Võru linn, Vilja tn 20 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80041935 KÜ Registreeritud 19.08.1998
Võrdle

Võru linn, Vilja tn 20 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80041935, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 19 971 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
589 €
↑ 6,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
593 €
↑ 6,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 593 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 19 971 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 77,8 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2024 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 14 462 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 593 € · +6,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 533 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 400 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 488 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 555 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 488 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 567 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 511 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 593 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 593 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 521 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 593 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 488 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 567 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 511 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 593 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 593 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 521 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 593 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 589 € · +6,3% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 530 €IV·232024 I kv Ettevõte: 398 €2024 II kv Ettevõte: 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 551 €2024 IV kv Ettevõte: 485 €IV·242025 I kv Ettevõte: 563 €2025 II kv Ettevõte: 508 €II·252025 III kv Ettevõte: 589 €2025 IV kv Ettevõte: 590 €IV·252026 I kv Ettevõte: 518 €2026 II kv Ettevõte: 554 €II·262026 III kv Ettevõte: 589 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 485 €2025 I kv Ettevõte: 563 €I·252025 II kv Ettevõte: 508 €2025 III kv Ettevõte: 589 €III·252025 IV kv Ettevõte: 590 €2026 I kv Ettevõte: 518 €I·262026 II kv Ettevõte: 554 €2026 III kv Ettevõte: 589 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 589 593 1
2026 II kv — 554 557 1
2026 I kv — 518 521 1
2025 IV kv — 590 593 1
2025 III kv — 589 593 1
2025 II kv — 508 511 1
2025 I kv — 563 567 1
2024 IV kv — 485 488 1
2024 III kv — 551 555 1
2024 II kv — 485 488 1
2024 I kv — 398 400 1
2023 IV kv — 530 533 1
2023 III kv — 451 454 1
2023 II kv — 398 400 1
2023 I kv — 451 454 1
2022 IV kv — 398 400 1
2022 III kv — 398 400 1
2022 II kv — 378 380 1
2022 I kv — 378 380 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
198 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 19 971 € · −0,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 18 421 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 19 020 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 20 040 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 19 971 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 18 421 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 19 020 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 20 040 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 19 971 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 15 545 € · −2,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 971 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 261 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 13 363 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 6 690 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 10 560 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 15 888 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 15 545 € Tegevusala mediaan: 283 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 971 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 2 261 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 13 363 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 6 690 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 10 560 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 15 888 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 15 545 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 77,8 % · −1,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 72,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 36,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 55,5 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 79,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 77,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 72,7 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 36,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 55,5 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 79,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 77,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 91 191 € · +20,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 25 652 €20192020 Ettevõte: 28 100 €20202021 Ettevõte: 42 458 €20212022 Ettevõte: 50 023 €20222023 Ettevõte: 60 489 €20232024 Ettevõte: 75 883 €20242025 Ettevõte: 91 191 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 25 652 €20192020 Ettevõte: 28 100 €2021 Ettevõte: 42 458 €20212022 Ettevõte: 50 023 €2023 Ettevõte: 60 489 €20232024 Ettevõte: 75 883 €2025 Ettevõte: 91 191 €2025
Omakapital, € 2025: 86 929 € · +21,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 22 622 €20192020 Ettevõte: 24 883 €20202021 Ettevõte: 38 246 €20212022 Ettevõte: 44 936 €20222023 Ettevõte: 55 496 €20232024 Ettevõte: 71 384 €20242025 Ettevõte: 86 929 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 22 622 €20192020 Ettevõte: 24 883 €2021 Ettevõte: 38 246 €20212022 Ettevõte: 44 936 €2023 Ettevõte: 55 496 €20232024 Ettevõte: 71 384 €2025 Ettevõte: 86 929 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 19 971 15 545 5 333 91 191 86 929 0
2024 20 040 15 888 5 214 75 883 71 384 0
2023 19 020 10 560 4 467 60 489 55 496 0
2022 18 421 6 690 4 133 50 023 44 936 0
2021 18 386 13 363 4 000 42 458 38 246 0
2020 18 386 2 261 3 200 28 100 24 883 0
2019 18 386 5 971 3 200 25 652 22 622 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
77,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
17,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
17,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
21,40
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 04.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 20012671 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 20012671 / 12
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20012671 / 11
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20012671 / 10
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20012671 / 9
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
M 20012671 / 8
31.10.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
31.10.2016
PDF
M 20012671 / 7
22.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
22.06.2015
PDF
M 20012671 / 6
26.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
26.08.2014
PDF
M 20012671 / 5
21.04.2010
Muutmiskanne Jõustunud
21.04.2010
PDF
M 20012671 / M4
16.04.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.05.2010 Jõustunud
16.04.2010
PDF
M 12671 / 4
18.12.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes