Ettevõte: 561 €2025 II kv Ettevõte: 477 €II·252025 III kv Ettevõte: 620 €2025 IV kv Ettevõte: 701 €IV·252026 I kv Ettevõte: 681 €2026 II kv Ettevõte: 573 €II·262026 III kv Ettevõte: 686 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 530 €2025 I kv Ettevõte: 561 €I·252025 II kv Ettevõte: 477 €2025 III kv Ettevõte: 620 €III·252025 IV kv Ettevõte: 701 €2026 I kv Ettevõte: 681 €I·262026 II kv Ettevõte: 573 €2026 III kv Ettevõte: 686 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 686 697 1
2026 II kv — 573 581 1
2026 I kv — 681 692 1
2025 IV kv — 701 712 2
2025 III kv — 620 630 1
2025 II kv — 477 485 1
2025 I kv — 561 570 1
2024 IV kv — 530 538 1
2024 III kv — 486 495 1
2024 II kv — 428 437 1
2024 I kv — 237 243 1
2023 IV kv — 540 574 1
2023 III kv — 352 378 1
2023 II kv — 400 425 1
2023 I kv — 742 779 1
2022 IV kv — 729 765 2
2022 III kv — 796 835 2
2022 II kv — 494 520 2
2022 I kv — 729 765 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
232 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 61 162 € · +65,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 575 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 37 086 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 36 689 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 36 752 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 61 009 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 36 973 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 61 162 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 575 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 37 086 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 36 689 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 36 752 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 61 009 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 36 973 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 61 162 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -72 € · +99,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -7 544 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 018 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 6 423 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 6 925 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 2 872 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -8 304 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -72 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -7 544 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 018 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 6 423 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 6 925 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 2 872 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -8 304 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -72 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -0,1 % · +22,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
-30-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -20,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 5,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 17,5 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -22,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-30-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -20,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 5,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 17,5 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -22,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 158 129 € · −8,6% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 207 206 €20192020 Ettevõte: 200 830 €20202021 Ettevõte: 199 633 €20212022 Ettevõte: 200 501 €20222023 Ettevõte: 173 901 €20232024 Ettevõte: 172 940 €20242025 Ettevõte: 158 129 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 207 206 €20192020 Ettevõte: 200 830 €2021 Ettevõte: 199 633 €20212022 Ettevõte: 200 501 €2023 Ettevõte: 173 901 €20232024 Ettevõte: 172 940 €2025 Ettevõte: 158 129 €2025
Omakapital, € 2025: 6 924 € · −1,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 32 826 €20192020 Ettevõte: 34 844 €20202021 Ettevõte: 41 267 €20212022 Ettevõte: 12 428 €20222023 Ettevõte: 15 300 €20232024 Ettevõte: 6 996 €20242025 Ettevõte: 6 924 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 32 826 €20192020 Ettevõte: 34 844 €2021 Ettevõte: 41 267 €20212022 Ettevõte: 12 428 €2023 Ettevõte: 15 300 €20232024 Ettevõte: 6 996 €2025 Ettevõte: 6 924 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 61 162 -72 7 079 158 129 6 924 1
2024 36 973 -8 304 5 878 172 940 6 996 1
2023 61 009 2 872 6 697 173 901 15 300 1
2022 36 752 6 925 9 093 200 501 12 428 1
2021 36 689 6 423 7 819 199 633 41 267 1
2020 37 086 2 018 9 967 200 830 34 844 1
2019 37 575 -7 544 10 035 207 206 32 826 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-0,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-1,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
4,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
95,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
61 162 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
590 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 06.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10032475 / 14
18.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
18.05.2026
PDF
Ü 10032475 / 13
14.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
14.05.2026
PDF
Ü 10032475 / 12
30.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
30.04.2024
PDF
Ü 10032475 / 11
29.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2023
PDF
Ü 10032475 / 10
31.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2023
PDF
Ü 10032475 / M3
08.05.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.05.2023 Puudused kõrvaldatud
31.05.2023
PDF
Ü 10032475 / 9
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10032475 / M2
08.08.2019
Korraldav määrus 18.08.2019 Jõustunud
08.08.2019
PDF
M 10032475 / 8
29.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10032475 / 7
29.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10032475 / 6
29.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10032475 / 5
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10032475 / 4
13.12.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
13.12.2016
PDF
M 10032475 / 3
27.06.2013
Muutmiskanne Jõustunud
27.06.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes