Haapsalu linn, Kalda tn 22a korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80043354 KÜ Registreeritud 10.07.1998
Võrdle

Haapsalu linn, Kalda tn 22a korteriühistu (KÜ), , registrikood 80043354, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonehalduse abitegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 442 693 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
317 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
317 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Müügitulu · 2025 442 693 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 0,0 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 317 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01002003004002024 I kv Ettevõte: 99 €I·242024 II kv Ettevõte: 298 €2024 III kv Ettevõte: 298 €III·242024 IV kv Ettevõte: 298 €2025 I kv Ettevõte: 305 €I·252025 II kv Ettevõte: 317 €2025 III kv Ettevõte: 317 €III·252025 IV kv Ettevõte: 317 €2026 I kv Ettevõte: 317 €I·262026 II kv Ettevõte: 317 €2026 III kv Ettevõte: 317 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 298 €2025 I kv Ettevõte: 305 €I·252025 II kv Ettevõte: 317 €2025 III kv Ettevõte: 317 €III·252025 IV kv Ettevõte: 317 €2026 I kv Ettevõte: 317 €I·262026 II kv Ettevõte: 317 €2026 III kv Ettevõte: 317 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 317 317 —
2026 II kv — 317 317 —
2026 I kv — 317 317 —
2025 IV kv — 317 317 —
2025 III kv — 317 317 —
2025 II kv — 317 317 —
2025 I kv — 305 305 —
2024 IV kv — 298 298 —
2024 III kv — 298 298 —
2024 II kv — 298 298 —
2024 I kv — 99 99 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 442 693 € · +80,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 448 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 21 029 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 5 200 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 14 616 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 18 493 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 244 667 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 442 693 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 448 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 21 029 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 5 200 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 14 616 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 18 493 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 244 667 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 442 693 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 206 € · −49,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 756 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 2 300 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: -2 811 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 294 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: 440 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 409 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: 206 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-4 000-2 00002 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 756 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 2 300 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: -2 811 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 294 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: 440 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 409 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: 206 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,0 % · −0,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: -54,1 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-60-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: -54,1 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 289 892 € · +52,2% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 265 €20192020 Ettevõte: 25 470 €20202021 Ettevõte: 24 831 €20212022 Ettevõte: 54 283 €20222023 Ettevõte: 48 497 €20232024 Ettevõte: 190 517 €20242025 Ettevõte: 289 892 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 265 €20192020 Ettevõte: 25 470 €2021 Ettevõte: 24 831 €20212022 Ettevõte: 54 283 €2023 Ettevõte: 48 497 €20232024 Ettevõte: 190 517 €2025 Ettevõte: 289 892 €2025
Omakapital, € 2025: 4 362 € · +5,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 170 €20192020 Ettevõte: 25 470 €20202021 Ettevõte: 22 659 €20212022 Ettevõte: 3 307 €20222023 Ettevõte: 3 747 €20232024 Ettevõte: 4 156 €20242025 Ettevõte: 4 362 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 170 €20192020 Ettevõte: 25 470 €2021 Ettevõte: 22 659 €20212022 Ettevõte: 3 307 €2023 Ettevõte: 3 747 €20232024 Ettevõte: 4 156 €2025 Ettevõte: 4 362 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 442 693 206 3 069 289 892 4 362 1
2024 244 667 409 2 992 190 517 4 156 1
2023 18 493 440 0 48 497 3 747 0
2022 14 616 294 0 54 283 3 307 0
2021 5 200 -2 811 0 24 831 22 659 0
2020 21 029 2 300 589 25 470 25 470 0
2019 17 448 1 756 883 23 265 23 170 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
1,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
98,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
442 693 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
256 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 15.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81101Hoonehalduse abitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 30024732 / 18
10.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
10.08.2026
PDF
Ü 30024732 / 17
05.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
05.08.2026
PDF
Ü 30024732 / 16
29.06.2026
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2026
PDF
Ü 30024732 / 15
27.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
27.06.2025
PDF
Ü 30024732 / M3
25.06.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.07.2025 Puudused kõrvaldatud
27.06.2025
PDF
Ü 30024732 / 14
03.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2024
PDF
Ü 30024732 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 30024732 / 12
15.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2021
PDF
Ü 30024732 / M2
14.09.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.10.2021 Puudused kõrvaldatud
15.09.2021
PDF
Ü 30024732 / 11
03.06.2021
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2021
PDF
Ü 30024732 / 10
09.12.2020
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2020
PDF
Ü 30024732 / M1
02.12.2020
Korraldav määrus 12.12.2020 Puudused kõrvaldatud
07.12.2020
PDF
M 30024732 / 9
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 30024732 / 8
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 30024732 / 7
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 30024732 / 6
16.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
16.11.2017
PDF
M 30024732 / 5
11.06.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
11.06.2016
PDF
M 30024732 / 4
01.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
01.06.2015
PDF
M 30024732 / 3
30.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2010
PDF
M 24732 / 2
14.05.2007
Muutmiskanne Jõustunud
14.05.2007
PDF
M 33456 / 3
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
M 24732
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
M 33456 / 2
03.05.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes