Narva linn, Kangelaste prospekt 45 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80045962 KÜ Narva linn Registreeritud 17.09.1998
Võrdle

Narva linn, Kangelaste prospekt 45 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80045962, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 42 528 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
2 289 €
↑ 1,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 302 €
↑ 1,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 151 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 42 528 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 5,1 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 151 € · −49,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 773 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 959 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 2 015 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 013 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 2 013 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 437 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 2 215 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 484 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 2 226 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 251 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 2 277 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 013 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 2 437 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 215 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 2 484 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 226 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 2 251 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 277 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 289 € · +1,1% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 763 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 947 €2024 II kv Ettevõte: 2 003 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 001 €2024 IV kv Ettevõte: 2 001 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 403 €2025 II kv Ettevõte: 2 203 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 468 €2025 IV kv Ettevõte: 2 214 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 239 €2026 II kv Ettevõte: 2 264 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 289 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 001 €2025 I kv Ettevõte: 2 403 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 203 €2025 III kv Ettevõte: 2 468 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 214 €2026 I kv Ettevõte: 2 239 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 264 €2026 III kv Ettevõte: 2 289 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 2 289 2 302 2
2026 II kv — 2 264 2 277 1
2026 I kv — 2 239 2 251 1
2025 IV kv — 2 214 2 226 1
2025 III kv — 2 468 2 484 1
2025 II kv — 2 203 2 215 1
2025 I kv — 2 403 2 437 1
2024 IV kv — 2 001 2 013 1
2024 III kv — 2 001 2 013 1
2024 II kv — 2 003 2 015 1
2024 I kv — 1 947 1 959 1
2023 IV kv — 1 763 1 773 1
2023 III kv — 1 763 1 773 1
2023 II kv — 1 748 1 759 1
2023 I kv — 1 692 1 702 1
2022 IV kv — 1 586 1 595 1
2022 III kv — 1 586 1 595 1
2022 II kv — 1 581 1 589 1
2022 I kv — 1 532 1 541 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
384 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 42 528 € · −3,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 093 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 37 958 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 37 969 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 38 037 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 41 818 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 43 968 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 42 528 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 093 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 37 958 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 37 969 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 38 037 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 41 818 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 43 968 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 42 528 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 184 € · −39,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -3 628 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -3 953 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 10 923 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 10 891 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 8 583 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 3 623 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 2 184 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -3 628 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -3 953 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 10 923 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 10 891 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 8 583 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 3 623 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 2 184 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,1 % · −3,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 8,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 8,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 501 427 € · +9,2% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 40 123 €20192020 Ettevõte: 36 959 €20202021 Ettevõte: 27 906 €20212022 Ettevõte: 38 397 €20222023 Ettevõte: 52 622 €20232024 Ettevõte: 459 325 €20242025 Ettevõte: 501 427 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 40 123 €20192020 Ettevõte: 36 959 €2021 Ettevõte: 27 906 €20212022 Ettevõte: 38 397 €2023 Ettevõte: 52 622 €20232024 Ettevõte: 459 325 €2025 Ettevõte: 501 427 €2025
Omakapital, € 2025: 46 987 € · +10,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 11 839 €20192020 Ettevõte: 7 886 €20202021 Ettevõte: 18 809 €20212022 Ettevõte: 29 700 €20222023 Ettevõte: 38 283 €20232024 Ettevõte: 42 568 €20242025 Ettevõte: 46 987 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 11 839 €20192020 Ettevõte: 7 886 €2021 Ettevõte: 18 809 €20212022 Ettevõte: 29 700 €2023 Ettevõte: 38 283 €20232024 Ettevõte: 42 568 €2025 Ettevõte: 46 987 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 42 528 2 184 22 766 501 427 46 987 2
2024 43 968 3 623 21 756 459 325 42 568 2
2023 41 818 8 583 18 656 52 622 38 283 2
2022 38 037 10 891 16 228 38 397 29 700 2
2021 37 969 10 923 14 032 27 906 18 809 2
2020 37 958 -3 953 14 110 36 959 7 886 2
2019 37 093 -3 628 12 747 40 123 11 839 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
9,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
90,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
21 264 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
949 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 07.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40007663 / 23
26.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
26.06.2025
PDF
Ü 40007663 / 22
20.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
20.07.2023
PDF
Ü 40007663 / 21
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40007663 / 20
14.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
14.06.2022
PDF
Ü 40007663 / 19
07.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
07.09.2020
PDF
M 40007663 / 18
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40007663 / 17
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40007663 / 16
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40007663 / 15
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40007663 / 14
08.12.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
08.12.2016
PDF
M 40007663 / 13
20.06.2016
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2016
PDF
M 40007663 / 12
08.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
08.05.2014
PDF
M 40007663 / M4
07.05.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.06.2014 Puudused kõrvaldatud
08.05.2014
PDF
M 40007663 / 11
30.10.2013
Kandemäärus ex officio Jõustunud
30.10.2013
PDF
M 40007663 / 10
20.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.09.2011
PDF
M 40007663 / M3
16.09.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.11.2011 Jõustunud
16.09.2011
PDF
M 40007663 / 9
09.08.2010
Muutmiskanne Jõustunud
09.08.2010
PDF
M 7663 / 8
25.04.2006
Muutmiskanne Jõustunud
25.04.2006
PDF
M 7663 / 7
14.09.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 7663 / M2
14.06.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes